infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlaar bşy sorcam biraz açık olcak ama şimdi biz en son cuma gecesi ruh öküzümle görüştük :)
pazartesi ovulasyon testim pozitifti ama küs olduğumuz için boş geçtik cumadan beri görüşmedik anlayacağınız.. kulağım ağrımaya başladı ortakulak enfeksiyonu sanırım. antibiyotik kullanmam lazım.. sizce görüşemedik ya bu 3 günde yoktur bu ayı da pas geçtik gibi geliyor antibiyotiğe başlasammıı acil cevapp

Niye Gülelim tatlım :) arkadaşlar cvp vermiş ama evet birgün var birgün yok demek hadı ii çalışmalar

Hemen ilk Aylardan tutacak die bişi yokki kuzum herseyin zamanı var meyve bile zamanından önce olgunlasmazmis .. herseyin başı sabır tevekkül ve dua ! benimki 17.ayda oldu her ay bir ümit adetliyken kan testi yaptrdgmi bilirim artık ıice sacmalamaya başlamıştım ki Rabbim gönderdi mucizemi ben inanıyorum en kisa zamanda sizinde mucizeleri niz gelecek bizde burda kutlayacaz dualarim sizinle

kızlar bu ay ovülasyonda çift çizgiyi yakalayamadım bi türlü.23.günüm ve hala tek çizgi,,bi gariplik yok mu?

kıscem bendede cıkmadı cıkamadı,sonra tek cizgi yumos ..
gec yumurtluyor olabilirsin testler bozuk degilse devamm ..

kıscem bendede cıkmadı cıkamadı,sonra tek cizgi yumos ..
gec yumurtluyor olabilirsin testler bozuk degilse devamm ..
ben pazartesi net bir şekilde gördüm de nooldu ruh öküzümle küstük 3 gündür en önemli günlerde tık yok bozdum mu ne adamı cuma görüştük en son antibiyotik kullansammı kızlar kulak ağrım var bu ayda boş geçti beaaa sankiiii

hayırlısı kıscem,neden küstünki ..
yaa barısın ben küslük sevmem ..

hayırlısı kıscem,neden küstünki ..
yaa barısın ben küslük sevmem ..
bende de ödev gibi bu ne be diyo strese girmiş paşam bende kızdım meryem anamıyım ayda 1 kereden bebekmi olur üşengeç şey noolcak cuma görüştük ama ptesi yumurtladım bacıcan olmamıştır gibi geliyor olurmu ki ona göre ilaç kullancam kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…