infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

arkadaşım sabırla yapmaya devam et bence henüz yumurtlamamış olabilirsin çünkü pozitif test görünmüyor adetin kaçıncı günündesin
12.gundeyimm canım devam ediyorum öyleyse bi 8, gun daha belirgin 2.testimde yani kafam iyice karıştı

12.gundeyimm canım devam ediyorum öyleyse bi 8, gun daha belirgin 2.testimde yani kafam iyice karıştı
adet döngün kaç günde bir ve düzenli mi ? 12. gün aslında erken gibi ama adet döngüne göre değişebiliyor sen yinede devam et bırakma sakın bu testlere göre pozitif yok henüz

canım bende de hem tiroid hemde pko var ama Rabbim dilerse zor diye bir şey olmaz bu iki rahatsızlığı olup 2 evladı olan bir tanıdığım var Rabbim nasip edince oluyor işte
Offff darisi basima olsunn ozaman, amin

adet döngün kaç günde bir ve düzenli mi ? 12. gün aslında erken gibi ama adet döngüne göre değişebiliyor sen yinede devam et bırakma sakın bu testlere göre pozitif yok henüz
Sat 24 agustos 19 eylül 17 ekim ve 15 Kasım canim. Normal tarihlere bakarsan ama tutturamiyoruz sanırım hangi gunlere dikkat etmeliyim en son dun calisabildik esim bu gece çalışıyor yarinda.. cuma evde geç Kalmam insallah

Sat 24 agustos 19 eylül 17 ekim ve 15 Kasım canim. Normal tarihlere bakarsan ama tutturamiyoruz sanırım hangi gunlere dikkat etmeliyim en son dun calisabildik esim bu gece çalışıyor yarinda.. cuma evde geç Kalmam insallah
en iyisi gün aşırı ilişki ama eşinde sıkıntı yoksa spermler 3-4 gün yaşadığı için cumaya geç kalmazsınız
ancak bu yumurtlama olayı çok değişkenlik gösteriyor erken ve geç döllenme ihtimallerini her zaman düşünmek lazım ama insan usanıyor sık çalışma olunca hele ki uzun zaman denediği halde olmayınca herşeyi bırakasın geliyor

Bilmiyorum kuzum eşim de sıkıldı artık görev gibi oldu yarin ise gitmeden halletmek lazım dedim de kizdi böyle olmaz diye. ? Cumaya mecbur beklicem olursa bahtimiza. Eşim daha gitmedi 4.deneme ya doktor 8 ay gelmeyin sizde sorun yok demişti bıraktım akışına

siz daha yeniymişsiniz canım ya sorun da yokmuş boşuna bunaltma kendini bizde 13 aydır deniyoruz bende rahimde polip vardı ameliyat oldum tiroidim var ilaç kullanıyorum ama en belalısı pko da var.. var da var yani ama lütufkar olan Rabbim de var o murad ederse verir inşallah... ama beklemek çok zor inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip olur hepimize...

Oyy kuzumm allah acil şifalar versin sanada hayirlisiyla bizlerede nasip olsun saglikla evlatlarimizi kucaklamakkk

yumurtaların kaliteliyse başarı şansı yüzde 50 tüp bebekte.aksi takdirde şans düşüyor herşey Allaha kalmış.biz elimizden geleni yapalım gerisini Allaha bırakalım

amin cnm haklisin ilk gun bi duygu degisimi oluyor ben de suan hastayim haftaya denemelere devam ins olur hayirlisiyla CNM yasin kac senin? nerdesin
28 yaşındayım ve Trabzondayım. Öğreymenim. Hergün çocukların aradındayım ama henüz kendi çocuğum yok. Ara sıra geliyorlar heyheyler srn nereden senin yaşın kaç? Bizim de haftaya tekrardan sil baştan.

tm ekliorm cnm ins.hamisde kalırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…