infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hayırlısı olsun cnm hakkındaa..bak yenı umutlar yesermeye başlıycak ıcınde..hersey guzel olucak ınsallah..
Amin kuzucugum daha reglm yeni gectigi icin mi bilmiyorum..rahatim cok sukur.. bu guzel gunlerde geri gelmicek dedim bu yaslar..bu gunleri zehir etmenin bi anlami yok Rabbim biliyodur vericegi zamani bakalim

Slm kizlar bugün adetimin 3. Günü ozel hastaneye gittim. Doktor tahlil yapti geçmiş tahlillerime bakti. Gebelige engel bir durumun yok dedi rahim filmi dedim erken dedi. Once adetin bitince vajinal yoldan bakalim dedi. Ben baktiramiyorum dedim. Korkma dedi cesaretli ol. Sen gel bu korkunu beraber yenecez dedi. Öyle iste durumlar.
Korma kuzum sakin olmaya calis teshisler icin alttan muayne ozelikle regl ken cok iyi saglikli teshis

Korma kuzum sakin olmaya calis teshisler icin alttan muayne ozelikle regl ken cok iyi saglikli teshis

Doktor bugün cok yogundu aceleci davranmayalim sakin zamanda gel dedi. Haftaya pazartesiye randevulastik. Bakalim cesaret edip gidebilecekmiyim. Off ya valla ben ne stresli insanım ya. Kesin stresten olmuyordur benim hamilelik ya.

Slm kizlar bugün adetimin 3. Günü ozel hastaneye gittim. Doktor tahlil yapti geçmiş tahlillerime bakti. Gebelige engel bir durumun yok dedi rahim filmi dedim erken dedi. Once adetin bitince vajinal yoldan bakalim dedi. Ben baktiramiyorum dedim. Korkma dedi cesaretli ol. Sen gel bu korkunu beraber yenecez dedi. Öyle iste durumlar.

selam cnm hıc korkma korkulacak bişey yok..eşinle ilişkiye girdiğinden hiç farkı yok hatta jel surduklerı ıcın kayıp gırıyor hıc bısey anlamıorsun..rahım fılmınıde ıhmal etme bence cok onemlı ve ılk başta yapılması gereken o ..tüplerde sorun varsa boşuna tedavı olmuş olursun

Amin kuzucugum daha reglm yeni gectigi icin mi bilmiyorum..rahatim cok sukur.. bu guzel gunlerde geri gelmicek dedim bu yaslar..bu gunleri zehir etmenin bi anlami yok Rabbim biliyodur vericegi zamani bakalim

aynen cnm öyle..her regl bıtımınde bende hıc bısey olmamıs gıbı yıne heycanla bklemeye başlıorum..ewt cnm allah buyuk o ol desin yeterki hiç kimse engel olamaz..

Bilemedim ki cnm hic bilgim yok o testleride hic kullanmadim:KK51:

tatlım gebelık testı yaptım oda çift çizgi çıktı sanırım hala degerlerım sıfırlanmamış..bu ay cok saglıklı sonuc vermıycek bence ovulasyon testı

bende sanırım infertilite vakasıyım.. bu yolda sabır ne kadar zormuş:cry: Rabbim tüm evlat bekleyenlerin en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarla şenlendirsin evlerini...

selam cnm hoşgeldın aramıza :KK68:

bende sanırım infertilite vakasıyım.. bu yolda sabır ne kadar zormuş:cry: Rabbim tüm evlat bekleyenlerin en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarla şenlendirsin evlerini...
hosgeldin cnm aramıza :KK54: cok umutsuz gördüm seni :KK43: bizde sennle aynı durumdayız sıkma canını meyve bile zamanından önce olgunlaşmazmış zamanı var demekki sabredip beklemek lazım :KK43: :KK5: nerden cnm yas kac ? :KK51:

Bilmiyorum ki düşük dolayısıyla dk korunma verdi 1 ay ve ben geciktim bu ay anlamadım ama umutlanmak istemiyorum :mad:

canım bi arkadaşımda kürtaj olmuştu oda ılk ay 5-6 gun gecıkme yaşamıştı..stres yapma korunduysan hamıle kalma olasılıgında cok dusuk bu ayın geçmesi daha sağlıklı olucak

Doktor bugün cok yogundu aceleci davranmayalim sakin zamanda gel dedi. Haftaya pazartesiye randevulastik. Bakalim cesaret edip gidebilecekmiyim. Off ya valla ben ne stresli insanım ya. Kesin stresten olmuyordur benim hamilelik ya.
Sakinlestirici etkisi olan bi bitkisel cay ic cnm melisa papatya fln guzel seyler dusun aslinda zor bir durum olmadigni sadece cekindiginin farkinda ol dua oku git ihmal etme

X