infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sağol canım Allah razı olsun soğan suyuda içtim daha önce şimdi hapda kullanacam ya yan etkisi olurmu ki

cnm süt hormonu hamileliğe engel sen ılacını kullan normal sevıyeye gelınce kalırsın inşallah..

dostinexsi süt hormonu yüksek olduğu için vermiş kuzum ya kistede öbür ay bakalım dedi

Ya cnm bizim senle batlarimiz bile yakin 10 aralik benimde ins. Tutarda kendimizi bosa heveslendirmemis oluruz

Ben de ne yapayım bu ay hiç bişey yapmadım ilaç falan adet bittikten sonra başladım çalışmalara kendiliğinden olcakmi diye bekliyorum bende bu ay çok umutluyum bakalım ne olcak benim daha çok var 11 aralık bat aralıkta da Dr gitmeyi düşünmüyorum kurtajdan snra kendiliğinden oluyor diyorlar ya bakalım olcakmi

Ya cnm bizim senle batlarimiz bile yakin 10 aralik benimde ins. Tutarda kendimizi bosa heveslendirmemis oluruz
Inslh ilki daha heycanliydi.. bu gitigimiz gun heycanliydik ve daha umutlu gitti ama bnm ilki olmadigi icin heycanim pek yok.. inslh guze haber aliriz bir onceki kasim adt tarihin ne di canim bide asilama tarihin..benim 11.11 asilama 24.11

Ne kisti onu sordun mu cnm prolaktinin yuksek cikmis onu dusurmek kolayda cikilata kisti zor biras .ben cikolu biru oldugum icin biliyorum

bugün de silik ama biz gün aşırı çalışmayı bırakmıyoruz zaten :) kahverengi akıntı 3 gün sürdü bitti bakalım ne olacak..gelsin bu bebeişler

bugün de silik ama biz gün aşırı çalışmayı bırakmıyoruz zaten :) kahverengi akıntı 3 gün sürdü bitti bakalım ne olacak..gelsin bu bebeişler
benim teste daha 2 saat var cnm. bakalm ne çıkıcak çalışmaktan perişanız valla eşimde bende o değilde artık sırf adı çocuk işi oldu nolur bilmem herkes bu laboquickten pek mutlu ama ben daha mübarek çizgiyi yakalayamadım yaf

ayrıca internet hesaplamasına göre 24 kasımla 29 kasım verimli diyor benim kafam karıştı sat 15 kasım bat 13 aralık napmalı devammı sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…