infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet cnm ben polikistik over hastasıyım ama benim de bi ara aynı durum olmuştu süt hormonum hala dengesiz bi yükseliyo ilaç kullanıyom düşüyü bikaç ayda bir oluyo aslanpançesi çayını öneirrim canım benim hormonumu o dengeledi cok şükür birde soğan kürü denedinmi bilmiyorum ama kistin için dene mutlaka bi daha ki aya temiz cıkacak inş. Allhim şifa versin inşallah
Sağol canım Allah razı olsun soğan suyuda içtim daha önce şimdi hapda kullanacam ya yan etkisi olurmu ki

Çok sağol canım benim ya doktorda sende bişey yok sıkıntı yapma eşini görmem lazım dedi ama işte bir yılı geçti gebelik olmadığı için muayeneye gittim işte bi tek süt hormonum yüksek çıktı canım:KK43::KK43::KK43::KK43:

cnm süt hormonu hamileliğe engel sen ılacını kullan normal sevıyeye gelınce kalırsın inşallah..

merhaba cnm öncelikle geçmiş olsun benimde prolaktinim yüksekti parlodel kullandım sana dostinexi vermişler yumurtalık kisti içinde dogum kontrol hapı kullanmıştım dostinexin kisti geçirmesinde bi faktörü varmı bilmiyorum
dostinexsi süt hormonu yüksek olduğu için vermiş kuzum ya kistede öbür ay bakalım dedi

Hadi inslh canim benim ilk asilamamda sol kasigim dedigin gibiydi cnm bu sefer ikiside bazen reglmisim gibi bazen batma hapsirinca gerilince aci sanirim usutuyoruz birazda ..Rabbim hepimizin go

Slm cnm her bunye farkli solda dedigin gibi ilk asilamamdaydi.. simdi hem sagda hem solda bazen reglmisim gibi bazn aci gibi ozellikle hapsirinca gerinlesince bence usutuyoruzda altimda birsey yokken 1 saaten fazla yattim gogus uclarim biraz hasas ama dun daha cok aciodu..belirtilere hic takilma ilkinde 1-2 kez midem bulandi basim dondu ama olmadi..bunlar biraz pskljik.. ben ilkinde asilamamin 16-17 sinde regl oldum tamda bekledigim gundu gunumdu yani..12 vea 14 de genelde yapiolar kanda 14 daha garanti cikio ama bn reglimi beklicem bu seferde 8 aralik regl tarihi gecmeden tahlil gereksiz bence ..ama sen bilirsin canim
Ya cnm bizim senle batlarimiz bile yakin 10 aralik benimde ins. Tutarda kendimizi bosa heveslendirmemis oluruz

buralardayım canım denk gelemiyoruz pek:KK66: bende özledim kuzum :KK60: kuzum benm yumurtlama olayım kendiliğinen çok nadir olur yeni eevliyken 1 kez olmuştu ondada eşimin değerleri pek iyi değildi regl olmuştum oay kendiliğnden ozmaanda yumurtlama akıntım olmuştu vücut ısım artımıştı ve kasık ağrım ve şişkinlik olmuştu belime vuruyordu ağrı buayda aynısı oldu soğankrü yapmıştım buay belki faydası olmuştur 3 4 gün sürdü akıntım ohafta ilşki oldu 2 3 kez ama denkgeldimi döllenme oldumu bilmiyorum kısmet ama gebelik belritm yok hafta içi test yaptıracağım hayırlsıı artık çok umutlandım rabbim umutlarımı yerleyeksan etmez inşalalh budefa sen naptın gülüm:KK68:
Ben de ne yapayım bu ay hiç bişey yapmadım ilaç falan adet bittikten sonra başladım çalışmalara kendiliğinden olcakmi diye bekliyorum bende bu ay çok umutluyum bakalım ne olcak benim daha çok var 11 aralık bat aralıkta da Dr gitmeyi düşünmüyorum kurtajdan snra kendiliğinden oluyor diyorlar ya bakalım olcakmi

Ya cnm bizim senle batlarimiz bile yakin 10 aralik benimde ins. Tutarda kendimizi bosa heveslendirmemis oluruz
Inslh ilki daha heycanliydi.. bu gitigimiz gun heycanliydik ve daha umutlu gitti ama bnm ilki olmadigi icin heycanim pek yok.. inslh guze haber aliriz bir onceki kasim adt tarihin ne di canim bide asilama tarihin..benim 11.11 asilama 24.11

Kızlarr merhaba ,

Dün gittim muayene oldum testler yapıldı sol yumurtalığımda 4 cm kits çıktı bide süt hormonum 62.04 çıktı yüksek dedi doktor Dostinex 0.5 mg verdi kistini takip edeceğiz bi daha ki adet gününde bakıcaz önemli bişey yok dedi böyle olan var mı kist diyince kafam karıştı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Ne kisti onu sordun mu cnm prolaktinin yuksek cikmis onu dusurmek kolayda cikilata kisti zor biras .ben cikolu biru oldugum icin biliyorum

benimde bugün 15. gün kuzum silik silik çıkıyor hala.. 10 kasım sanırım 19.gündesin boş bırakma sıkı çalış bence. ben dün ve önceki gün beyaz akıntı gördüm dünü boş geçmedim yarınıda.. kahverengi akıntı belki yumurtlama belki de bebişindir kuzuuum
bugün de silik :KK43: ama biz gün aşırı çalışmayı bırakmıyoruz zaten :) kahverengi akıntı 3 gün sürdü bitti bakalım ne olacak..gelsin bu bebeişler

bugün de silik :KK43: ama biz gün aşırı çalışmayı bırakmıyoruz zaten :) kahverengi akıntı 3 gün sürdü bitti bakalım ne olacak..gelsin bu bebeişler
benim teste daha 2 saat var cnm. bakalm ne çıkıcak :KK43: çalışmaktan perişanız valla eşimde bende :KK22::eek: o değilde artık sırf adı çocuk işi oldu nolur bilmem herkes bu laboquickten pek mutlu ama ben daha mübarek çizgiyi yakalayamadım yaf

ayrıca internet hesaplamasına göre 24 kasımla 29 kasım verimli diyor benim kafam karıştı sat 15 kasım bat 13 aralık napmalı devammı sence?

X