infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Selam canim iyi diyelim iyi olalım bende daha bugün siparis verdim adetliyim şu an bitince başlıyacağımm inşallah

selam tatlım..hangi marka sipariş verdin hadi bakalımm hayırlısı ben ılk ovu testı denememde hamıle kalmıştım bu ay yıne hep beraber kalırız inşallahhh

1 hafta içinde toparlandım canım ben hem histeroskopi oldum hem laporoskopi oldum ve şuan adetim gelsin yumurtla MA takibine başlıycaz bakalım Hayırlısı inşallah

merhaba cnm...ben hısteroskopi amelıyatından 3 ay sonra normal yolla hamıle kalmıştım inşallah sende kalırsın

birsenim kıscem darısı bizlere :KK19::KK60:
ovulasyonda bile göremiorm çift çizgi :110:
:110:

esesimmm bacım nslsın kuzum geçmiş olsun kolunu sakatlamışsın..
bende henuz gormedım geç yumurtluor olabılırız teste devam :KK66::KK19::KK50:

Bnde de çıkmadı cnm artık en son beceremiyorum die bıraktım bende :) beyaz akintiyi gördüğüm gece ilişki oldu ve iki gün daha çalışma yapmıştık garanti olsun die :oops::oops::oops: sende akintini kontrol et bnce :KK19:
Ya o akıntı bende hep var ama ben nasıl anlıycam :oops:

Bnde de çıkmadı cnm artık en son beceremiyorum die bıraktım bende :) beyaz akintiyi gördüğüm gece ilişki oldu ve iki gün daha çalışma yapmıştık garanti olsun die :oops::oops::oops: sende akintini kontrol et bnce :KK19:
bende beyaz akıntı oluyor doktora sordum yumurtlamadandır dedi tahlilde baktı yumurtlamıyorsun dedi :KK43:

gunaydn kixceler sebepsz infertiliteyle bas edicz artk bzde dun komsum gelmsti onun ilk bbegi dusmus sonra 7 ay olmamis birisi sabh ac agacta kendni sallandr bel boslugu olabilr dems komsmda yapms ardndan hamile kalmis... ben ttemzlik yaprken kkendmden geciyorum koltuk makine ne varsakaktrp kaldryom ittiriyom belim agriyo batiyo boyle kalcamdan bni halu silkelerkn faln gordugu icn bel bosluhu olablir dedi adetimn 3. gunu dun aksm yaki aldm yapstrdm belime bide bardak cektrcem sifa bundadr belki eskilet bzdenn daha iyi bilir 17 aydr yapmadgm kalmadi bide bunlari yapym bol dua sabir ve tevekkul ile...

Şeffaf uzayan akinti cnm yumurta akı gbi :oops: ilaçlada mi yumurtlama olmuyo o_O
bu ay ilk kez klomen kullandım takip yapmadı bu ay dene adet olursan gel dedi oldum bugün gittim detaylı ultrason istedi haftaya ona randevu verdiler daha öncede girdim o ultrasona bişey olmuyor ki onda üff sıkıldım artık sonuç alamamaktan 6 aydır doktor tedavisindeyim adetlerim düzenlendi başka bir şey yok :KK43:

Off bu ay da mı olmadı.. :110: ağrım var yarın adet günüm .. bikere de yanılt beni de 9 ay gelme ..

Kızlar yakı nezaman yapıştırıliyor ve eşimin sayısı 4mil. Faydası olur mu sizce

adetime 15 gün var fakat ovulasyonda hic cizgi yok :110:
gecmi yumurtluyorum ki anlamadımmm gitti bu işiiiiii :63:
benim testlere baksana kuzum 8.gün nasıldı dünkü dahada belirgin ve hafif akıntı başladı aynıyız senle sat benim 15 kasım bat da 13 aralık.. bugün 14. günüm saat 3ten sonra sıvı alımını durdurup 18.de testimi yapıyorum gayet güzel sonuç veriyo hiç bişey yiyip içmiyorum test saatine kadar.
bu önümüzdeki 3-4 günü iyi değerlendirmelii derimm

gaziantep canım sen
heheeyyy kocişim 6 ay antepteydi askerlik için.. bende geldim gezdim gördüm pek güzel bir şehriniz var arkadaşım.. Bu arada şahinbey deydik biz. Allah tez vakitte gönlümüzdeki bebişleri sağlıkla kucaklarımıza nasip etsinn,, AMİN

X