infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hava güllük gülistanlık ..
alanyada kışın bile denize girio insanlar ..
sanslı hissediyorum kendimi ..
şanslısın kuzucum ama bnde sana yakınım burası da çok güzel ,güllük gülistanlık insana enerji veriyor,evimi temizleyip yatak yorgan havalandırmayı çok seviyorum bnde bu havalarda

gecen ay asilama oldu sonuc negatif
bu ayda rahim filmim cekildi adet olmayi bekliyorum sonra ne tedavisi olucak bilmiyorum senin nasil gidiyo hayat dinlenmeyemi aldin kendini

öylede denebilir ..
hsg,asılama benimde negatif cıktı ..
umutlarım kesildi,bunalıma girdim ..
bakalım cnm ya nasip .. 12 yıl sonra hamile komsum ..

şanslısın kuzucum ama bnde sana yakınım burası da çok güzel ,güllük gülistanlık insana enerji veriyor,evimi temizleyip yatak yorgan havalandırmayı çok seviyorum bnde bu havalarda

evet bende temizlik yaptım ..
halılarımı sildim,süpür,sil ..
balkon,wc,yemeklerimide yaptım ..
oturdum mola,kahve molası ..

evet bende temizlik yaptım ..
halılarımı sildim,süpür,sil ..
balkon,wc,yemeklerimide yaptım ..
oturdum mola,kahve molası ..
ohh ne güzel miss bnde aynılarını yaptım ama mola olarak dükkana çağırdı eşim akşam beraber keyif yaparız artık yada bn bu tarz bnm zamanına eve gidip keyif yaparım pek kaçırmıyorumda

Slm kizlar Naber az once komsudan geldim yine sacma sapan bebek sorulariyla karsilastim. Benimle evlenenlerin cocugu olmus falan ben hala duruyormusum. Sanki benim elimde bebek olmasi ya offfff

kızlar iğnenin 13. günü bugün bat 28 kasım dr 4-5 aralıkta gel hala adet olmadıysan test yapalım dedi ama ben çatlayacam ki meraktan eğer varsa idrar testinde çıkar mı artık ortaya :) kan testi için bekleyecem am bu arada kaçak bi şeyler yapsam mı ki :)

merhaba hanımlar son adet tarihim 24 ekim pkolu olduğum için adetlerimde 1 hafta filan gecikme olabiliyor içimden bir ses test yap diyo ama negatifi de görmek üzüyor insanı
artık öyle bir hale geldim ki tamamen asosyal oldum hiçbir yere gitmek istemiyorum insanlardan uzaklaşmak istiyorum kendimi öyle bir tükettim ki her gece rüyalarımda bu mesele ile uğraşıyorum ama bir türlü kendimi rahatlatamıyorum ne olur Rabbim daha fazla bekletmeden hayırlısıyla lutfeyle bana ve isteyenlere öyle zor ki bu bekleyiş

Slm kizlar Naber az once komsudan geldim yine sacma sapan bebek sorulariyla karsilastim. Benimle evlenenlerin cocugu olmus falan ben hala duruyormusum. Sanki benim elimde bebek olmasi ya offfff

Ne kadar dusuncesiz insanlar var yaa kimene neden olmuyor diye sormak ne kazandiriyor onlara acaba insan once bir fikir sorar senmi dusunmuyorsun diye dusunuyorum denildiginde susulur edep onu icab eder ama ne yapican herkese nasip olmuyor boşver Günü geldiginde bebisine kavusacaksin insaallah

annişim nasılsın nasıl gidiyor

ahh cnm anlayışsız insanlar çok maalesef tasası onlaramı kalmış yaa bizim derdimiz bize yeter , çocugu olanlara da Allahın verdiğini unutuyorlar alan da veren de Allah siz ne diyosunuz deyip ağzının payını vermek lazım da işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…