infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım yarın ve ertesi gün ilşki olsun ama sonrasında test gününe kadar ilşki olmasın ben bilmyrdm aşılamadan 9 gün sonra ilşki oldu çok kasık sancım oldu ozaman aklıma gelmişti zaten tuttuğu ilk gün bende mecbur merdiven çıktım ondan bişey olmaz bende 40 dk falan çatalda yattmştım bol bol yt iş falan yapma allah yüzüne baksın bu bekleme süresi çok zor biliyrm allah yardımcn olsun bende 2 aya kadar 2.aşılama olcm bakalım buseferde tutar inşallah hiç kalkmam bu sefer
30 nda ne kontrolü ki inşalalh tutar aşılaman
Inslh tutar seninde canm ya cok saol bilgilerin icin ..yaticm bende artik yatabildigim kdr zaten calismiyorum..ne kontrl bilmiom cagirdi

arkadaşlar suna bi bakarmısınız
Spermiyogram - - - -
MAKROSKOPİ
CİNSEL PERHİZ SÜRESİ 4 GÜN 2 7
Miktarı 2,8 cc > 1.5
Vizkozite normal < 2
Likefaksiyon normal Dakika < 60
Ph 8,5 > 7.2
SİGARA KULLANIMI EVET
ALKOL KULLANIMI HAYIR
1 ml deki Sperm konsantrasyonu Milyon/mL
Toplam Sperm sayısı 0,40 MİLYON Milyon
TOTAL MOTİLİTE 0,00 MİLYON % > 40
A) HIZLI İLERİ HAREKETLİ %
B) YAVAŞ İLERİ HAREKETLİ %
C) YERİNDE HAREKETLİ %
D) HAREKETSİZ 0,40 MİLYON %
MORFOLOJİ
Normal morfoloji % >4
Anormal morfoloji %
Baş Anomalisi %
Kuyruk Anomalisi %
Boyun Anomalisi %
MİKROSKOBİ
Lökosit negatif Bin/mL
Eritrosit Milyon/mL
Aglutinasyon
İmmatür Germ Hücresi Ad./H.Saha
Genişletmek için tıkla...
internetten aldığım laboratuvar sonucu bu ama test sonucunu aldığımda sperm sayısının sadece 2 olduğu toplam ejakulatta 0,4 m yazıyor bu durumda yukarıdaki sperm sayısı 400 bin değil mi kafayı sıyıracam

merhaaba cnm sanırım eşinin spermi yok denilecek kadar az..0.40 yazıyor azospermi gıbı gozukuor ama en doğru bılgıyı doktorun verır

Kizlar cok sukur asilama yapildi Rabbim ol derse olur artik..yazmadysa olmaz.. biz keciboynuzu kullaniyorduk onun etkisi veya esim daha raht oldugu icin total sayimiz 41 milyndan 129 milyona cikmis ama harektlilik % 30 du yine hrktlilik % 30 cikti.. labratvrda harektliligi % 80 yapmislar..bndede sorun yoktu..artik bundan sonrasi..Rabbim yazdiysa olucak..hepinize cok tesekkur opuyooooorummm

Kizlar cok sukur asilama yapildi Rabbim ol derse olur artik..yazmadysa olmaz.. biz keciboynuzu kullaniyorduk onun etkisi veya esim daha raht oldugu icin total sayimiz 41 milyndan 129 milyona cikmis ama harektlilik % 30 du yine hrktlilik % 30 cikti.. labratvrda harektliligi % 80 yapmislar..bndede sorun yoktu..artik bundan sonrasi..Rabbim yazdiysa olucak..hepinize cok tesekkur opuyooooorummm
tatlım bende aşılama yaptırdım pazartesini bekliyorum bakalım:) kısmet bakalım.

Inslh tutar seninde canm ya cok saol bilgilerin icin ..yaticm bende artik yatabildigim kdr zaten calismiyorum..ne kontrl bilmiom cagirdi
inşallah canım yat bol bol dinlen banada dua et adım cansu inşalalh olumlu sonuçlanr alırsınz benm doktorm kontrole falan çağrımamıştı bilmyrm

inşallah canım yat bol bol dinlen banada dua et adım cansu inşalalh olumlu sonuçlanr alırsınz benm doktorm kontrole falan çağrımamıştı bilmyrm
Anladim cansucum inslh hayrlisi ile hep hepimiz icin dua ediyorum bugun asilamadan sonrada yatrken yine hepimuz icun dua ettim Rabbim isteyen herkese mucizesini yasatsin eli ayagi duzgun saglikli sihtli cocuklar nasip etsin

ay cnm hadi hayrlisi tutar insallah rahat ol dua et muharrem aynin hurmetne dualarimz kabul olsun esim cuma gunu spermiyogram yaptrcak bkalm nasip umudumzu kaybetmicez elbt dualrmz kabl olavak
Kizlar cok sukur asilama yapildi Rabbim ol derse olur artik..yazmadysa olmaz.. biz keciboynuzu kullaniyorduk onun etkisi veya esim daha raht oldugu icin total sayimiz 41 milyndan 129 milyona cikmis ama harektlilik % 30 du yine hrktlilik % 30 cikti.. labratvrda harektliligi % 80 yapmislar..bndede sorun yoktu..artik bundan son

rasi..Rabbim yazdiysa olucak..hepinize cok tesekkur opuyooooorummm

Hayrli olsun cnn ilk mi sorun neydi inslh hayrlisi ile tutar guzl hbr verirsin
sağol canım evet ilk kez yaptırdım benim sorunum eşimde sperm sorunu vardı,bende tüpler tıkalıydı,süt hormonum biraz fazlaydı,kist çıktı birde.Allahım beterinden esirgesin inşallah.tüplerim açıldı laparoskopiyle,ilaçla hormonlar normal seviyeye geldi kisttende kurtuldum şükür.sonunda aşılamayı yaptırdım şimdi sonucu bekliyorum bakalım:)

X