infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inşallah hayırlısyla olsun her gebelikte aynı olmayabilir canım yada herkeste belirit olcak diye bişey de yok sen dua et rahat ol :KK36:
elimde değil canım uzun zamandır ilk defa kendiliğimden yumurtladım ve çok şartlandım çünkü allaha çok yalvardım 2.aşaılamaya gerek kalamdan olsn diye eğer buay olmazsa aşılama olacağım ve piskolojim buna hiç hazır değil

elimde değil canım uzun zamandır ilk defa kendiliğimden yumurtladım ve çok şartlandım çünkü allaha çok yalvardım 2.aşaılamaya gerek kalamdan olsn diye eğer buay olmazsa aşılama olacağım ve piskolojim buna hiç hazır değil
anlıyorum canım seni o zaman bişeyler yolunda gidiyrdur hadi hayırlsı

Ben geldim muayne oldum yarin aksamda iliski olsun dedi...:KK30:Ben dikkat ediyorum hareket etmiyorum siz 2 saat dediniz ama dedim.. dikat etmn iyi dedi bi aksilik varmi dedim yok dedi.. bu aksam oksapar igne baslicam 10 gun ayin 29 unda baslicam progestan 6 gun sabah aksam kullancam :) regl olursam 2. Gun olmazsam.. inslh 13 unde:KK68::KK68::emir_bebek::nazar: :KK55::KK37:

kızlaaaarrr çift çizgiyiiiiiii gördüüüüüümmm çoookkkk şükür sonunda çift çizgi inanamıyoruuuuuummmm halaaaaa :KK68::confused::KK73::KK73::KK73::KK73: elim ayağım titriyor sabahtan beri yaaa ne yapcamı bilemiyorummmmmm ama dr. a gitmeden de emin değilim
tebrik ederim canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin :KK70:Darısı tüm isteyenlere insallah:KK70:

hep dualareımdasınız canımm benim darsısı başınıza inş. :KK68::KK68: inş. kandada değerim ii çıkar ...bugün adet gecikmesinn 6. gnü, adet günüme yakın adet olcakmışım gib karın ağrım ve bel ağrım vardı hep bikaç gündür göğüslerim hassaslaştı ve daha önce hiç başıma gelmeyen bişeydi oyüzdfen ümitliydim ama yine negatif çıkar yine yoktur diye düşündüğümden bi dahaki yumurtlama gnmde neler yapsam diye düşünyrdmmm:confused::confused: bbk düşnmeye başlayalı 17. ay bu ay cnm, bu ay 15 gn soğan kürü yaptım,yumurtlama gnnmde maydanoz süt buharına oturdum ve duaaaa vesilem oldu bunlar .... hsg de bi tüpümn tıkalı olduğunu sölemişlerdi başka da bi sorunumuz yoktu çok şükür nasip oldu...:anneadayı::nazar:

tebrikler canım, inşallah her şey yolunda gider sağlıkla alır bebişini kucağına :)

kızlaaaarrr çift çizgiyiiiiiii gördüüüüüümmm çoookkkk şükür sonunda çift çizgi inanamıyoruuuuuummmm halaaaaa :KK68::confused::KK73::KK73::KK73::KK73: elim ayağım titriyor sabahtan beri yaaa ne yapcamı bilemiyorummmmmm ama dr. a gitmeden de emin değilim

canımmmmmmmmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

inanılmazz sevındımmmm :KK68::KK68::KK68: rabbım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah kendine çok dikkat et :nazar::nazar::nazar::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

bu arada listedeki 27. hamile bendim yerimi sana devrettim çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallahhh :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

X