infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

EVET YA belirtileri görüp kırmızı kartı yedik valla:KK50: haYIRLSI cnm sen nasılsın bi kür fln yapmayı düşünyrmusun
Yok cnm bi kur yapmayi dusunmuyorum hic yapmadimda.. bu ay bi bosvermislik var bakalim dr ilaclarini kullaniyorum cuma randvm var.. reglm yaklasinca pskljim degisebilir belki ama benlik zaten bir sikinti yok git gel hem sikildim hemde 10 gunde 60 tl vermekte canimi sikmaya basladi bi tahlil de en az 40 ve cevremdeki ablam olsum abimin esi olsun hep tedaviye ara verdikleri donemde hamile kaldilar.. cok asiri bir cocuk istegim yok sanrm die dusunmeye basladim reglime daha cok var diemi bu rhtligim bilemedim

II deilm ya bi leke geliyo 2 gün gelmiyo sıkıldım artık bu duzensizliklerden :KK43: bebeğe mi canımı sıkıym adet olamama mi :KK42: affff allahm afff :KK61:
Hafize hanım kendinizi bu kadar üzmeyin ve kusmeyin . Geçen ay benim adetmin ilk iki günü çok zor oldu. Resmen kendimden utanıyordum, bedenim benden korkuyordu. Sonra düşündüm ve kendimi rahatlattım. Çok şükür ağır sağlık problemimiz yok. Allah bilir, O ol derse olur. inşallah. :)

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni kaltıldım bir oğlum var ikincisi olmuyor maalesef yarın eşimle dr randevumuz var hayırlısı ile ne diyecek bakalım....

Hafize hanım kendinizi bu kadar üzmeyin ve kusmeyin . Geçen ay benim adetmin ilk iki günü çok zor oldu. Resmen kendimden utanıyordum, bedenim benden korkuyordu. Sonra düşündüm ve kendimi rahatlattım. Çok şükür ağır sağlık problemimiz yok. Allah bilir, O ol derse olur. inşallah. :)
Ahh ahh bende her zaman arkadaslara tavsiye veriyorum da kendime bi hayrim yokmus malesef :KK43: bgn bunu anladım :KK43: Rabbim bu yolda sabrimizi artirsin ne diyim ..

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni kaltıldım bir oğlum var ikincisi olmuyor maalesef yarın eşimle dr randevumuz var hayırlısı ile ne diyecek bakalım....
hosgeldin cnm aramıza :KK54: ne güzel senin bi tane oglusun varmıs ALLAH bagıslasın cnm kac yasında :KK30: biri olmus ya ikinciside olur inş .. sen yne tetkikleri yaptırmakla ii ediyosun belkide bu dogumundan sonra baska sorunla cıkmıstır allah muhafaza güzel haberlerle dönersin inş :KK36:

X