infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ozel hastanede cektircem anestesisiz olcak. Doktor oyle dedi. Aneztezili bazi vakalar yasandi buna engel olmak icin dedi. 4 dk surecek bir islem ddi. Yaa anestezili cekilince ne oluyor acaba
Bnde ozelde cekildim kendini muaynede raht birakiosan bi sorun yok islemden once bir diyazem yaptilar bana galiba bide agri kesici spklum takiolarya o biraz canimi yakti benim muayneden biraz daha uzun sure takildigi icin baska sorun yok canim

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: düngece erken gebelik testimn 2.çizgisi silik çıktı kandaki değrr 1.3 çıkınca değrim yüksleiyor diye sevndm ama doktorumun söykediği 2.seçenek oldu kimyasal gebelik az önce kanamam başladı 15 günlük geçkmedne sonra neden yavrularım bana tutunamıyor bu 2. oldu neden neden düşüyorlar tutanımıyorlar
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: düngece erken gebelik testimn 2.çizgisi silik çıktı kandaki değrr 1.3 çıkınca değrim yüksleiyor diye sevndm ama doktorumun söykediği 2.seçenek oldu kimyasal gebelik az önce kanamam başladı 15 günlük geçkmedne sonra neden yavrularım bana tutunamıyor bu 2. oldu neden neden düşüyorlar tutanımıyorlar
Ayy canim eminim kii cok cok zor seyler yasiyorsundur.. bunlar malesef uzucu seyler insan ne diyecegini bilemiyor gercekten seni avutamaz hic bir sozum biliyorum ama saglikli degilmis demekki Rabbim yuzune gulsun canim en kisa zamanda bu acilarini unuturucak mucizeni gondersin..

boy kac kuzum :KK70: bende k,lo vermek istyorum ama bebişimi düşünmekten diyestsyenle felan ugrasamamıstm bebişim hayırlı bi sekilde dünyaya gelsnde ilk işim diyetsyene gidip fazla kilolarımı vermek olucak inş :KK23: yine senin fazlalıklar 4 5 kilo benim boyuma göre en az 15 kilo vermem lazım :eek: :KK17:
Canimcim bnm boyum 1.59 yaa 48 iidim ve 48 bnm son bikac aya kadar 10 yilik kilomdu nisanliykn 43 tum 46-47 ama 48 in ustune hic cikmamistim.. bn bebisim olsun kackilo olursam oliyim diyemiyorum malzsef kilo takintim var..he hamile olsam aliyim bu kilolari tabi oradi cok cok ayri dogru diyorsun

Ah Kıyamam ben sana bitanem benim ne diycegimi bilmiyorum inanki boğazım düğüm düğüm oldu ne olur isyana düşme biliyorum yavrunu kaybetmek insana o kadar ağır geliyor ki ama elimizden bişey de gelmiyoki üzülme ne olur sanki aynı şeyleri bidaha yaşadım senin bu iletini okuyunca :cry::KK42:

Sakın isyana düşme canım Allah hayırlısını sağlıklısını versin yiyecek ekmeği içicek suyu yokmuş demek ki çok zor olduğunu biliyorum ama anne olmak istiyosan güçlü durmak zorundasın aynı acıyı 3.kez yaşıyorum bende ama elden gelen bişey yok Allahım bundan sonrakilere sağlık versin

Gunaydin canim. Evet cektircem hsg bir iki gune adet olurum heralde belirtilerim akintilarim basladi. Adet oldugum gun arayip doktordan randevu alcam cok korkuyorum ya sen aneztezilimi oldun
hiic korkmaa cnm ben fakultede oldum aci cekmee film hepdi 15 dk icinde bitip gidiyo filmden yarim saat once agri kesici ic yaninda da bulundur ama dayanamam diyosan anestezili cektir cnku gercekten cani 2-3 dk aciyo ama dha fazla degil yani aniden giren adet sancisi gbi amaAllh korusun tuplerin kapalysa daha zor geciyomus cunku ilac veriyolar o kapaliyken gtmiyo ilac ve can yakiyomus.ama bak canin yaniyo elbet ams 15- 20dk.da gecip bitiyo hetsey

kizlar cok bunaldim cok sikildim Rabbim buyuksun ama bn dayanamiyorum esimi alip uzaklara gtmek istiyorum bi kac gunlugune ama malesf maddiyat el vermiyo :KK43: ben bebek cocuk delisiyim cok severim ama bana nasip olmuyo sorup duruyolar doktora gidin diye hicbiseyimiz yok diye bagiradim geliyo sanki bn istemiyorum cocugumn olmasiini.cokstres yapiyorum ama elimde degill benide bi tek siz anlarsiniz :^(

bugün ve daha önceki günler gördüğüm kötü rüyalrı hayra yormaya çalıştım ama dün görüdğüm rüya herşeyi açıkladı öleceğimi hissediyorum
ve bir arkadaşımda rüyasında beni görmüş onunda rüyası ölüme işaret
annem sbaha karşı uyanmış içi sızlamış aklıana gelmişim korkmuş yavruma bişey olmasın diye dua etmiş

