infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Arkadaslar yarin doktor kontrolüm var muhtemelen 2.aşılama için tekrar sil baştan başlıycaz yatmadan sizinle paylaşmak istedim önce vajinismus sonrasinda 2 yillik bir cocuk özlemi ilaçlar iğnelet ve ilk aşılamanin hüsrani..bu arada psikolojim alt üst duruma geldi normal olarak ve yeni bir kitapla tanistim belki okuyaniniz vardir uzun zaman aklimdaydi ama bir turlu alamiyordum dun aldim ve suan bitmek uzere "Allah de ötesinibırak"... benle ayni psikolojide olanlara mutlaka tavsiye ediyorum müthiş bir manevi terapi..herseye sil baştan başlıyorum gercekten psikolojik olarak kendimi yeniledim diyebilirim..emin olun pişman olmayacaksınız rabbim hepimizin yardimcisi olsun

bende varımmm :))) ilaca cuma başlıcam canm:)

bende ıyıyım cnm doktor kont.deyım süt hormonum yuksek cıktı onu dusurmeeye calısıyoruz dusmeden hamıle kalamazmısım offf..
aynen cnm o belırtıler bebegının sana tutunma işaretlerı hıc sıkılma bunlarada şükür...gelır tatlım gelır bakarsın cınsıetınıde ogrenıverırsın..bende şimdi benımkının ögrenıcektım

cok sevindim cnm insallah hersey yolunda gider :)

nbr kuzum nerelerdesın..neeye sevındın yyaa sut hormoum yuksek o yuzden bu ay yumurtlayamıorum onu tedavı edıcez şimdiiiiiiiiiiii dertler bitmiyorrr

esesçiğm 28 hamiş nea ekleyebilirsin aşılamam tutmuş canım hamileyim

Rabbim sabır versin.. evlat hasreti ile sınamasın..

Bende ilk tüp deneyimiden sonra aynı duygular icerisindeydim hala da tekrar bi tedaviye girmeye gücüm şuanda yok.. esıme bitkisel formüller deneyelim dedim ..ki ben de pek ümitli değilim ya .neyse.
Öyle geçiştitriyorum

Kitabın yazarı kim acaba benim de kafam bin500 dağıtmam gerek..

Off allahim tez vakitte bizlerede nasip etsin bitanem namaz kıldım dua ettim bolbol rabbim bizlere de sağlıkla nasip eder inşaallah.. bu ay umutsuzum küstük ya. Ondan ilaç alsammi dedim

Canim 3 gun spermler canli kalabiliyor. Cuma aksam deneme olduysa pazartesi sabah yumurtlama olduysa tutmustur belki Allah buyuk. İcme risk alma.
Hayırlısı olsun artık kuzum allahın takdiri.. küstük falanda çalışma ara verdik haliyle. Pazartesi aksam 18de yaptim testimi aninda ovulasyon testi belirginlesti sali da yumurta sivisina denk geldim bakalim bu ay da cokoprens olcak sankii

Cnm pzrts salı birlikte olduysan yine tutmuş olabilir çünkü yumurta çatlayınca hemen atılmıyor 24 saat yaşıyor sperm varsa dölleniyor. Böyle biliyorum olumsuz olmamak lazım . Sanki hamile kalanlar yumurtlamayımı takip ediyor yada sürekli ilişkiyemi giriyorlar . Olacağı varsa oluyor. Bak bi örnek vereyim ben ewlendikten bir sene sonra halamın kızı ewlendi ve eşiyle sadece bir kez birlikte oldu daha sonra eşi fransaya geldi istek yapıp halamınkızını getirdi ve geldiğinde hamileydi bir ilişkiyle kalmış şans

Napim canim gecen hafta pzt di iste ..bat 8 aralik haftaya pazt beklicem adt olursam 2. Gunu olmzsAm 13 dr gidicem ..9 u 10 u gibi adet olmazsam belki test yaparim.. icimde hic bir his yok .. inslh olur
inş canım benim senin bari tutar.benim tutmadı baksana. Allahım hayırlısını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…