infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

tatlı bebek.png

sağol canım senn illahi yap dediğin soğan kürü vesile oldu belkide,bu ay tam uyguladım, Allah razı olsun sende sağlıkla kavuş inş. yavruna..inşallah
ibrahim saracoglu sagolsun kuzum.ne güzel cok sevindim.gercekten Allahın en büyük nimetlerinden biri sogan kürü.amin insallah cümlemiz gülüm,saglıkla alalım kucagımıza Allah tamamına erdirsin insallah

Slm kızlar hepimize hayırlı cumalar Allahım okunan selalar ezanlar hürmetine bizim gibi çocuk isteyenleri kapından geri çevirme nasibimizi bize yolla bügün AŞILAMA MI yaptım kızlar duanız da banada yer verin ben bugun o masaya oturmadan hepimize dua ettim inşallah 2015 e anne Adayları olarak gireriz :KK37::KK37:

inşallah canım:KK68::KK68::KK68::KK68:
Tatlm gzün aydn okadar mtlu oldumkı nerdyse agladm tebrk edyorum ck gzl bı hbr ya darısı bna ınsallah 2 bucuk şene oldu alhm benımd yvzümü güldürür ıns adetıme 1 gün war ama sankı olmuck gbym nlur dua et bze sgan kürü tarfnı ıce ayrntsyla yazsana tatlm

canımm benim güzel kalpli güzel yüzlü arkadaşım :KK68::KK70: çok sağollll:KK19: bugün dr. gitcez bakalım ilk kez hastaneye giderken hamilelere özenmek zorunda kalmıycam,ben kısırmıyım acaba diye düşünmiycem çoookk şükür ...inşallah yine 28. hamiş sen olursun canım arayı açmadan :KK50: hep dualarımdasın,:KK54: bnde senn haberine çoook sevinmiştim çok içen ama vardır herşeyde bi hayır canım Rabbim tekrar sağlıklı bi gebelik sanada nasip etsin inş.

cnm benım erken saatte gıtseydın keşke kan sonucu hemen çıkmıyor..çok sevvindim inan içimede doğuyordu senın hamıle olabıleceğın..rabbım hayırlısı ıle kucağına aldırsın inşallah cici anniş güzel annişşş :KK68::KK68::KK68: inşallah kuzum dua et hepimiz için :KK60::KK60::KK60:

Slm kızlar hepimize hayırlı cumalar Allahım okunan selalar ezanlar hürmetine bizim gibi çocuk isteyenleri kapından geri çevirme nasibimizi bize yolla bügün AŞILAMA MI yaptım kızlar duanız da banada yer verin ben bugun o masaya oturmadan hepimize dua ettim inşallah 2015 e anne Adayları olarak gireriz :KK37::KK37:

selam cnm hayırlı cumalar..
aşılaman hayırlı olsun bebeğin sana sımsıkı tutunsun inşallahh

Amin Amin Amin.. Bende bugün yaptırdım. Rabbim hepimize pozitif sonuc almayı nasip etsin.

hayırlı cumalar canım aşılaman hayırlı olsun inş. güzel haberlerinide alırız

Amin Amin Amin.. Bende bugün yaptırdım. Rabbim hepimize pozitif sonuc almayı nasip etsin.
Seninde hayırlı olsun canım AMİNNN inşallah güzel haberlerimizide buraya yazarız iki hafta sonra şu mübarek günün hatrına Allahım bebişlerimize hepimize yollasın:KK36::-)

X