infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlarrrrr bugün yum takibi vardı. solda bi taneck 15 mm yum olmuş. sağda iki tane 8mm ve 7 mm varmış. bu akşam bitiodu klomen. akşam ki dozu alma dedi. estrofem yazdı. salı günü tekrar gel dedi. çatlatma iğesini sordum bi dahaki gelişinde bakacaz dedi. ama salı geç değil miiiiiiiii hadi çatlamadan ölürse yumurtam iki tane olaydı biri gitse biri olurdu bari.

merhaba canım normalde klomen bittikten iki sonra çağırıyo doktorlar sen erken gitmişsin günde eb fazla 2 mm büyüse 21 olur oda iğne için uygun büyüklük

banada doktor tarlusal verdı adet olmam gerekıormus..sonra adetın 12. ggunu bakıcakmıs yıne rahıme..ahh kuzum ahh geçicek inş. bu günlerde

Bitti canım çok şükür yerleşim internet daha baglanmadi komsudan girdim kuzum en kisa zamanda yukleyecegim inşallah sen napiyosun nasilsin

hayırlı olsun cnm yenı evın..yenı evde yenı bebeğinle senesini kutlarsın inşallah

ben iftarımı hazırlayayım yemeklerim pişiyor
görüşürüz kızlar öpüldünüz

kuzum ozledım senı..allah kabul etsın

iyi aksamlar arkdslar elhamdulillah esimin sonucu cok iyi bnmde dun hsg cekildi doktor cekimden sonra tuplern acik dedi ama raporumu bi daha kiadetmde alicam elhamdulillah bnde de bisr yok gibi asilama mi olck simdi ?
Temiz çıktığına sevindim cnm
Cnm bence gec degil çünkü ilac bittikten sonra daha da büyüyo. 15mmlk catlasa bile digerleri buyur estrofemle sikma canini

B
Birde ates takibi yapmani öneririm cunku catlamadan oncr ates yukseliyo normalden 1-1.5 derece

merhaba kızlar nasılsınız.uzun süredir giremiyorum siteye şimdi girmek nasip oldu.bende hala bebiş yok karar verdim aşılama yaptırıcam.tabi öncesinde tek bi eksik kaldı rahim filmim çekilcek.bakalım hayırlısı.şimdilerde hangi şehirde yaptırsam diye düşünüyorum

slm cnm Rabbim dualarimizi kabul etsin adilaman nasil yapildi yaxarmisn tum tetkitlerimz temiz doktr asilama yapucaz bi daha ki adetinde gel dedi nasil neler oluyo biraz detaylica anlatrmisn ? asilamn insallh tutar bana da umut olur bebisn siznledir :*

Evet canım geçecek inşallah

Sagol canim inslh..asilamami sordun sanrim 3 yil bitti evliyim ilk 8 ay korunduk 3. Dr um.. cok iyi ve tecrubeli cok konusmuyor ama.. bir onceki dr normal yolla gebe kalman zor demisti.. sprm harktli %30 du aslinda cok daha kotuleri var neyse benim filmde dahil olmak uzre hic sikinti yok asilamadan onceki ay serephone kullandim ve dr verdigi gunlerde ilski oldu dr um cok umitliydi olmadi...reglmin 2. Gunu gittim muayne oldum ( bu arada 2 aydir duzenli coraspin ve folbiol kullaniyorum folbiol oncedende kullaniyordum ) 1 gun sonra 7 vea 8 gun sabah aksam serephone kullandim kontrole cagirdiginda biri kucuk 4 tane yumurtam vardi 19 civarinda buyuk.. 23 ekim ilski 25 ekim gece saat 12 de catlatma ignesi oldum igneden sonra ilski yok 27 sinde asilamam yapildi.. esimle gittik aile cuzdan fotkpisi ve ikimizin vukuatli nufus kayt ornegi istediler..esim lab. Gitti bn eczaneden bir ilac aldim ve onu iceri yerlestirip tampon koydular sprm banyosu 1 bucuk saat surdu..( bu arada keci boynuzu ozu arada macun ot esim biseyler kullandi findik fistik kabak cekirdegi) sprm sonucu total sayi olarak artmisti ama hareltlilik yine %30 du..ama labda iyilestirme banyo yontemi ile harektli sayiyi %80 e cikarmislar ve bence bu baya baya iyi sprm hazir olunca beni catala aldilar dr um tamponu cikarip iceri sprmleri enjekte etti ve catali popo kismini yavasca kaldirip bas kismini indirdiler 35 dk bas asagi yattim..eve gidince 2 saat daha dinlen dedi ama bn baya yattim ertesi gun ilski verdi 1 gun ara ile 2 kez ayin 30 unda kontrole cagirdi.. progestan basladim birgun sonra 6 gun sabah aksam bugun bitti..sanirim birsey atlamadim..bn yatiyorum agir is yapmiyorum cok yormuyorum kendimi..inslh yuzum guler..cok korkuyorumm Rabbim kimseyi bu hasretle birakmasin

slm esesçiğim benim yeni bat 3 aralık bu arada tedaviye başladım bu gün 3 iğnemi vurdum sen neler yapıyorsun pek giremedim sende eskisi kadar girmiyorsun sanırım

sagol Allah razi olsun bebisn tutundun indallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…