infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

selam kızlar görüşemedik bayadır keyifler nasıl?
Kasım umutluları olaraktan 2 aydır olan göğüs ağrım adet öncesi bu ay başlamadı henüz.. geçen ay 10 gün önce başlamıştı ama şuan yok batım 13-14 Kasım :)
Bu ay takmadık bakalım noolcakk kızçelerr :)

selam kızlar görüşemedik bayadır keyifler nasıl?
Kasım umutluları olaraktan 2 aydır olan göğüs ağrım adet öncesi bu ay başlamadı henüz.. geçen ay 10 gün önce başlamıştı ama şuan yok batım 13-14 Kasım :)
Bu ay takmadık bakalım noolcakk kızçelerr :)
a.selam hoşgeldin cnm inş. güzel haberler verirsin :KK37::KK37::KK37:

hepimiz inşallah cnmm bu ara iç bulantım başladı göğüs sızısı yerine minik bulantılar var bakalım nooolcak

Asilamadan sonra bir kontrole gittim birde markte ciktim...cooook bunaldim..ve ustumde cok gerginlik var esimde bu hafta evdeydi istifa etti cuma gunu nasipse pzt yeni ise baslicak..ama hic dusundugum gibi olmadi birlikte hic bisey yapamadik bide 2-3 gundur grip oldum..bugunde zorla anneme gidelim dio walla sinir hastasi olucam..cok gozume batiooo su ara

Kizlaaarr :KK24: şimdi doktordan çıktık bebeğimizin kesesini gördük suanlik hersey cok guzel saglikli bi gebelik dedi çok mutluyum :rolleyes::rolleyes: şimdi sıra kalp atışında :KK71: darısı sizlerin başına inş hep dualarimdasiniz:KK36:
Hadi Masallahh canimmm cok sevindim rabbimin izniyle sagliklada alican kucagina..

Kizlaaarr :KK24: şimdi doktordan çıktık bebeğimizin kesesini gördük suanlik hersey cok guzel saglikli bi gebelik dedi çok mutluyum :rolleyes::rolleyes: şimdi sıra kalp atışında :KK71: darısı sizlerin başına inş hep dualarimdasiniz:KK36:

cnm çok sevındım herşeyın yolunda olmasına..inşallah allahın ıznıyle kalp atısınıda duyucaksın..bize dua etmeı unutma

Canimm cok sevindim insallah sagliklica gecirirsin.kalp atisinida bekliyrz dua ile

X