infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kuzum benim nerelerdesin sen yumurtladigini nerden anladın ne yapıyorsun ozledimmm

selam kızlar nasılsınız..1 hamişimiz daha çıkmış ne guzel darısı hepimizin başına..

benım gıbı ovulasyon testı yapanlar çift çizgiyi gördünüzmü ben henuz göremedim
Selam canim iyi diyelim iyi olalım bende daha bugün siparis verdim adetliyim şu an bitince başlıyacağımm inşallah

50 tane ovulasyon aldım bende
daha 5 tanesını kullanmısıdmrı hic kırmızılar cıkmaz
,cıksada cok silik anlamadım gıttı
Ah canım benm yaa bende çıkıyodu hemde çok koyu çizgî ama nasip olmadı bide ben anlıyorum yumurtlama günümü karnımın sağ alt tarafında çok sancı oluyo vve birden kesilîyo sadece bi gün sürüyo ağrı ama dayanılmaz bi ağrı dra gittim yum ağrısı dedi hayırlısı diyelim artık

ben fransada yasiyorum 21 yasindayim 4 yillik ewliyim bastan beri hic korunmadim bebisim gelmiyorherseyin hayirlisi. ilk asilamam gecen ay oldu tutmadi. bu ay gitmiycem ara verelim dedik.esime tum duydugum kurleri deniyorum yedirip iciriyorum umidim var hic olumsuz birsey duymadik doktorlardan.

Canım geçmiş olsun inşallah çabuk toparlanmışsındır laparoskopi mi yaptırdın sonuç iyidir inşallah
1 hafta içinde toparlandım canım ben hem histeroskopi oldum hem laporoskopi oldum ve şuan adetim gelsin yumurtla MA takibine başlıycaz bakalım Hayırlısı inşallah

Fransa'da nerdesin canım

aayyyy hadi inşallah sende pozitif görürsn cnm tüm kalbimle istiyorum ,inş. beraber hamiş oluruz sölemesi bile acaip geliyor çift çizgiiiiii yaaa gördüm
Gözün Aydın cnm hayırlısıyla al kucağına inş bizlerede dua et unutma yaz neler yaptın aşılamamı olmuştun?

hımm biraz daha bekle o zamn cnm bnm hayırlısı olsun Rabbim zamanı gelince veriyor herkese tattırsın bu duyguyu inşallah

Alakasız bir mesajından alıntı yaptım ama olsun kutlamak için daha fazla bekleyemedim

Çoooook sevindim bu haberi aldığıma canım inşallah Rabbim huzurlu, sağlıklı bir gebelik ve kolaycacık bir doğum nasip etsin. Sağlıkla kucağına aldığın günün detaylarını bizimle paylaştığın günleri de görürüz inşallah

Yuppiii bir hamişimiz daha oldu

kuzum benim,calısmak en güzeli ..
insallah rabbim gönlündekini hakkında hayırlı eyler .. :)
Ben biraz sıkıldım galiba çalışmaktan evde yan gelip yatmak istiyorum biraz insanoğlu işte nankör calismasam eminim çalışmayı isterdim amiin esesim hep dualarimdasin Rabbim en kısa zamanda sanada tattirsin bu duyguyu

50 tane ovulasyon aldım bende
daha 5 tanesını kullanmısıdmrı hic kırmızılar cıkmaz
,cıksada cok silik anlamadım gıttı
Bnde de çıkmadı cnm artık en son beceremiyorum die bıraktım bende :) beyaz akintiyi gördüğüm gece ilişki oldu ve iki gün daha çalışma yapmıştık garanti olsun die sende akintini kontrol et bnce

öyle kuzum hayırlısı insallahh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…