infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Birsencimm mrb cnm nasilsin bnmle ilgili hissiyatin hala pozitif mi.. :)

ewtt cnm pozitif hissediyorum inşallah pozitif olur ptesı benım dogumgunum bana dogumgunu hedıesı olur cnm arkadasımın hamıle haberıı :KK68::KK60:

inşallah canım belirtilerim var piskolojik değilse ama çok düşük değr inşalalh kanama olmaz ve artar doktor olasıyeni bir gebelik sonlanmışda olabilir değer düşüşe geçmiştir( yani kimyasal )yada değrin yeni artmayada başlamışolablr dedi offffff sevinemyrm bile ama küçükte olsa bir umut ışığı var değilmi

tatlım kırmızılar gormeden umut kesmek yok..inşallah rabbım ol desın tutunsun bebişin:KK68:

Hee tm cnm onu duydum yaptrmstm hatta ama süt hormonu olduğunu bilmiyodum :KK45: allah razı olsun cnm Rabbim senin gbi insanların sayısını artrsn inş :KK19: :KK49: haklısın cnm sen yine kolay bile atlattın maşallah :KK36::KK5::KK74:

ewt cnm sut hormonu goguslerım sut dolmuş :KK48: hepimizden razı olsun cnm senın kızın olucak gıbı gelıor bana elı ayagı duzgun hayırlı bı evlat olsun inşallah...

ewtt cnm pozitif hissediyorum inşallah pozitif olur ptesı benım dogumgunum bana dogumgunu hedıesı olur cnm arkadasımın hamıle haberıı :KK68::KK60:

tatlım kırmızılar gormeden umut kesmek yok..inşallah rabbım ol desın tutunsun bebişin:KK68:

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh canım

Kuzum benim benimde 1 hafta var dediğin gibi hamileligimde yaşadığım belirtileri yaşıyorum bende acaba kendimiz kaptırıyoruz ondanmı böyle oluyo bilmiyorum nedense bu ay kendimi çok inandırdım 1 hafta sonra hayal kırıklığı yasiycam kesin içim gene doldu :KK43:
inşallah hamilesndr canım hemn umutszluğa kapılma benm gibi değeri çıkıp sonradan yükselnler varmış inşllh bnde onlardan olurum

Ayyyy canım benim hadi inşallah güzel haberler ver bize sen kurtajdan sonra neler yaptın ilaç falan için mi:KK23:
hayır ilaç kullanmadm 60gn knamm sürdü sonraki ilk adetmde soğankürü yaptm ve 15 günönce faln yumurtlama akıntım oldu 1 kaçgn boyunca ognlrde ilşki oldu pazargünü 1 gün boyunca kasıkağrısı çektm midem bulandı halada midembulanyr ve içimde tuaf bir his var gebesin diye bağırıyr sanki içimdeki ses doktora anlattım olasıbir geblik başlamışta olabilir oluşangebelik düşüyorda olabilir dedi kesinyok demedi varda demedi ilaçkullanma 1 hafta sonra gel kanda tekrar bakalım dedi eğer kanamm olmazsa

Kızlar iyi akşamlar ben artık ovulasyon testini yapmaktan bıktım.bu ay hep silik çıktı çift çizgiyi tıtturamadum.adet düzenim yine bozuldu sanırım.bat 8 aralık güya ama ben teste göre yumurtlamadım. Laboquik markası.acaba yumurtlama oldu da ben mi kaçırdım

Hayırlı ugurlu olsun cnm Allahım sağlıkla kucağına almayi nasip eylesin inş :emir_bebek::anneadayı: :nazar: kızın çok mutlu olmuştur eminim :KK36::KK71:
sağol canım :KK68:amin :KK68:havalarda uçuyor yatıyor kalkıyor karnımı öpüyor anlatamam ya mutluluğunu cinsiyetini bile söylüyo erkek olcakmış yatağını ona vercekmiş o kardeşi doğunca yanımızda yatcakmış daha neler yapıyo anlatamam :emir_bebek::nazar: allah ona kardeş sevgisini tadırır inşallah canım seninde benimde tüm bebiş bekleyenlerin rabbim sağlıklı sağatli kucağımıza almayı nasip etsin :anneadayı:

ewt cnm sut hormonu goguslerım sut dolmuş :KK48: hepimizden razı olsun cnm senın kızın olucak gıbı gelıor bana elı ayagı duzgun hayırlı bı evlat olsun inşallah...
Ayyy canimcim benim :KK15:Inslh bizde anne oluruz canim arkadasim

