infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

valla iyi miyiz kötü müyüz kişiye konuya göre değişiyor galiba:KK22:

aynen oyle tatlım...prolaktınım yuksek cktı benım o düşene kadar pek ıyı olamıcam herhalde

hoşgeldin canım iyiiz sen nasılsın benimde oğlum yarın diğer bacağından ameliyat olcak dua edin kızlar o_Oo_O

hoşbuldum ttlım..bende ıdare eder işte..hmılelıkten sonra hormonlarım değişmiş hep..
cnm rabbım şifa versın cok cok geçmiş olsun..inşallah bır an önce iyileşir kırıkları kaynar...bol bol süt yumurta kalsıyumlu besınler yesin kemik kaynmasına çok ııyı cnm

inşallah canım senn kan testin negaitf çıktığında kaç çıkyrdu değerin benm yumurtama zamnım belli değil buay soğankürü yapınca yumurtlama beliritlerm oldu ve ilşki ara ara oldu ama gebelikolduysa nezaman oldu bilinmiyr adetlerim ilaçsız olmadığndan bilnmyr pazargünü hamieliğimde yaşadığım gibi sancılarla kıvrandım kasıkağrısı aşırıydı 1 gün kıvrandım midem bulandı ve ara arada bulanyr hala ya yine kimyasal gebelik oldu değer düşüşe geçti yada değerim yeni yükeslemey başladı pazartesi kanamam olmazsa testi tekrrlayacğm umut fakirin ekmeğidir

cnm ınsallah hamılesındır değerlerin yukselir

cnm ınsallah hamılesındır değerlerin yukselir
inşallah canım belirtilerim var piskolojik değilse ama çok düşük değr inşalalh kanama olmaz ve artar doktor olasıyeni bir gebelik sonlanmışda olabilir değer düşüşe geçmiştir( yani kimyasal )yada değrin yeni artmayada başlamışolablr dedi offffff sevinemyrm bile ama küçükte olsa bir umut ışığı var değilmi

cnm gozun aydın..rabbım kucağına almayıda nasip etsin..

prolaktin hormonu cnm duymadınmı hıc..olurmu öyle şey tatlım ben sızın sevıncınızle mutlu oluyorum en az senın kadar merak edıyorum cinsiyetini .. arada bebişim gelior aklıma işte napim :KK66:
Hee tm cnm onu duydum yaptrmstm hatta ama süt hormonu olduğunu bilmiyodum :KK45: allah razı olsun cnm Rabbim senin gbi insanların sayısını artrsn inş :KK19: :KK49: haklısın cnm sen yine kolay bile atlattın maşallah :KK36::KK5::KK74:

valla öyle tabi kuzucum.. günleri kaçırdığımı düşünüyorum ya kendmde hiç birşey aramıyorum :KK70: nihahaha bu ay beynim dinlenecek bi de o yanından bakmak lazım :KK69: duaya verdim kendimi allaha sığındım rabbim gönlümüzdekini biliyor hayırlıysa bize nasip olsun.. dün de öyle bir rüya gördümki.. böyle fırın gibi bi yerdeyim envai çeşit ekmekler poğaçalar galetalar.. mis gibiydi:kk77::oops:
Bende dün rüyamda tekrardan nişanlanıyodum :KK48: bide gece bi tepede ama bakınca şehrin ışıkları görünüyor bende kenardan yürüyoruz arkadan sanırım kuzenim sesiydi dikkat et düşmeden ilerle diyodu mutlu bi yuruyustu ama anlamadım gitti:KK51::KK51:

kızlar dün gebelik testi yaptırdım bugün sonucu aldım 1.3 çıktı herzaman negatif olduğunda 0 çıkardı ilkdefa böyleoldu bende pco olduğu için yumuurtlama zamnı belliolmuyor doktor geç döllenmede olabilir betahcg yüüksleip düşüşe geçmişte olabilir dedi ama ilk gebliğimdeki beliritleri aynen yaşıyorum 3 gündür
şüpheli kesin olmamakla beraber hamilelik olabilir dedi doktor eğer kanamn olmazsa 1 hafta sonra testi tekrarlarız dedi ilaç kullanma dedi hamiellğie çok kaptrımıştım kendimi benm gibi olup değeleir sonradn yüksleenlerde olmuş ama küçük 1 ihitmal henüz kanammm falanda olmadı lütfn bana dua edin kızlar
Ayyyy canım benim hadi inşallah güzel haberler ver bize sen kurtajdan sonra neler yaptın ilaç falan için mi:KK23:

