infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Tabiki biliyo tatlım 1 hafta da bekleyelim olmazsan adet gel dedi 1 ay doldu korunmayi birakayimmi dedim bırak dedi peki bi sorun olurmu dedim adet görmeden olmaz dedi başlayabilirsin dede kendi hazır hissettigin zaman
anladım cnm doktorun oyle dedyse bişi diyemem tabi .. hakkında hayırlısı olsun inş kuzum ..

ayy cnm ya ole deme bnm yuzumdn diye.. bklm simdi geldim catlda 35 dk yatrdilar sonra bi eczaneye incik yaptim..sonra eve geldik arkada uzanir sekilde durmaya calistim eve gidince 2 saat daha istrat et dedi yrn ve sonraki aksm ilski dedi 30 unda kontrol Rabbim hepimizn gonlune gore versin zorrr
zaten asılama oldun neden ilişki öneriyo ki doktor ? :110: :KK64:

Kizlar cok sukur asilama yapildi Rabbim ol derse olur artik..yazmadysa olmaz.. biz keciboynuzu kullaniyorduk onun etkisi veya esim daha raht oldugu icin total sayimiz 41 milyndan 129 milyona cikmis ama harektlilik % 30 du yine hrktlilik % 30 cikti.. labratvrda harektliligi % 80 yapmislar..bndede sorun yoktu..artik bundan sonrasi..Rabbim yazdiysa olucak..hepinize cok tesekkur opuyooooorummm
hadı bakalım cnm RABBİM hayırlısını versin inş ümitvar ol duayı dilinden bırakma inş :) 15 gün sonra sendende güzel haberler alırız inş kuzumm :KK74:

sağol canım evet ilk kez yaptırdım benim sorunum eşimde sperm sorunu vardı,bende tüpler tıkalıydı,süt hormonum biraz fazlaydı,kist çıktı birde.Allahım beterinden esirgesin inşallah.tüplerim açıldı laparoskopiyle,ilaçla hormonlar normal seviyeye geldi kisttende kurtuldum şükür.sonunda aşılamayı yaptırdım şimdi sonucu bekliyorum bakalım:)
Ayyy hadi inslhhh cnm yaaa pzt demistin galiba guzel haberi verirsin

X