infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Off :oops: allahim tez vakitte bizlerede nasip etsin bitanem namaz kıldım dua ettim bolbol rabbim bizlere de sağlıkla nasip eder inşaallah.. bu ay umutsuzum küstük ya. Ondan ilaç alsammi dedimo_O
Olsun canım kussenizde o gönlünü alacaktır. Sen onun sevdigisin sonucta Bekle gün doğmadan neler doğar ilaç falanda alma:KK39:

merhaba zeynep daha önce hiç yaptırmadım aşılama vs dahil çünkü bizim problemimiz biraz zor bi işlem sabır da gerektiriyor ama zor olduğunu düşünmüyorum çünkü inşallah sonucu güzel olur da :) zor da olursa farketmez anlayacağın :)

Rabbim sabır versin.. evlat hasreti ile sınamasın..

Bende ilk tüp deneyimiden sonra aynı duygular icerisindeydim hala da tekrar bi tedaviye girmeye gücüm şuanda yok.. esıme bitkisel formüller deneyelim dedim ..ki ben de pek ümitli değilim ya .neyse.
Öyle geçiştitriyorum:KK42:

Kitabın yazarı kim acaba benim de kafam bin500 dağıtmam gerek..
Canim kitabin yazari uğur koşar ben kitapçıdan 15 tlye aldim cok pisman oldum internette 9 tl bence almaya değer bir kitap bildiğin manevi terapi oluyor rabbini daha fazla hissetmeyi öğrendikçe hem bağlılığın artiyor hem de umudun..

:KK11::KK20::KK62::KK4::KK34::mad:
gunaydin..canlar..
kasiklarim resmen adet olmus gibi adet agrisina dondu.. goguslerimde uc olarak degil komple agrio..
bu agriyi yasayip adet olmamam mumkun degil gibi duruo..

anlayan beri gelsin.. çocuk istiyor ama sıkıntısına katlanamıyor tamam artık iş gerçekten çocuk işine döndü ama çekmeden erilmiyor napalım :KK43: bi de ne dicem kararsızım kulağım ağrıyo antibiyotiğe başlamam lazım en son cuma görüştük ruh öküzümle pazartesi ovulasyon testim pozitifti küs olduğumuzdan malum görüşmedik.. ben ilaca başlasam mı olmamıştır yumurtlamalar boş geçti gibi geliyor napsam ki :oops::KK51::KK17:
canm günaydın. ben bi doktora muayene olmadan hemn antibiyotiğe başlamanı önermem çnkü aldığımız her antibiyotik vücudun antibiyotiğe bağışıklık kazanmasına neden oluyo bu yüzdende iyileşme süremiz gecikiyo belki orta kulak iltihabı değildirde soğuk almışsındır o yüzden bence muayene ol :)

kızlaar bşy sorcam biraz açık olcak ama o_O:oops: şimdi biz en son cuma gecesi ruh öküzümle görüştük :)
pazartesi ovulasyon testim pozitifti ama küs olduğumuz için boş geçtik cumadan beri görüşmedik anlayacağınız.. kulağım ağrımaya başladı ortakulak enfeksiyonu sanırım. antibiyotik kullanmam lazım.. sizce görüşemedik ya bu 3 günde yoktur bu ayı da pas geçtik gibi geliyor antibiyotiğe başlasammıı acil cevapp :oops:
günaydın canım cuma günü birlikte olduysanız spermler 3 gün yaşayabiliyo biliyosun pazartesiye denk gelebilir sen bilirsin ama doktora gidersen durumu anlat ona göre ilaç versin

Arkadaslar yarin doktor kontrolüm var muhtemelen 2.aşılama için tekrar sil baştan başlıycaz yatmadan sizinle paylaşmak istedim önce vajinismus sonrasinda 2 yillik bir cocuk özlemi ilaçlar iğnelet ve ilk aşılamanin hüsrani..bu arada psikolojim alt üst duruma geldi normal olarak ve yeni bir kitapla tanistim belki okuyaniniz vardir uzun zaman aklimdaydi ama bir turlu alamiyordum dun aldim ve suan bitmek uzere "Allah de ötesinibırak"... benle ayni psikolojide olanlara mutlaka tavsiye ediyorum müthiş bir manevi terapi..herseye sil baştan başlıyorum gercekten psikolojik olarak kendimi yeniledim diyebilirim..emin olun pişman olmayacaksınız rabbim hepimizin yardimcisi olsun
bende okudum canım çok güzel gerçekten herkese tavsiye ederim

kızlar benimde 2 adet sperm hücresi dondurulmuş bekleniyo :) 6 ay sonra başlıyoruz tüp bebeğe :)
Duygucum merak ettim kaç yıllık evlisin hangi süreçlerden sonra tüp bebeğe karar verdiniz, sizin de mi sebepsiz canım
:confused:Çok soru sordum ama bir yıldır bekliyoruz biz de, doktor birkaç ay daha deneyin aşılama, olmazsa tüp bebek dedi o yüzden sordum canım

günaydın canım cuma günü birlikte olduysanız spermler 3 gün yaşayabiliyo biliyosun pazartesiye denk gelebilir sen bilirsin ama doktora gidersen durumu anlat ona göre ilaç versin

YASY ÇOK TATLISIN YA RUUH ÖKÜZÜ İYİYMİŞ..BENDE DİCEM RUH ÖKÜZÜ DİYE
ben pazartesi net bir şekilde gördüm de nooldu :KK70: ruh öküzümle küstük 3 gündür en önemli günlerde tık yok :KK70: bozdum mu ne adamı :KK70: cuma görüştük en son antibiyotik kullansammı kızlar kulak ağrım var bu ayda boş geçti beaaa sankiiii
YASY ÇOK TATLISIN YA RUUH ÖKÜZÜ İYİYMİŞ..BENDE DİCEM RUH ÖKÜZÜ DİYE...BİZDE KÜSÜSÜZ RUH ÖKÜZÜMLE....AYNI BELİRTİLERİ YAŞIYORUZ YANİ

iiyim canım sğl sen nasılsın ? siz niye küstünüz nedir bu erkeklerden çektiğimiz yaa :KK37::KK37::KK37:
YA BİZİM MESELE ÇOK KOMİK evde lcd var neymiş daha büyüğünü alacakmış hey yarabbim ya evde digitürk var neymiş onun yanında d smartta alacakmış ... lcd ye okey verdik diğerini kabul etmedim 40 lira için huzurumuzu bozuyorsun diyor

YA BİZİM MESELE ÇOK KOMİK evde lcd var neymiş daha büyüğünü alacakmış hey yarabbim ya evde digitürk var neymiş onun yanında d smartta alacakmış ... lcd ye okey verdik diğerini kabul etmedim 40 lira için huzurumuzu bozuyorsun diyor
çocuk gibi bu erkekler ne diyim bizimde genelde sudan sebeplerle oluyo tartışmalarımız evlilik zaten birbirine katlanma ,tahammül edebilme değilmi bu hayatta yapacak bişe yok :KK75::KK75::KK75:

X