infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aşağıdaki duayı bir topikte gördüm kızlar, olduğu gibi kopyaladım belki istifade etmek isteyen olur.. Bizim topiğimizdeki tesbihlerle benziyor bazıları hatta : "MERHABA BENDE UZUN BIR SURE BEBEK SAHIBI OLMAK ICIN UGRASAN BIRIYIM TEDAVILER OLDUM FAKAT SONUC ALAMADIK COK SUKUR SIMDI HAMILEYIM VE SADECE BU DUALARI YAPTIM.NE YMURTA TAKIBI YAPTIM NEDE BASKA BIRSEY DENEDIM SADECE RABBIME DUA ETTIM VE SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIM SONUCUNUALICAKSINIZ BEN 15GUNDE ALDIM.
Evliyaların Dilek Duası ( Dikkat Çok Kuvvetli Duadır Okurken Dikkatli Olun )
OKUMA SÜRESİ EN AZ 7 GÜNDÜR İSTEYEN 14 GÜN OKUR İSTEYEN 21GÜN OLUR ,7DEN AZ OLMAZ.
(Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*)
İsa (A....S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.
Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Cenabı Hakkın velî kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri şöyle buyurmaktadır:
“Kim yukarıdaki duayı sabah namazından sonra yüz kez okuyup Cenabı Haktan dilekte bulunur da Allah onun
dileğini vermezse ben Süleyman bin Mukatile lanet eylesin.”
Öyle ise bu duayı hiç tereddüt etmeden içten, samimiyetle okuyup Cenabı Hakka tevekkül etmeliyiz......... ( AYRICA
ALLAHÜMME YA SEMİU 100 kere hiç konuşmadan oku dileklerin kabul olur BUNUDA OKUDUM HERGUN ) ( AYRICA BUNUDA HERGUN OKUDUM
ALLAHÜMME YA MÜCİB 60 kere bütün duaları kabul olur) ( BU DUAYIDA HERGUN SABAH NAMAZINA YAKIN ZAMANDA OKUDUM
ALLAHÜMME YA EVVELÜ 100 kere Bebek isteyen) ( EN ÖNEMLISI BU DUA BU DUAYI MUTLAKA 41 GUN OKUMALISIN SUYADA OKUYUP ICEBILIRISN BEN OYLE YAPTIM
Ya Varis" 707 kez OKUNUCAK HERGUN 707 KEZ.. SEN OKUYAMADIIGNDA EŞİN OKUSUN SUYA SEN IC REGLI DONEMINDEDE ZAMANI GECMESIN... BEN BIR HAFTA OKUDUM HEPSINI SABAH EZANINDAN YARIM SAAT ONCE BASLADIM .. SABAH EZANINDA YAPMANI TAVSIYE EDERIM.. HAMILE KALINCA DÜŞÜK TEHLIKESI OLANLAR ( YA FETTAH HERGUN 489 KEZ SOYLEMELI) .. AYRICA SAGLIKLI BEBEGINIZIN OLMASI ICIN ( RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN ) OKUYUN AKLINIZA GELDIKCE.. DUALARIM BUTUN COCUK ISTEYEN KARDESLERIMLE :)"

Cnm pzrts salı birlikte olduysan yine tutmuş olabilir çünkü yumurta çatlayınca hemen atılmıyor 24 saat yaşıyor sperm varsa dölleniyor. Böyle biliyorum olumsuz olmamak lazım . Sanki hamile kalanlar yumurtlamayımı takip ediyor yada sürekli ilişkiyemi giriyorlar . Olacağı varsa oluyor. Bak bi örnek vereyim ben ewlendikten bir sene sonra halamın kızı ewlendi ve eşiyle sadece bir kez birlikte oldu daha sonra eşi fransaya geldi istek yapıp halamınkızını getirdi ve geldiğinde hamileydi bir ilişkiyle kalmış şans
öyle tabii yeterki nasip olsun.. yok cnm en son cuma birlikte olduk sonrası hep boş. küstük ya oda yanaşmıyo bende. barıştık ama o konuda tık yok bende üstüne gitmiyorum kendi istesin diye

Olsun canım kussenizde o gönlünü alacaktır. Sen onun sevdigisin sonucta Bekle gün doğmadan neler doğar ilaç falanda alma:KK39:
valla öyle tabi kuzucum.. günleri kaçırdığımı düşünüyorum ya kendmde hiç birşey aramıyorum :KK70: nihahaha bu ay beynim dinlenecek bi de o yanından bakmak lazım :KK69: duaya verdim kendimi allaha sığındım rabbim gönlümüzdekini biliyor hayırlıysa bize nasip olsun.. dün de öyle bir rüya gördümki.. böyle fırın gibi bi yerdeyim envai çeşit ekmekler poğaçalar galetalar.. mis gibiydi:kk77::oops:

YASY ÇOK TATLISIN YA RUUH ÖKÜZÜ İYİYMİŞ..BENDE DİCEM RUH ÖKÜZÜ DİYE

YASY ÇOK TATLISIN YA RUUH ÖKÜZÜ İYİYMİŞ..BENDE DİCEM RUH ÖKÜZÜ DİYE...BİZDE KÜSÜSÜZ RUH ÖKÜZÜMLE....AYNI BELİRTİLERİ YAŞIYORUZ YANİ
ahahah çocuk gibiler bazen çocuğa ne gerek 31 yaşında çocuğum var diyorum ruh öküzü iyi oldu bu reklamlardan kaptım bizim durumlara da cuuuk oturuyo yapcak bişi yok öküzler yani :KK70: :KK12: bu ayın güzel tarafı belirti aramamak olcak kuzum beyinciklerimiz dinlenecek :KK75:

