infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

vallahi yarına yapıcamm...özlemısımmmm ..acıktımm mıı neee yaaa:)

benimde bugün 15. gün kuzum silik silik çıkıyor hala.. 10 kasım sanırım 19.gündesin boş bırakma sıkı çalış bence. ben dün ve önceki gün beyaz akıntı gördüm dünü boş geçmedim yarınıda.. kahverengi akıntı belki yumurtlama belki de bebişindir kuzuuum

vallahi yarına yapıcamm...özlemısımmmm ..acıktımm mıı neee yaaa:)
bende yemek hastasıyım delfn nerden yaş kaç cnnm.. ben yasemin 30 oldum geçen ay 3,5 yıllık evliyim 4. denemelerdeyiz çocuk için.. yemek yapmak,yemek :) misafir ağırlamak yedirmek en büyük zevklerim arasındaaa

izmir cnm 25 yasındayım.2,5 yıllık evlıyım bende.2 yıldırda korunmasız ılıskı ama sonuc yok bu ay ılk asılamam yapıldı.değişik yemekler yapmayı bende cok sevıyorumm...fakat fırsat buldukca haftaıcı çalıstığım için pek fırsat bulamıyorum.

aynen.. bende çalıştığım için haftsonları döktürüyorum genelde. inşallahh tutar bebişin seninledir. bende muhasebeciyim Boluda Beypilç te çalışıyorum. bu 4. ay korunmasız ama hala gelen giden yok.. arkadaşlar 3, cüde tutturdular biz uzatmalardayız. ağustosta gitmiştim dr.a 8 ay gelmeyin çalışın dedi. ama sanırım şubat gibi doktor yolları göründü bizede. bu ay ovulasyon testi aldım bizmi zamanını denk getiremiyoruz diye ama bugün 15. gün. adetin 8. gününde başladım teste bi 8. gün daha net silikti bi de 2 gündür öyle. yumurtladımda geçtimi yoksa hala yumurtlamadımmı bilemedim.. 2 gündür de hafif beyaz akıntım geliyor bilemedim kafayı yedim yicem.. en iyisi kfayı yemeden bol bol yemek yemekk

Sagol canim Allah razi olsun kabul etsin
..duygularim cok degisken bu sabh o enerji ile uyanamadim ruyamda sadece ses hatirliom yer mekan vea kimin sesi bilmiorum ama sole bi cumle hatrliorum sadece senin cocugun olmicak dedi

Hadi inslh canim benim ilk asilamamda sol kasigim dedigin gibiydi cnm bu sefer ikiside bazen reglmisim gibi bazen batma hapsirinca gerilince aci sanirim usutuyoruz birazda ..Rabbim hepimizin go
Slm cnm her bunye farkli solda dedigin gibi ilk asilamamdaydi.. simdi hem sagda hem solda bazen reglmisim gibi bazn aci gibi ozellikle hapsirinca gerinlesince bence usutuyoruzda altimda birsey yokken 1 saaten fazla yattim gogus uclarim biraz hasas ama dun daha cok aciodu..belirtilere hic takilma ilkinde 1-2 kez midem bulandi basim dondu ama olmadi..bunlar biraz pskljik.. ben ilkinde asilamamin 16-17 sinde regl oldum tamda bekledigim gundu gunumdu yani..12 vea 14 de genelde yapiolar kanda 14 daha garanti cikio ama bn reglimi beklicem bu seferde 8 aralik regl tarihi gecmeden tahlil gereksiz bence ..ama sen bilirsin canim

Kızlarr merhaba ,

Dün gittim muayene oldum testler yapıldı sol yumurtalığımda 4 cm kits çıktı bide süt hormonum 62.04 çıktı yüksek dedi doktor Dostinex 0.5 mg verdi kistini takip edeceğiz bi daha ki adet gününde bakıcaz önemli bişey yok dedi böyle olan var mı kist diyince kafam karıştı

ayyy canıııımmmm kantestinn sonucu ii canım çıktı.keseyide kendinide gördük yavrumuzun çok şükür hep dualarımdasınız isminizle tek tek canımm

canımmm nee güzellllllll keseyı görmüşsün bile maşallahhh hemdee ikizzzzzzz süper yaaaa..çok dikkat et kendine allah ıkısınıde sana bağışlasın ne guzel yaaa varmıydı aılenızde ıkız olan..bu arada kan değerin kaç çıktı merak ettim tatlımmm

merhaba cnm kistini kafaya takma geçen ay bende de o boyutlarda yumurtalık kisti oluışmuştu ama adetimle kayboldu senınkısıde kaybolur hıc merak etme cnm

merhaba cnm öncelikle geçmiş olsun benimde prolaktinim yüksekti parlodel kullandım sana dostinexi vermişler yumurtalık kisti içinde dogum kontrol hapı kullanmıştım dostinexin kisti geçirmesinde bi faktörü varmı bilmiyorum

Evet cnm ben polikistik over hastasıyım ama benim de bi ara aynı durum olmuştu süt hormonum hala dengesiz bi yükseliyo ilaç kullanıyom düşüyü bikaç ayda bir oluyo aslanpançesi çayını öneirrim canım benim hormonumu o dengeledi cok şükür birde soğan kürü denedinmi bilmiyorum ama kistin için dene mutlaka bi daha ki aya temiz cıkacak inş. Allhim şifa versin inşallah

merhaba cnm kistini kafaya takma geçen ay bende de o boyutlarda yumurtalık kisti oluışmuştu ama adetimle kayboldu senınkısıde kaybolur hıc merak etme cnm
Çok sağol canım benim ya doktorda sende bişey yok sıkıntı yapma eşini görmem lazım dedi ama işte bir yılı geçti gebelik olmadığı için muayeneye gittim işte bi tek süt hormonum yüksek çıktı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…