infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kafam sureklu mesgul zaten kuzu merak etme cakisan bi bayanim yogun gecio akdama kadar firsat bulursam klube giriorum kafama cok takmiyorum yani cok umutlanmiyorumki sonra uzulmeyim die.ya bazi kisiler bu seyler piskolojik diyo ama bunlari neynimden turetmiyorumki ben bu seyleri yasiyorum kasik agrisi oluyp ve canim yaniyo normal regl olmama bir hafta var mesela cnm ama bnim kasuk agrin adet oldugumda olurdu oncesinde hic olmazdi bir haftadir batar gibi girio.belli olmaz tabi hamilelik belirtisi regl belirtisi ayni derler ben anca kan testinde anlarimm heralde ya cok kpnustum cnm

yaa sende kullandınmı o ılcı cnm sana nıcın vermişti..bide ne kadar kullandın belkı vermişsindir kilo..şimdi forumda okudum çok mide bulantısı yapıormuş sende yaptımı..
cnm doktorun senı çagırmadımı yumurtlama olup olmadığını rahımden anlarım dedi doktor bıde progestaran testı yapıolar o testlede anlaşılıor..inşallah senin kanaman yumurtlama kanamasıdır..
bana hormon testıde yaaptı hormon değerlerim değişmiştir diye senden istemedimi cnm..​
Ben 2.kutuyu aldım yarısında hamile kaldım canım ama ben o ara kendi çapımda diyette yaptım yürüyüşler falan gözle görülür bi kilo gitmedi bende dk yum kanaması dedi ama muayne etmedi sadece test yaptı hcg hormon yukselmismidir acaba 10 gün adetıme ama

İlk aşılama ve sonucu hiç şaşıtmadı yine hüsran aşılamayi sadece tüp bebek öncesi gerekli bir islem olarak bakip ümitlenmiyorum diyodum ama bugun kan sonucunu 0.22 gorunce hic de oyle olmadigini anladim. Allahtan geldi isyan edecek değilim kurban olduğum rabbim ol dedikten sonra olmayacak hicbisey yok bu hayatta.demekki hakkimda en hayirlisi suan anne olmamak...isyandan rabbime sığınıyorum çünkü en çok bu dara düştüğüm vakitler yüreğim isyan ediyor susturuyorum kalbimi ya Allah deyip duaya sığınıyorum belki de diyorum rabbim beni özellikle dara düşürüyor daha çok duaya yöneleyim diye kim bilir Allah burdaki herkesin yardımcısı olsun...​

Canım benim ne güzel ikizzzzz Allahım saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kötü düşünme bebişlerin annelerini bırakmazlar
inşallah canım sağol bu güzel düşüncelerin için..en kısa zamanda Rabbim isteyen herkese sanada çifter çifter nasip etsin inşallah

canım benim üzüldüm ama düşüncende seni destekliyorum belkide daha fazla dua istiyordur Rabbim..bizim hayır bildiğimzde şer, şer bildiğimzdede hayır olabilr... Allah kuluna kafidir, O na yönel dua et ve yeni bi umuda başla canım şimdi olmadıysa diğer ay olur belki akışına bırakınca olur inşallah vardır herşeyde bir hayır ,sen ne kadar sabredersen mükaafatın o kadar büyük seni çok ii anlıyorum ama bak ben tam tükendim artık dedğim çok oldu isyan etmemeye çalışsada insan kalbime söz geçiremiyordum,herşeyimden vazgeçecek kadar istiyorduk sonradaha fazla sabretmeye başladım ve şu an hayalimiz olan çok şükür ikizlerimizi bekliyoruz ..biraz daha sabır canım inşallah mükafaatın daha çok olacak

canım benim inanın daha önce birisi burda böyle haberler paylaştığından gerçekten umutlanıyordum hemeen daha çok dua ediyrdum umut olurdu o haberler bana sizn de mutlu olcağınızı bildiğimden çekinmeden paylaşıyorum inş. kimse üzülüp kırılmıyordur.... inş. senn de bu ay tutar canım hayırlısyla :) dualarım hep sizlerle.. çok sağol sevincimi paylaştığın için canımmm benimmmm

Kuzummmnn benimm ne kadar güzel yazmışsın güzel dileklerin için çok çok sağol ama bu alıntı benim deil bi arkadas yazmıştı bende altına surat ifadesi koydum ama benim gibi olmuş siz hepiniz çok iyi bi arkadaşınız iyi ki varsınız

Sersem tavuk gibiyim ya basim sersem donuo mu desem..belirti olarak solemiorum daha erkn ama neyin nesi bu bikac gundur anlamadim merdivnlerdede dusme tehlikesi atlattim bikac kere dua edin bana :) bende ediyorum canim
O belirti bendede vardı kuzum :) kişiden kişiye değişiyor demek belki sende bendensindir

Maşallah sana cnm nasilda tevekkül lüsün teselli vereyim dedim ama gerek kalmamış sen kendini nede güzel tevekkül etmişsin seni tebrik ediyorum arkadaşım emin ol bu sabrının karşılığını en güzel şekilde alacaksın

Ahhh canim yaaa nolur isyana dusme kendini kotu hissetmen cok cok normal inan bana yarin bile kendini daha iyi hissediceksin yine icine umudu tasicaksin Allah de dua et.. dr neye dayanarak tup dedi nie 3 u denemio canim nolur uzmemeye calis kendini
zaman kaybetmeye gerek yok dedi canım hani olmadı.çok stresli bir dönemmiş yaaa yaşamayan bilemiyor.

hakkımızda hayırlısı artık canım.yapı meselesi ben birde duygusal oloduğum için hiç kaldıramıyorum üzüntüyü kayışı koparıyourm

bende memlekete gitmeyi düşünüyorum canım biraz kafayı dağıtırım inşallah daha iyi olcak herşey

Kuzum Rabbim yardımcınız olsun aratmasın inş seni çok ii anlıyorum benimde sadece kendi ailem kuzenlerim biliyo çünkü olmadığını bildikleri zamanda şunu yap şura git hastaneye gittin mi diyecekler diye benimde kimsenin haberi yok kuzum düşünmüyoruz diyorum soranlara rabbim inş hayırlarla verir bebeklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…