infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar merhabalar izninizle bende artık burda olmak istiyorum. kısaca hikayemi anlatayım. 4 yıl önce tüp bebek yöntemiyle kızımı sağlıkla kucağıma aldım binlerce şükürler olsun. 5 ay önce doğal yolla hamile kaldım ama mono gebelik sebebiyle kürtaj olmak zorunda kaldım. geçen ay kızımın döneminden kalma dondurulmuş embriyolarımla tekrar denedik malesef negatif sonuç aldık. ama ikinci çocuğu çok istiyoruz özellikle kızım kardeş konusunda çok istekli evde sanki kardeşi varmış gibi oyunlar oynuyor. bizde hız ve morfoloji sorunu var. birkaç gündür internette okuduklarıma dayanarak çakşır kökü suyu aldım bunun yanında tavsiyeleriniz var mı.
Estf ne izni ablacim aramiza hosgeldin:KK54: ne güzel bi tane bebis iniz varmış benim tavsiyem 3 4 aya kadar daha hamile kalmazsaniz direk tüp bebeği deneyin ama ne güzel normal yolla hamile kalabiliyosunz .. Ins tüp bebeğe gerek kalmadan hamis kalirsinizda bizde mutlu oluruz :KK19::rolleyes::KK71::KK73::KK37:

Ya belki hamissindir bi gebelik testi yapsan en azından neden bukadar umutsuz suno_O
canım o tek çizgi insanı öyle üzüyor ki adet olduğumda daha az üzülüyorum ama bu gebelik stresi benim adet düzenimi altüst etti şimdi adet olmayı bekliyorum doktora gidip yumurta takibi yaptırmak istiyorum inşallah sen ne kadardır deniyosun

canım o tek çizgi insanı öyle üzüyor ki adet olduğumda daha az üzülüyorum ama bu gebelik stresi benim adet düzenimi altüst etti şimdi adet olmayı bekliyorum doktora gidip yumurta takibi yaptırmak istiyorum inşallah sen ne kadardır deniyosun
Seni çok ii anlıyorum :KK43: ben hayalide olsa bi çizgi göreyim die nasıl tutardm ışığa kaç kere çöpe atıp sonradan bakmisligim olmuştur :KK34::cry: hep böyle umutsuz olduğun anda gelir mucizeler :KK37: inş minigin seninledirde şaşırtir seni bu ay kuzumm :KK60:

Seni çok ii anlıyorum :KK43: ben hayalide olsa bi çizgi göreyim die nasıl tutardm ışığa kaç kere çöpe atıp sonradan bakmisligim olmuştur :KK34::cry: hep böyle umutsuz olduğun anda gelir mucizeler :KK37: inş minigin seninledirde şaşırtir seni bu ay kuzumm :KK60:
evet bende o testi parçalayıp az bakmadım :KK12: hayırlısı olsun inşallah hepimiz için canım yaa çok bekletmesin inşallah miniklerimiz bizi:emir_bebek:

Hiç bekleme ozaman belki bunlarin bi faydasını görürsün .. bize neyin vesile olacağını bilemeyiz araştırıp görmek lazım en azndan sunuda yapmadım demeyiz ben öyle düşünüyorum en azndan geçen aydan aklimdaydi yani bu ay adet olursam napym die :KK48:
evet canımcım bakalım hayırlısı inşallah

Kiymetli hanimefendiler hepinizi kocaman öpüyorum ben telefondan mesaj yazddigimdan arada bakip yazma firsati bulamıyorum guzel duygular icindeyim Rabbim sizlerede yasatsin insaallah bugün doktora gittik ve minigimin kalp atışını izledik nasil güzel bir duygu bu anlatamam Allahim isteyen herkese nasip etsin kendinize iyi bakin :KK49:
ne mutlu sana bebegim hayirlisi ile kucagina alirsin inslh

canım teşekkür ederim Allahım inşallah sizlerede sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder. biz en son 2010 yılında kızım zamanında sperm testi yaptırmıştık 6 milyon çıkmıştı hızıda %1 aslında değerleri çok iyi anlamıyorum. bugun eşimden tekrar yaptırmasını istedim yarın yaptıracak inşallah bakalım şimdiye kadar herhangi bişey denemedik yükselmiş olma ihtimali yoktur sanırım. bu arada yaşım 37 benim yumurtalarda azalmıştır belki. dondurulmus transferimden sonra ilk adetimi bugun oldum bende önümüzdeki adetimde test yaptırmayı düşünüyorum. acaba bende bi takım kürler kullansam mı
ben kendim hic kullanmadim cnm inslh esinin sonucuda guzel cikar.. incir kuru varmis sogan fln ama bn bende sikinti yok diye gerek duymadim ama kuruyemistir incir kurusudur sebze tuketmeye calisiyorum

Selam kızlarr Nasılsıniz benim adete 3 gün var ama sanki icim kıpır kipir hamile gibi hissediyorum kendimi belirtilere gelince son 1 haftadır çok yiyormuşum eşim fark etti söyledi :) doğru galiba çok çabuk ta acikiyorum bide sabahları ağzım acayip kuruyor inşallah belirti dir bunlar :emir_bebek:Inşallah yanilmiyorumdur:KK43:
hadi bakalımmmm inşalllahhhh canım benimmmmm:KK60:

Kiymetli hanimefendiler hepinizi kocaman öpüyorum ben telefondan mesaj yazddigimdan arada bakip yazma firsati bulamıyorum guzel duygular icindeyim Rabbim sizlerede yasatsin insaallah bugün doktora gittik ve minigimin kalp atışını izledik nasil güzel bir duygu bu anlatamam Allahim isteyen herkese nasip etsin kendinize iyi bakin :KK49:
canım benim masallah size cok güzel bişey Allah herkese nasip etsin bu duyguyu.hadi bakalım güzel haberlerle gelin.:nazar::anneadayı::emir_bebek:

cok sagol canım dun aradılar merezden ve ılaclarla bırlıkte 7000 bın ılcasız 5750 sanırım tam hatırlayamıyorum kafam cok dolu cumartesı gunu oon gorusme ıcın randevu verdıler gıdıp kafamızdakı butun soruları sorum bılgı alıcaz ve kısmet olursa bır kac aya baslıcaz tedavıye kıredı kartı gecerlıymıs yarısını tedavıye baslarken yarısını yumurta toplam işlemı sıresında oduyormusuz aslında bu benım ıcın cok onemlıydı cunku tedavıye anca karta baslayabılırım ve merak ettıgım bı soru var acapa semen analızı ve gereklı tahlılerde bu fıyata dahılmı bılgın varsa verısrsen cok memnun olurum
Canım bildiğim kadarıyla dahil ama emin değilim malesef inş, en kısa zamanda hayır haberler alırsın canım

X