rüyaları alatsam inanın sizde ölüme yorarsınız neyse uzatmak istemiyorum ölümün olduğu şu yalan dünyada canınızı çok sıkmayın bebk meseleside herşey oalcağına varıyor bizim yapabileceğimiz şeyler sınırlı allaha kalmış gerisi

eğer bana bişey olursa kendinize çok iyi bakın ve hakkınızı helal edin hepinizi seviyorum rabbim sizlere hayırlı evlatlar nasipeylesin uzun ömürler versin çok kötüyüm daha fazla yazamıyacağım bu his beni mahfediyor gece eğer hala yaşıyor olursam yazmaya devam edeceğim sevdikelrimden ayrılma korkusu çok kötü

canım senle konuşmuştuk sanırım rahim duvarın inceydi bebeğin tutunamaması bundandır çünkü rahim duvarı yeterli kalınlığa gelmediğinde bebek tutunamaz düşermiş bunun tedavisini olduğunda tutunacaktır bebğin sana

selam kızlar benim dün adetimin 11.c, günüydü ovu.testinde silik ikinci çıktı ama bugun 12,günü çizgi falan yok nasıl oldu şimdi anlamadım ben :s

selam kızlar benim dün adetimin 11.c, günüydü ovu.testinde silik ikinci çıktı ama bugun 12,günü çizgi falan yok nasıl oldu şimdi anlamadım ben :s

bu ay ovülasyon testinden bende gülmedim..hep silik çıkıyor nerdeyse 10 gündür...normel şartlardabat yarın ama daha yumurtladım mıyumurtlamadım mı bilmiyorumm....ama bence sen yumurtlamşsındır..o arada LH hormonu yükselip tekrar düşmüştür belki de..çalışın bol bol

bu ay ovülasyon testinden bende gülmedim..hep silik çıkıyor nerdeyse 10 gündür...normel şartlardabat yarın ama daha yumurtladım mıyumurtlamadım mı bilmiyorumm....ama bence sen yumurtlamşsındır..o arada LH hormonu yükselip tekrar düşmüştür belki de..çalışın bol bol
dün ü değerlendirdik zatende daha adetin 11.ci günü erken değilmi yda erkenmi yumurtadım ki yarın nasıl çıkacak acaba

bugün ve daha önceki günler gördüğüm kötü rüyalrı hayra yormaya çalıştım ama dün görüdğüm rüya herşeyi açıkladı öleceğimi hissediyorum
ve bir arkadaşımda rüyasında beni görmüş onunda rüyası ölüme işaret
annem sbaha karşı uyanmış içi sızlamış aklıana gelmişim korkmuş yavruma bişey olmasın diye dua etmiş

rüyaları alatsam inanın sizde ölüme yorarsınız neyse uzatmak istemiyorum ölümün olduğu şu yalan dünyada canınızı çok sıkmayın bebk meseleside herşey oalcağına varıyor bizim yapabileceğimiz şeyler sınırlı allaha kalmış gerisi

eğer bana bişey olursa kendinize çok iyi bakın ve hakkınızı helal edin hepinizi seviyorum rabbim sizlere hayırlı evlatlar nasipeylesin uzun ömürler versin çok kötüyüm daha fazla yazamıyacağım bu his beni mahfediyor gece eğer hala yaşıyor olursam yazmaya devam edeceğim sevdikelrimden ayrılma korkusu çok kötü

Canım ne ölmesi ya oyle dusunme cok uzuldum suan. Ruyalara takilma. Ruyalar icimizdeki kötü hislerden dolayi oluyormus canim. Daha guzel gunlerimiz olacak ins.bebeklerimizle. ne olur uzme kendini. Gercekten cok yıpranıyoruz ama elimizden birsey gelmez ki tevekkül etmeliyiz.

hiic korkmaa cnm ben fakultede oldum aci cekmee film hepdi 15 dk icinde bitip gidiyo filmden yarim saat once agri kesici ic yaninda da bulundur ama dayanamam diyosan anestezili cektir cnku gercekten cani 2-3 dk aciyo ama dha fazla degil yani aniden giren adet sancisi gbi amaAllh korusun tuplerin kapalysa daha zor geciyomus cunku ilac veriyolar o kapaliyken gtmiyo ilac ve can yakiyomus.ama bak canin yaniyo elbet ams 15- 20dk.da gecip bitiyo hetsey

İns. Kotu bir sonuc cikmaz canim. Ne kadar zormus kadin olmak ya. Ben vajinal muayene bile zor yaptirdim oda bir kere. İns. Hsg de de cesaretimi toplarimda olur biter ya.

ewt bnfe ovulasyon testine guveniyorum 2ay once 17.gune kadr yaptim cikmamsti hatta buraya yazmistm ben bu ay yumurtlamdm diye ki 18.gun adet oldum yani test dogru cikti duzenszlikten yumurtlamamsndr dedidi doktorumda...

X