infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyi aksamlar kizlar bu ay 13 gun once adet oldum bnmde hatam var sanirim bebek asprini kullandm gunde 1 kere kan sulandirdgi icn erken oldum galiba yumurtlama da olmadi sanirim dun gittm doktora bise demefi fakultede tedavi goruyorum esmin testi cuma gunu bnm hsg mde bi daha ki adete kaldi hsg bi an once cekilsin aklumdaki sorular bitsin kafam rahatlasin dimi ?

Bencede tum herseyi yaptir acaba acaba demekten kurtulursun. Ben bugun ilk defa vajinal muayene oldum cok sukur rahmimde bir sorun cikmadi. Simdi bende hsg dusunuyorum hamilelik tutmuyor acaba tuplermi tikali diyorum simdi

aslında kfan atakmasannnn sürekli düşünüp stres yapıyorsunnnnn
istersen başka bi doktra git daha detaylı muane etsinnnnn en azından kafan rahat ederrr
bak ne diyorummm bu ayyy hiç düşünme evinle ilgilennnn evini düzennleeee tamammı canım arkadaşımmm:KK74:
bende iyiyim iştee iyileşmeye calışıyorummm
Bu ay öyle yapmayı düşünüyorum zaten takmamak zor da işte denicem derinmiydi yanigin iz kalmaz inşallah kuzum

bnce bekle en azndan 3 4 ay kadar yani bak ben tüplerim açıldıktan sonra kac kere asılama fikrinden döndüm ve kendliğinden oldu eelh .. inş sanada gerek kalmadan hemencecik kalıverirsin :KK66:
Inşallah canım zaten çok duyuyorum kurtajdan sonra hemen kalıyormussun falan diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum kanamanın etkisiyle doğum yapmış kadar için ve kanallar açık oluyomus:KK69:

Allahim..
Dilimizi beynimizi kalbimizi yanlis eksik dua etmekten geri al..
gonlumuzde istedigmizi hakkimizda hayirli kil ve oyle ver..
Allahim.. sen Yaradansin.. Sen verir yine sen alirsin..Senin herseye gucun yeter..
Ol dersin..Olur..
burdaki tuuuum arkadalarima ve bizim bilmedigimiz ellerini dua icin kaldiran tum kullarina bende iclerinde..
Rabbim bizlere sagligi sihati yerinde eli ayagi duzgun bize hayirli evlat Sana hayirli Kul olucak evlatlar nasip eyle..
buradaki ve her yerdeki tum hamile lerinde hayirlisi ile evlatlarini saglikla sihatle kolaylikla kucaklarina almayi nasip eyle..
Rabbim dert verip derman aratma..dermansizda birakma.. bizlerede bu mucizeni tattir Allahim ..
hasretimizi ozlemimizi mazur gor Allahim..
hepimize tez zamanda Guzel Hayirli Haberler almamizi nasip kismt eyle..
Kimseye boynumuzu bukturme Allahim ne gelirse senden gelsin..

evet öyle bgn daha mutluym elh :) sükürler olsun RABBİM e :KK36:
Hayırlı oldun canım çok sevindim Rabbim kucağınıda almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza nasıl öğrendin adetim gelmiyo diyodun en son değerin ksç çıktı ayy çok sevindim

:KK9::KK9::KK9:olacak inanıyorummm ben evet biraz derrin kesin iz kalırrrr
Istersen sana çok iyi bir doktor tavsiye edebilirim bizim bu hastanenin eski ashekimi şimdi ankarada kendi muayene si var sadece yaniklara bakıyo alanında uzmanlaşmış Iz falan kalmaz yani bu git görün istersen

Hayırlı oldun canım çok sevindim Rabbim kucağınıda almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza nasıl öğrendin adetim gelmiyo diyodun en son değerin ksç çıktı ayy çok sevindim
Cnm benm adetim geçmeden öğrendim ben yani 1 gün kala test yaptm çift çizgi çıktı adet günümde de kan testi yaptrdm 60.85 çıktı yani hamileyimmmmmmmmmm :rolleyes::rolleyes: rabbim hepinize sağlıklı hayirli evlatlar nasip eylesin kucaklarinizi en kisa zamanda doldursun inşallaaahhhh :KK36:

Bencede tum herseyi yaptir acaba acaba demekten kurtulursun. Ben bugun ilk defa vajinal muayene oldum cok sukur rahmimde bir sorun cikmadi. Simdi bende hsg dusunuyorum hamilelik tutmuyor acaba tuplermi tikali diyorum simdi
ben sayisini bile tutamam vajinal muayenemin 3ay yumurta takibi yapildi yumurtalrimda sukur bise yk martta kimyasal gebelik gecirsm doktr tuplerde sorun olsa gebelik olusmazdi dedi ama hala gebe kalamdim cok kafama takiyorum bu ay ne yumurtlama gunu hesaplicm ne kur vs. yapicm bu aydda gecan bi dhaki adetmde hsg vekilvk esimn sonicu da belli ilcak kafami rahatlatmam lazim cok takiyorum cnku

ben sayisini bile tutamam vajinal muayenemin 3ay yumurta takibi yapildi yumurtalrimda sukur bise yk martta kimyasal gebelik gecirsm doktr tuplerde sorun olsa gebelik olusmazdi dedi ama hala gebe kalamdim cok kafama takiyorum bu ay ne yumurtlama gunu hesaplicm ne kur vs. yapicm bu aydda gecan bi dhaki adetmde hsg vekilvk esimn sonicu da belli ilcak kafami rahatlatmam lazim cok takiyorum cnku

Canim doktor oyle diyosa dogrudur. Gebelik olusmus demekki hsg ye gerek yok. Belkide stresten olmuyor bizimki ya bende cok kafaya takmaya basladim.

