infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Efet canim haklisin benimde ilki tutmadi zaten bn umutlanmayi seviyorum ama enazindan umutluyken mutluyum..ki biliorum ben test bile yapmam kolay kolay :)
aynen bende kolay kolay test yapmam icim icimi yesede tutuyorum kendimi .haklisin umutlan ama kimseye belli etme derim ben umutluydum esime bu sefer hic belli etmiyodum bari o yikilmasin diye.UMUDUNU HIC YITIRME TUTMUS GIBI SEVIN ICINDEN KIPIRTILAR EKSILMESIN OLUR INS (suan abdesliyim kur'an okudum cnm insallah olmustur bizee umut olursun duam sizinle rabbim evimizi senlerdirsin saglikli ve hayirli evlatlar versin.

cnm benım erken saatte gıtseydın keşke kan sonucu hemen çıkmıyor..çok sevvindim inan içimede doğuyordu senın hamıle olabıleceğın..rabbım hayırlısı ıle kucağına aldırsın inşallah cici anniş güzel annişşş :KK68::KK68::KK68: inşallah kuzum dua et hepimiz için :KK60::KK60::KK60:
ayyy canıııımmmm :KK68::KK68: kantestinn sonucu ii canım çıktı.keseyide kendinide gördük yavrumuzun çok şükür:KK28::KK49::anneadayı::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: hep dualarımdasınız isminizle tek tek canımm:KK50:

Tatlm gzün aydn okadar mtlu oldumkı nerdyse agladm tebrk edyorum ck gzl bı hbr ya darısı bna ınsallah 2 bucuk şene oldu alhm benımd yvzümü güldürür ıns adetıme 1 gün war ama sankı olmuck gbym nlur dua et bze sgan kürü tarfnı ıce ayrntsyla yazsana tatlm
bu gidişle soğana zam gelcek çok faydalı ve bizim bu ilgimizi bilseler :KK70::KK70: inşallah darısı başına kuzum hayırlısyla ,vardır vakti zmaanı Rabbim nasip eder inşallah ,çok sağol canım....adetmn 7. gnü basladım soğan kürüne,15 gn boyunca ,sabh akşam aç karnına, her içeceğimde taze hazırdm,1 soğanı kahverengi kabuklarıyla iyice yıkayıp dörde bölüp 1,5 su bardğı suya atıp 5 dk. ağzı kapalı kaynat ....sıcaktan ılığa geçerken iç. inşallah şifa olur bn hep şifa niyetine diyerek içtim canım :KK36::KK36::KK36:

folik asit hapını yazdırmayı unutma canım doktoruna
yazdı canım çok sağol progesteron,folik asit verdi..birde iğne yaptı düşük olmasın diye bnde çok dikkat edicem çünkü bebeklerim iki taneymiş dr. biri düşebilir de düşmeyebilrde sen çok umutlanma dedi. inşallah düşmez çoookk istiyoruzzz ikisinide dua et canım bizee:anneadayı::KK48:

Kizlaaarr..2. asilamam dun 6 gibi yapildi 1 saat 15-20 dk bas asagi yatirildim ( ilkinde 30 dk kdrdi ) masallh yumurta sayim ve gelisimleri cok guzeldi..gecen ay esimle biraz gergin gitmistik aramizda limoniydi cok sukur bu sefer daha umutlu ve muslu mesut gittik:nazar: Ben bugun genel olarak yattim bi eczaneye ciktim ve yarinda yatmayi dusunuyorum.. esim yatma diyor ama elimde degil korkuyorum.. sanki bebegimi icime yerlestiler ve ben ayaga kalkinca icimden dusucekmis gibi sacma sapan bi hisse kapildim..o_O
slm cnm bende senden bırgun önce asılamam oldu.yalnız benım asılamadan bırgun sonrasından ıtıbaren sol kasıgımda sureklı batma hıssedıyorumm.bu ıyı bısey mı kotu bısey mı bılmıyorum..hala devam edıyor bu batmalar.gun gun bu batmalar yukardan asıgı rahmıme dogru ınıyor gıbı hıssedıyorumm..bnmde ilk asılamam inş hamıs oldugumuzu aynı zamnda ogrenırız.kan testı ıcın nezamn gıtmelıym sence

yazdı canım çok sağol progesteron,folik asit verdi..birde iğne yaptı düşük olmasın diye bnde çok dikkat edicem çünkü bebeklerim iki taneymiş dr. biri düşebilir de düşmeyebilrde sen çok umutlanma dedi. inşallah düşmez çoookk istiyoruzzz ikisinide dua et canım bizee:anneadayı::KK48:

iki tanemi canım benim inş. ikiside tutunur sana sıkıca çok sevindimmm :KK36::KK36::KK36:

öylemi beğendiğine sevindim ben buralı değilim ama evlenince buralı olduk tabi eşim antepli amin çok sağol inşalalh rabbim gönlümzdeki hayırlı kılar nasipeder biran önce
inşallah kuzuumm aminn bende istanbulluyum ama eşim Düzceli Kafkas.. Boluda yaşıyor. bende 3,5 senedir boluluyum.. bu arada kuru patlıcanlı biber dolması uzmanlık alanımdır yaparımda çok güzel yerimde bol acılı acılıııı:kk77:

ohh mıss afıyet olsunn.yaa teyzosumun yaptıgı bı yemek varr.adı da kocakarı aşıı ama varya ınsana parmaklarını yedırtır yaa bak cnm cektııı.onunda ıvınde kuru borulce kuru bıber kuru patlıcan varr

X