infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

evet canım:) aşılamayı ilk kez oldum daha.bakalım ne olcak pazartesi belli olcak:) bu arada sanırım sen hamilesin hayırlı olsun nasıl gidiyor hamişlik
Canim bide bisey daha sorucam cok mrk ediyorum..esim lab gidince bana bir ilac yerlestirdiler icime tampon koydular sonra islak o bende asilama yapilana kdr kaldi..1 buck saat kdr .bu herkese mi oluyor

evet canım:) aşılamayı ilk kez oldum daha.bakalım ne olcak pazartesi belli olcak:) bu arada sanırım sen hamilesin hayırlı olsun nasıl gidiyor hamişlik
valla suan cok ii gidiyo :) hic bişi hissetmiyorum belirtilierde olmayınca unutuyorum bazen hamile olduğumu :-):-) ama sonra bi sancı giriyor hatırlatıyor kendini sıpa :KK70: :KK36:

Canim bide bisey daha sorucam cok mrk ediyorum..esim lab gidince bana bir ilac yerlestirdiler icime tampon koydular sonra islak o bende asilama yapilana kdr kaldi..1 buck saat kdr .bu herkese mi oluyor

1.5 saatmı onekı acaba..bana öyle bısey yapmadılar..

canım bana doktorum aşılamayı yaptırdığım gunun aksamı ve gün aşırı ilişki vermişti.doktorunun dediğni yap cnm...

1.5 saatmı onekı acaba..bana öyle bısey yapmadılar..

canım bana doktorum aşılamayı yaptırdığım gunun aksamı ve gün aşırı ilişki vermişti.doktorunun dediğni yap cnm...
Onun ne oldugnu bilmiyorum tek bana mi yapildi bilmiyorum..sagol cnm bnmde yrn ve sinraki gun ilski pers kontrl bklm

aşılamadan sonramı tampon taktı belkı gerı akmasınlar dıyemı hıc bılmıorum tatlım..kont. de çağırmamıstı benı..
Yok cnm asilamdan sonra degil once bi ilac aldim eczandn onu koyup islak bi tampon taktilar asilama olucagi zamn cikardi tabi

hadi bakalım cnm gitte güzel sonuçlarla gel inş :) kist felan yoktu demi sende ?
Var canım olmaz mı hemde rahim agzinda:KK51: Dr gitmekten vaz geçtim biraz daha bekliycem kendimi kötü hissediyorum hastaneye gidince hem daha yeni test negatif çıkmıştı perşembe günü napcam imi bile bilmiyorum ki artık

Var canım olmaz mı hemde rahim agzinda:KK51: Dr gitmekten vaz geçtim biraz daha bekliycem kendimi kötü hissediyorum hastaneye gidince hem daha yeni test negatif çıkmıştı perşembe günü napcam imi bile bilmiyorum ki artık
Ah cnm ben senin yerinde olsam hemen gider doktor ilaç verirse kullanır ve çalışmalara tekrar başlardim .. Bu işler ihmale gelmiyo sen üzerine düşmessen nasıl olcak ki ? Bak birsen e düşük yaptığı ay ovu testlerini aldı calismaya başladı .. azim gerek bu yolda kuzum sabit gerek yorulmak yok devam :)

sükür cnm ..
sel felaket yagmur ..
yıkılıyo bugun burası ..
orası nasıl ?
[/QUOT
sükür cnm ..
sel felaket yagmur ..
yıkılıyo bugun burası ..
orası nasıl ?
sıkma canını tatlım ...doktor işini naptın gidiormusun..benımde bugun moralım bozuk 2 aylık olucaktık bugün ama nasip olmadı :KK43:

tatlım düşünmemeye çalış süpriz yapsın bebiş..ama inan bende adet olucam sanıordum hıc umudum yoktu hamıle olacagıma dair ama hamıleymişim..o yüzden gerçekten belirtilere takılma canım

hayırlısı olsun hakkında tatlım..sperm sorununda aşılamayla hamıle kalan cok ınsallah sende oyle olursun..
:KK37::KK68::KK68::KK68:nasip cnm hepimiz için hayırlısı...dr. 5 6 ay bekleyin dedmişti işte yılbaşına kadar dr. gitdemeden akışına bırakıyoruz soğan kürü yapıyrm bnde

merhaba tatlım bende hısteroskopiden 3 ay sonra normal yolla hamıle kaldım inşallah sende kalırsın..

merhaba cnm bugunu ve ertesı günüde değerlendr derim ne olur ne olmaz..yumurtlamanı tam olarak saptaman ıcın ovulasyon testı alabılırsın ben o şekilde hamile kalmıştım
:KK68::KK68:

X