Cnm kasiklarinda agri hafif hafif grrginlik arada batma hissi yasadinmi asilamanin hrmm sonrasi gunlerde
aşılamadan 6 7 gün sonra haraket edince kasığıma doğru baskı ve gerginlik ağrı oluyordu hani idrara sıkışırsın ya oonun gibi bir ağrı sanki kasıklarım rahme baskı yapıyr gibi bir his oluyordu canm

aşılamadan 6 7 gün sonra haraket edince kasığıma doğru baskı ve gerginlik ağrı oluyordu hani idrara sıkışırsın ya oonun gibi bir ağrı sanki kasıklarım rahme baskı yapıyr gibi bir his oluyordu canm
Saol cnm gerci ekim ayinda asilama yaptrnlar die topc acmislar bir tane pozitf var cnm sikildi hevesim sondu bugn dahs 3. Gunum coktan

Saol cnm gerci ekim ayinda asilama yaptrnlar die topc acmislar bir tane pozitf var cnm sikildi hevesim sondu bugn dahs 3. Gunum coktan
sıkma canını bende o topiklere bakıp baya umutsuzlağa düşmüştüm hatta teste 1 gün kala ev temizledim yoktur zaten diye ama hata etmişim
ben temmuzda olmuştum aşılama temmuzda aşılama yapılanlardada sadece 2 kişi hamile kaldık okadar kişiden herkesin durumu farklı ben aşılamayla hamile kalmıştım 3 yıldan sonra kısmet meselesi bu işler ben düşük yaptım kısmet olmadı inşallah bidahikine aşılama tekrar tutar aşıalamada şansın düşük olduğu doğru ama eğer bebeğin kısmetinde varsa gelecektir dua et allaha sığınn inşallah yavrun sana tutunmaya çalışıydr

sıkma canını bende o topiklere bakıp baya umutsuzlağa düşmüştüm hatta teste 1 gün kala ev temizledim yoktur zaten diye ama hata etmişim
ben temmuzda olmuştum aşılama temmuzda aşılama yapılanlardada sadece 2 kişi hamile kaldık okadar kişiden herkesin durumu farklı ben aşılamayla hamile kalmıştım 3 yıldan sonra kısmet meselesi bu işler ben düşük yaptım kısmet olmadı inşallah bidahikine aşılama tekrar tutar aşıalamada şansın düşük olduğu doğru ama eğer bebeğin kısmetinde varsa gelecektir dua et allaha sığınn inşallah yavrun sana tutunmaya çalışıydr
coook saol cnm yaa dogru soyluyorsun..inslh 2. Asilamanda olucktir belkide kendiliginden..Allahim yuzune baksin inslh daha bekletmesin cnm tez zamanda..birde daha once sorduysam kusuruma bakma sizde prblm neydi kimdeydi.. bnm esimin hareketliligi dusuk

coook saol cnm yaa dogru soyluyorsun..inslh 2. Asilamanda olucktir belkide kendiliginden..Allahim yuzune baksin inslh daha bekletmesin cnm tez zamanda..birde daha once sorduysam kusuruma bakma sizde prblm neydi kimdeydi.. bnm esimin hareketliligi dusuk
bende pco var canım kendiliğinden yumurtalayamıyorum kilolu değilim ama kendimi bildim bileli adetlerim çok zor olur belki yılda 1 kez kendliğindne hep ilaçala olurum eşiminde sperm haraketi önceleri düşüktü tedavi oldu sonra orta seviye oldu yani mükemmel değildi ama kötü de değildi haraket yıkama öncesi ve yıkama sonrası kaçtı canım zaten sende problem yokmuş rahmin en sonuna sperler bırakılıyor 1 tanesi dölleyecek yumurtayı korkma eğer kısmetinde varsa tutmaması için bir engel yok allah kısmet eder inşalalh

tweety cnm karamsar değilsindir umarım. kendine iyi bak. en güzel şekilde gelecek miniklerimiz. inanmak istiyorum. sualp27 sualp27
karamsarlık mı bilmiyorum ama çok üzgünüm inanmak istiyorum bebeğimn gelmesine ama çok üzülüyorum sabredemiyorum sanırım olacakmı olmaycakmı diye düşünmektn çok yıprandım allah en kısa zamanda nasip eder inşallah biran önce hepimize sana bana tüm isteyen arkadaşlara

karamsarlık mı bilmiyorum ama çok üzgünüm inanmak istiyorum bebeğimn gelmesine ama çok üzülüyorum sabredemiyorum sanırım olacakmı olmaycakmı diye düşünmektn çok yıprandım allah en kısa zamanda nasip eder inşallah biran önce hepimize sana bana tüm isteyen arkadaşlara
amin.. sabretmek çok zor biliyorum. elimizde olmayan bir şey için zamansız bir bekleme süreci.. kontrol bizde değil belki ama yapabileceğimiz çok şey var bence.. tedaviye devam edin cnm. çabalarımızın ve sabrımızın mükafatını alırız elbet.

X