infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Eger düzenli adet oluyosan kendinde hesaplayabilirsin netten .. bende sadece bi kere olduğu için anlamam zor olmamıştı :) beyaz uzayan bi akinti yumurta akı gbi .. :KK47::oops:
Ya ben hamile kaldığimda bile öyle uzayan bi akıntıya denk gelmedim ki beyaz bi akıntı geliyo herzaman :oops: benim düzensiz ne zman olacağı belli olmuyo:KK43:

Alakasız bir mesajından alıntı yaptım ama olsun kutlamak için daha fazla bekleyemedim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Çoooook sevindim bu haberi aldığıma canım :KK70: inşallah Rabbim huzurlu, sağlıklı bir gebelik ve kolaycacık bir doğum nasip etsin. Sağlıkla kucağına aldığın günün detaylarını bizimle paylaştığın günleri de görürüz inşallah :KK45:

Yuppiii bir hamişimiz daha oldu :KK73:
ayyy canım benm çookkk teşekkür ederim mutluluğumu paylaşmanıza o kadar sevinyrm kii darısı başınıza inşallah:KK54::KK54::KK68:aminnnnnnn canım inşallah

canımmmmmmmmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inanılmazz sevındımmmm :KK68::KK68::KK68: rabbım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah kendine çok dikkat et :nazar::nazar::nazar::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

bu arada listedeki 27. hamile bendim yerimi sana devrettim çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallahhh :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
canımm benim güzel kalpli güzel yüzlü arkadaşım :KK68::KK70: çok sağollll:KK19: bugün dr. gitcez bakalım ilk kez hastaneye giderken hamilelere özenmek zorunda kalmıycam,ben kısırmıyım acaba diye düşünmiycem çoookk şükür ...inşallah yine 28. hamiş sen olursun canım arayı açmadan :KK50: hep dualarımdasın,:KK54: bnde senn haberine çoook sevinmiştim çok içen ama vardır herşeyde bi hayır canım Rabbim tekrar sağlıklı bi gebelik sanada nasip etsin inş.

benim testlere baksana kuzum 8.gün nasıldı dünkü dahada belirgin ve hafif akıntı başladı aynıyız senle sat benim 15 kasım bat da 13 aralık.. bugün 14. günüm saat 3ten sonra sıvı alımını durdurup 18.de testimi yapıyorum gayet güzel sonuç veriyo hiç bişey yiyip içmiyorum test saatine kadar.
bu önümüzdeki 3-4 günü iyi değerlendirmelii derimm
ovulasyon testim bugün silik çıktı deneme yapalım :KK22::KK22:

ovulasyon testim bugün silik çıktı deneme yapalım :KK22::KK22:
bak ne yap biliyomusun canım ben öğlen 12:30 13 arası yemek yiyorum. 3e kadar çay kahve içiyorum. 3 te hepsini yemek dahil kesiyorum. alarmımı 18:e kuruyorum ve o saate kadar ağzıma sigaradan başka bişey sürmüyorum :KK23:o zmn daha net sonuç elde edersin inan bana.. 8.testimi yapcam bugün ve dünkü gayet belirgindi. bugün hafif akıntı başladı ve 14.gündeyim.. denemelere devam :KK55::oops::KK19::KK59:

ovulasyn testi bnde aldm bklm sebp olur inss.hamislige 22 tane var adetimn 3. gunu 8.baslicm test yapmya hadi kizlar insallah 2014 gider ayak kiyagini yapar bize :) :) aralik ayinfa hep cift cizgiler gorelim ins.kirmizlara aralik itibari ile ara verelim :-) ;-)

X