infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amiiinnn âmin inşallah inşallah canım en zoru da güçlü görünmek zaten gecenin şu vakti Rabbim dualarımızı duysun, gözyaşlarımızı görsün inşallah dediğin gibi..

I
Insallah hamilesindir cnm yaptiklarinida paylsirsan seviniriz vesile olur hele s'en sonucunu al hayirlisiyla

Ayy ne kadar gençler canım cahilliklerine ver kalbini bozma aynen

Bnde bat pzt bekliyorummm cnm inslh hzmile olsakkk

Ayy ne kadar gençler canım cahilliklerine ver kalbini bozma aynen
hayır canım cahillikle değil yaptığı düşükoldu geçmişolsun dmediler eşim 36 yaşında hemen gelmiş abisine söylemiş eşinn hamileolduğunu bizim çocuğumuz yeni düştü acı içinde olduğumuzu bile bile gözümze soktu

senn sorunun neydi gülüm

Dogru diyorsun cnm haklisin rabbim kimseyi boyle sinamasinda sunu demek istedim cevremde gordugum kadariyla bir kez hamilelik yasayinca devami muhakkak geliyor en azindan bileydim hamile kalabiliyormuyum birde dusuktede ayrintili arastirma yapilabiliyor Sorun anlasiliyor neden dusuktede oluyorsa

Valla Ayşecim arkadaşlarla bile zor eltiler daha fenadır Allah sabır versingörümcemin 9 yaşında bir kızı var o da benimle yarışıyor ama ikimizde yapamıyoruz

seni anlyrm canım bende hamile kalmadn önce öyle düşünyrdm inşalalh send ehamile kalırsın sorunuz neydi tedavioldunmu hiç tüp aşılama vs

Âmin, hepimizin duaları için âmin canım.. Bizim, ikimizde de hiçbir problem yok çok şükür. Yaptırmadığım rahim filmi kaldı, bu ay da olmazsa çektircem.. Güçlü olalım yine de zor ama, pes etmeyelim canım..

çok şükür ozmaan vaktini beklidr canım herhangi bir tedaviolmadan umudnu yitirme ilacı var iğnesi var aşılaması var tüpü var allah muhtaçetmeden verisnde umutluol ya ben hamileolmazsam tekrar aşılama deneycm olmazsa tüp yolu görnr daha beterlerini düşün ve umutluol ben kendmden kötülerini düşünp kendime geliyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…