çocuk gibi bu erkekler ne diyim bizimde genelde sudan sebeplerle oluyo tartışmalarımız evlilik zaten birbirine katlanma ,tahammül edebilme değilmi bu hayatta yapacak bişe yok :KK75::KK75::KK75:
kesinlikle.. bizim evde öyle elinden gelse başka karı da alcaklar :) teknoloji manyağı bunlar biz yeri geliyor aman bu ay kuaföre gitmeyim kendim boyayım saçımı diyoruz öküzler herşeye para saçıyolar :KK70: bu ay karar aldım gitcem saçımıda boyatcam azck alışverişte yapcam :oops: hamiş olursam diye bişiy almıyodum 3 aydır doğru dürüst kendimi alışverişe vericem ruh öküzümü çıldırtcam nihahahaahah :KK53::KK53::KK54::KK55:

evet canm başlıycam adetimin yedinci günü hayırlısı bakalım:) bebişlerin kendilerini belli etmeye başladılar desene :emir_bebek:yat uyu canm bol bol hamileliğin keyfini çıkarr bol bol aşerr :):KK48:
hadi hayırlısı canım, bulantılar pek keyif çıkartmıyor ama yinede çok şükür güzel hamdolsun. bakalım aşeririm heralde ben zaten iştahı açık bi insanım :) uykudan başımı kaldıramıyrm zaten canım akşam eşim evde yoktu ymeketen sonra bi uyumuşum saatlerce gelmiş 10 dk. fln kapıyı çalmış açmayınca korkmuş nasıl geçtiysem artık böle oluyo ya

kesinlikle.. bizim evde öyle elinden gelse başka karı da alcaklar :) teknoloji manyağı bunlar biz yeri geliyor aman bu ay kuaföre gitmeyim kendim boyayım saçımı diyoruz öküzler herşeye para saçıyolar :KK70: bu ay karar aldım gitcem saçımıda boyatcam azck alışverişte yapcam :oops: hamiş olursam diye bişiy almıyodum 3 aydır doğru dürüst kendimi alışverişe vericem ruh öküzümü çıldırtcam nihahahaahah :KK53::KK53::KK54::KK55:
aynen canım ya hep biz idare etmeye çalışıyoruz eskilerden bi söz vardı erkeğe acımıcaksın iki tabağı varsa birini kırcaksın diye :KK53::KK53::KK53:

aynen canım ya hep biz idare etmeye çalışıyoruz eskilerden bi söz vardı erkeğe acımıcaksın iki tabağı varsa birini kırcaksın diye :KK53::KK53::KK53:
bi de bizim ruh öküzlerine ithafen "üşenenin bebeği olmazmıııış" derlerrr :KK62: ben heyecanlı tezcanlı hareketli bir hatunum bizimki üşengeçlikten wc gitmez sıkışmasa :) senin yüzünden üşengeç diyorum aklınızda olsun :KK70:
aynen kıracaksın nelerine gerek 2 tabak :) bu ay issssssssssssyaaaaaaaaaaaaan modumdayım delirtti beni :KK48::mad::KK67::rolleyes::KK53::KK53:

ahahah çocuk gibiler bazen çocuğa ne gerek 31 yaşında çocuğum var diyorum ruh öküzü iyi oldu bu reklamlardan kaptım bizim durumlara da cuuuk oturuyo yapcak bişi yok öküzler yani :KK70: :KK12: bu ayın güzel tarafı belirti aramamak olcak kuzum beyinciklerimiz dinlenecek :KK75:
aynen ya bizim ki 26 yaşında istediği olmadı mı tribine bandım oynuyoruz evde

:110:kızlar bugün 5 güm puregon kullanımı sonrası kontrole gittim sol tarafta bir tane oluşmuş oda 9.5 olmuş iğnenin dozunu arttırdı 4 gün daha yap dedi eşimde ayın 15 i ve 20 si arası yok nasıl olacak bilmiyorum aşılama sonrası düzenli cinsel ilişki önemli mi bu ay umudumu yitirdim:KK34::KK34::KK34:

:110:kızlar bugün 5 güm puregon kullanımı sonrası kontrole gittim sol tarafta bir tane oluşmuş oda 9.5 olmuş iğnenin dozunu arttırdı 4 gün daha yap dedi eşimde ayın 15 i ve 20 si arası yok nasıl olacak bilmiyorum aşılama sonrası düzenli cinsel ilişki önemli mi bu ay umudumu yitirdim:KK34::KK34::KK34:
bence ümüdünü yitirmene gerek yok çünki hesaplarsak ayın daha 4 ü 4 gün daha iğne olsan 8 i 9 unda aşılama olsan 15 şine 6 gün var ogünleri değerlendirirsiniz :KK68::KK68::KK68:

bence ümüdünü yitirmene gerek yok çünki hesaplarsak ayın daha 4 ü 4 gün daha iğne olsan 8 i 9 unda aşılama olsan 15 şine 6 gün var ogünleri değerlendirirsiniz :KK68::KK68::KK68:
inşllah canım yumurtalar dirençli dedi doktor ondan korkuyom biraz inşallah dediğin gibi olur canım rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah tez zamanda.

X