infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ah cnm ben senin yerinde olsam hemen gider doktor ilaç verirse kullanır ve çalışmalara tekrar başlardim .. Bu işler ihmale gelmiyo sen üzerine düşmessen nasıl olcak ki ? Bak birsen e düşük yaptığı ay ovu testlerini aldı calismaya başladı .. azim gerek bu yolda kuzum sabit gerek yorulmak yok devam :)
Bende çalışmalar başladım anlattım ya size :eek:

Slm kizlar bugun doktor randevum vardi. Vajinal muayene oldum ilk defa offf ne zor biseymis ya. Sonuc olarak hersey normal dedi doktor. Bugun adetimin 11. Gunu yumurtami gosterdi buyumus saglikli yumurta dedi. 1 hafta duzenli iliski dedi. Bakalim ne olacak. Bu ay yine olmazsa rahim filmi cektirecem ins.

Anladim cansucum inslh hayrlisi ile hep hepimiz icin dua ediyorum bugun asilamadan sonrada yatrken yine hepimuz icun dua ettim Rabbim isteyen herkese mucizesini yasatsin eli ayagi duzgun saglikli sihtli cocuklar nasip etsin
sağol cnm amin allahım emekelrinizi boşa koymasın rabbim evladını nasip etsin biran önce

Slm kizlar bugun doktor randevum vardi. Vajinal muayene oldum ilk defa offf ne zor biseymis ya. Sonuc olarak hersey normal dedi doktor. Bugun adetimin 11. Gunu yumurtami gosterdi buyumus saglikli yumurta dedi. 1 hafta duzenli iliski dedi. Bakalim ne olacak. Bu ay yine olmazsa rahim filmi cektirecem ins.
Aahh cok sevindim hadi gozun aydin guzl bir sekilde atlattin..

Aahh cok sevindim hadi gozun aydin guzl bir sekilde atlattin..

Evet canim cok sukur atlattim. Hicbir sorunda yokmus rahmimde.
O zaman niye olmuyor bi bebis ya 13 ay oldu
xenforo-smilies-kk13.gif
:110: sira rahim filminde.

Evet canim cok sukur atlattim. Hicbir sorunda yokmus rahmimde.
O zaman niye olmuyor bi bebis ya 13 ay oldu
xenforo-smilies-kk13.gif
:110: sira rahim filminde.
Canim oyle zamani vardir ne diyim olur inslh..bende hic sorun yok hsg de hormonlarda yumrtalik rahimde ama 29 aydir olmuyor iste dogum kontrol hap hic kullanmadim..3 yil bitti evliyim esimin sprm harektlilik sayisi dusuk sadece..onun icin asilama oldum dun ve esimin labrtvrda harektli sprm sayisuni yukselttiler ama biliyorum ki buna ragmn yine olmaysbilir..yine bebegim tutunmamis olabilir..cunku bu Rabbimin karari cok sorgulama daha erkn bu kdr umtsuzluk icin

aaa çok üzüldümmm bu yayy umutluydukkk neyse canımmm diğer aya inşallahhhh
naptın ev işiniiii
Ama boşmuş işte :KK43: boyacı var evde kuzum daha 2 günlük is var camlar kapilarda boyaniyor birde bugunde mutfakla balkon arasini ndeki kapı ve duvarı kırildi balkonla birlestirdik mutfagi baya geniş ve güzel oldu

X