Canm 3 yıllık evliyim ben 1 yıl sonra neden olmuyor diye doktora gitmeye karar verdik önce kendim 1 seneye yakın süreyle ayrı ayrı doktorlara gittim sonra eşim test yaptırdı ve doktoru hiç bir problem olmadığını söyledi ama meğersem öyle değilmiş bigün iyi bir kadındoğumcuya gittim kendi hormon tatlillerimi ve eşimin testtini isteyince tedaviye başlayamayacagını söyleyip iyi nir doltora gitmemizi söyledi biZDe hemen prof dr. Kaan aydos jocama göründük oda azossperm olduğunu ve doğal yollarla çocuk sahini olamayacağımızo söyledi ameliyat oldu eşim 2 adet sperm saklandı ve 5 ay sonra tüp bebeb bakalım canımmmm :) :)
Canımmm kimbilir ikisi de tutar ikiz olur inşallah :nazar::nazar: Erken tedbir almak ne kadar önemli ama erken farketmişiniz vesile olmuş o doktor.
Fakat eşinin ilk doktorunun farketmemesi ilginç geldi, insan buluttan nem kapıyor acaba bizde de ööle bişey var farkedilmiyor mu diye düşünmeye başladımo_O:emir_bebek:ama şubat tatiline kadar beklicem hayırlısı..

Son düzenleme:
Kızlar iyi akşamlar ben artık ovulasyon testini yapmaktan bıktım.bu ay hep silik çıktı çift çizgiyi tıtturamadum.adet düzenim yine bozuldu sanırım.bat 8 aralık güya ama ben teste göre yumurtlamadım. Laboquik markası.acaba yumurtlama oldu da ben mi kaçırdım
Valla laboquick iyi bir test bence. Benim 18 gün idrari damlatir damlatmaz çıktı çift çizgi. Ama 3ten sonra sıvı alımını durdurdum 18.di testsaatim cift cizgiyi gördüğüm gunun ertesi yumurtlama akintim geldi.

Aynı markayı kullanıyorum, doktorun söylediği gün pozitif çıktı benimki, sadece bir gün pozitif yakaladım tatlım, sabırla yap bence adete kadar

Valla laboquick iyi bir test bence. Benim 18 gün idrari damlatir damlatmaz çıktı çift çizgi. Ama 3ten sonra sıvı alımını durdurdum 18.di testsaatim cift cizgiyi gördüğüm gunun ertesi yumurtlama akintim geldi.
Demekki herkeste farklı oluyor bende önce akıntı geldi, çift çizgiyi gördüğüm gün sol kasıkta ağrı ve batma oldu. Çatladı diyip hooop değerlendirdik balalım görcez:emir_bebek:

Son düzenleme:
Saat 24 itibari ile 12. Gune giris yapmis oldum..(bat 8 aralik) bu zamana kadar adetim gecikmedigi icin kan tahlili hic yaptrmadim 1-2 gun cok nadr geciktiginde evde test yaptim...ilk asilamamda sabirla bekledim ve 16. Gunu regl tarihimde adet oldum yine tahlil yaptiramadim..ama burdaki arkadaslarin heycani 8. 11. Gununde tahlil yaptiran arkadslardan etkilendim sanirim :KK45: Simdi duramiyorummmm ya hem sabh hemen tahlil yaptirmak istiyor bir yanim bir yanimda umut fakirin ekmegi negatifi gorup 2-3 gun onceden canini sikma diyor:KK53:

Saat 24 itibari ile 12. Gune giris yapmis oldum..(bat 8 aralik) bu zamana kadar adetim gecikmedigi icin kan tahlili hic yaptrmadim 1-2 gun cok nadr geciktiginde evde test yaptim...ilk asilamamda sabirla bekledim ve 16. Gunu regl tarihimde adet oldum yine tahlil yaptiramadim..ama burdaki arkadaslarin heycani 8. 11. Gununde tahlil yaptiran arkadslardan etkilendim sanirim :KK45: Simdi duramiyorummmm ya hem sabh hemen tahlil yaptirmak istiyor bir yanim bir yanimda umut fakirin ekmegi negatifi gorup 2-3 gun onceden canini sikma diyor:KK53:
acele etme canım aceledersn belki değrlern yeni yükselydr çıkmaz falan üzülürsün ama beklemen sonucu değiştrmez inşallah hamilsndr regl gelmeyeck buay

acele etme canım aceledersn belki değrlern yeni yükselydr çıkmaz falan üzülürsün ama beklemen sonucu değiştrmez inşallah hamilsndr regl gelmeyeck buay
Dogru soluosun beklemeye calisyim bn yine.. cok uzulcem cunku elimde degil.. Rabbimmm sen bizlere herseyden once eli ayagi duzgun saglikli hayirli evlatlar ver senin herseye gucun Yeter..! :KK68:

alırlar başka karıyı da çekermi biz gibi bilmem.. bizim evde laptop masa üstü tablet ne ararsan en alasından mevcut aynen bi dünya maaş aldığım halde.. ama maaş yarın yatıyoo haftasonu gider benn kuaföre alışverişee kendimi alışverişe vercem bakalım nası oluyormuşş :KK70: o_O:KK14:
yap tabi ben netten 4 çanta siparişi verdim bile :KK70:

X