inşallah canım senn kan testin negaitf çıktığında kaç çıkyrdu değerin benm yumurtama zamnım belli değil buay soğankürü yapınca yumurtlama beliritlerm oldu ve ilşki ara ara oldu ama gebelikolduysa nezaman oldu bilinmiyr adetlerim ilaçsız olmadığndan bilnmyr pazargünü hamieliğimde yaşadığım gibi sancılarla kıvrandım kasıkağrısı aşırıydı 1 gün kıvrandım midem bulandı ve ara arada bulanyr hala ya yine kimyasal gebelik oldu değer düşüşe geçti yada değerim yeni yükeslemey başladı pazartesi kanamam olmazsa testi tekrrlayacğm umut fakirin ekmeğidir
Kuzum benim benimde 1 hafta var dediğin gibi hamileligimde yaşadığım belirtileri yaşıyorum bende acaba kendimiz kaptırıyoruz ondanmı böyle oluyo bilmiyorum nedense bu ay kendimi çok inandırdım 1 hafta sonra hayal kırıklığı yasiycam kesin içim gene doldu :KK43:

aynen bende kendime bakmıyorum bi dünya maaş aldığım halde beyefendilerin keyfi yerinde ..alemsin ya başka karı da bulur onlar dediğin gibi adam laptopu sattı şimdi masa üstü bilgisayar alacakmış hahaha millet masa üstünden diz üstüne geçer bizim ki tam tersi..neyse kavga ettim konuşmadım fikrinden caydı..
alırlar başka karıyı da çekermi biz gibi bilmem.. bizim evde laptop masa üstü tablet ne ararsan en alasından mevcut aynen bi dünya maaş aldığım halde.. ama maaş yarın yatıyoo haftasonu gider benn kuaföre alışverişee kendimi alışverişe vercem bakalım nası oluyormuşş :KK70: o_O:KK14:

Canim kitabin yazari uğur koşar ben kitapçıdan 15 tlye aldim cok pisman oldum internette 9 tl bence almaya değer bir kitap bildiğin manevi terapi oluyor rabbini daha fazla hissetmeyi öğrendikçe hem bağlılığın artiyor hem de umudun..

Sağol :KK16:

Rabbim bizlere sabır versin..ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsin..

Bende dün rüyamda tekrardan nişanlanıyodum :KK48: bide gece bi tepede ama bakınca şehrin ışıkları görünüyor bende kenardan yürüyoruz arkadan sanırım kuzenim sesiydi dikkat et düşmeden ilerle diyodu mutlu bi yuruyustu ama anlamadım gitti:KK51::KK51:
hahaha adete yakın benim rüyalarda uçuşa geçiyo cnm :KK70: allah hakkımızda hayırlı olanları nasip etsin inşallah.. bat 13 ama hiç tınmıyorum ruh öküzüm sayesinde :KK17: inşallah sen hamişsindir kuzucumm :KK15::anneadayı::nazar:

Canm 3 yıllık evliyim ben 1 yıl sonra neden olmuyor diye doktora gitmeye karar verdik önce kendim 1 seneye yakın süreyle ayrı ayrı doktorlara gittim sonra eşim test yaptırdı ve doktoru hiç bir problem olmadığını söyledi ama meğersem öyle değilmiş bigün iyi bir kadındoğumcuya gittim kendi hormon tatlillerimi ve eşimin testtini isteyince tedaviye başlayamayacagını söyleyip iyi nir doltora gitmemizi söyledi biZDe hemen prof dr. Kaan aydos jocama göründük oda azossperm olduğunu ve doğal yollarla çocuk sahini olamayacağımızo söyledi ameliyat oldu eşim 2 adet sperm saklandı ve 5 ay sonra tüp bebeb bakalım canımmmm :) :)

hahaha adete yakın benim rüyalarda uçuşa geçiyo cnm :KK70: allah hakkımızda hayırlı olanları nasip etsin inşallah.. bat 13 ama hiç tınmıyorum ruh öküzüm sayesinde :KK17: inşallah sen hamişsindir kuzucumm :KK15::anneadayı::nazar:
Inşallah canım azın bal yesinn:KK31: benim de 11

X