infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bekliyoruz kuzucm hadi hayırlısı olsun:anneadayı::KK68: bn dün kırmızıları gördüm ,o kadar vücudumu dinlediğim ayyy hamilemiyim die düşündüğüm kurduğum hayallerim de boşa çıktı hayırlısı vakti zamanı gelince RABBİM hayırlısını versin hepimizie
Hayirlisi kuzum napalim..bende hamile zanettim kendimi sende oyle bize pskljimiz oyun oynuyor cnm malesef bu kdar hepimiz denk gelemez :KK43: Belirtiler bi anda kesilip kirmizi gorunuyor..

Hayirlisi kuzum napalim..bende hamile zanettim kendimi sende oyle bize pskljimiz oyun oynuyor cnm malesef bu kdar hepimiz denk gelemez :KK43: Belirtiler bi anda kesilip kirmizi gorunuyor..
EVET YA belirtileri görüp kırmızı kartı yedik valla:KK50: haYIRLSI cnm sen nasılsın bi kür fln yapmayı düşünyrmusun

öyle yaparım canm büyük ihtimalle e anlat bakalım neler yapıyosun başka :)
napim cnm evdeydim bugn çok sancım oluyr bnm kıvranıyorum sabahtan şimdi biraz daha iyim eşimn kuzeni gelcekmiş akşam eşiyle.. ortalığı toparladım,çok bişey yapamıycam tiramisu yapmayı düşnyrm,buzluğumda tuzlu kurabiyemde vardı yeter heraldeo_O

Bilmiyorum ama gerçekten eskiden olan dertleserek rahatladıgimiz günler yok artık herkez beğenip geçiyo ben kendimi çok yanlız hissediyorum hele de böyle bi dönemden gecerken
canım kendi adıma her zaman giremyrm eskisi gibi eşimn işyerine sık gidip geliyrm ..burda olduğum zmaanlarda ne zaman istersen dertleşriz cnm anlıyorum seni insan en rahat burda anlatablyr derdini burda rahatlayabilyr:KK51:

canım kendi adıma her zaman giremyrm eskisi gibi eşimn işyerine sık gidip geliyrm ..burda olduğum zmaanlarda ne zaman istersen dertleşriz cnm anlıyorum seni insan en rahat burda anlatablyr derdini burda rahatlayabilyr:KK51:
Canım sın arkadaşım :KK51:

gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede:KK68:
rose3507 ********* :)******** 2 ekim beklemede :KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 ekim beklemede :KK68:
papatyaptr ******** :) *******12 ekim beklemede :KK68:
hsnks ************ :)********** 12 ekim beklemede :KK68:
mrtly ********* :) ********* 20 ekim beklemede:KK68:
asiasi55********* :) ********* 21 ekim beklemede:KK68:
hayall35 ******** :) ********* 21 ekim beklemede :KK68:
papatyamm_3474***** :)****** 22 ekim beklemede:KK68:

:KK31::KK31::KK31: naptınız kızlarr En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X