infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Allahim ya takmislar bi sezeryana.. sezaryan sayisi cokmus buna takilana kadar cocuk sahibi olamayanlarin sayisinin git gide artmasina takilsalar ya.. bunun icin planlar yapsalar yiyecekleri icecekleri gida kontrolunu yapsalar.. uyusturucu alkol sigara bunlara el atsalar

yok artık katiyen ne konuşurum ne hatırlatırım istemese neyse de istiyo ama günü geldiğindede bir naz bir eda daraltıyo.. ben 30 eşim 31 yaşında cnm. eylülden bu yana deniyoruz
Benim eşimde aynı çok istiyor ama çoksa sakin şu günler yurtlara günü diyorum uyarıyorum o gün gelince tık yok insanın gururuna dokunmuyo değil her ay boşuna geçiyor önemli günler geçiyor sonra niye söylemedin oluyor aman diyorum ben niye uğraşıyorumki sonra üZülen yine ben

Benim eşimde aynı çok istiyor ama çoksa sakin şu günler yurtlara günü diyorum uyarıyorum o gün gelince tık yok insanın gururuna dokunmuyo değil her ay boşuna geçiyor önemli günler geçiyor sonra niye söylemedin oluyor aman diyorum ben niye uğraşıyorumki sonra üZülen yine ben
Ya arkadaslar dr um demisti ki akliniza mecburiyeti getirmeyin,hadi aksam yapalim da cocugumuz olsun demeyin,dusunmeyin bile demisti bi arkadasima. Ben bi keresinde tarih vermistim esime 36 saat sonra pazar gunu mutlaka yapmaliyiz diye , denedik ama gerisi gelmedi birturlu :KK66: ben artik demiyorum,bu sefer bizimki dio hadi ya bisey yapmiozmu bugun diye :KK66:
O istedigi icinde mecburiyet aklima bile gelmiyor. Bu durumdan ikimizde memnunuz simdilik. Saat ve tarihi belli etmeyin bence ;(

merhaba kızlar yumruta takibi yaptıranlar varmıı? serophene klomen vb kullanan
Ben 2 aydir Klomen kullaniyrm,bu ay hap bitiminde ovitrelle catlatma ignesi vurundum.pko luyum ama bu ay kendiliginden ilacsiz adet oldum.sewinsemmi uzulsemmi bilemedim :KK43: bakalim dr um ne diyecek busefer :KK43:

merhaba kızlar bugun doktor kontrlum vardı..sabah doktora gittim düşük sonrası rahmim düzelmiş çok şükür ama adetiminn 19. gunu olmasına rağmen yumurtam hala büyümemiş 12 mm yeni büyümeye başlamış muhtemel adetım gecıkıcek..doktor düşük sonrası normal 1-2 ay hormonnlar değiişiklik gösterir dedi ve prolaktın ve tsh testlerı yaptırttı bana sonuçlarım henüz çıkmadı..
bide glifor diye bi ilaç verdi bana şeker hastalarının kullandığı ilaçmış adet düzenleyici ve yumurta geliştiriciymiş aranızda kullanan varmı..bazı kullananlarda kilo kaybıde olmuş inşalah bende de olur..

cok sevindim cnm insallah hersey yolunda gider :)

aynen canımm sözde istiyolar ama gününde olmayanın faydası ne delirtiyorlar :KK43:

volhat ********** :KK39: ********* 29 kasım beklemede:KK68:
03ediz03 ********* :KK39: ********* 30 kasım beklemede:KK68:
Elaaaam ******* :KK39: ******** 30 kasım beklemede:KK68:
selda17 ******* :KK39: ******** 30 Kasım beklemede :KK68:
sevdam8 ******** :KK39: ******** 3 aralık beklemede :KK68:
nea ********* :KK39: ********** 3 aralık beklemede:KK68:
AYSHE9388 ***** :KK39: ****** 6 aralık beklemede :KK68:

??????????????????

X