infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ilac kullanıyor musun cnm ?
ploraktinin mi yüksek ?

canım prolaktin yüksekti dostinex kullandım klomen kullandım kimyasal gebelik oldu. sonra dr değiştirdim :KK43: hiç bi şey yapmayacam sadece yum takibi 3 ay dedi. hiçbir açıklama yapmıyordu 2-3 güne bi çağrıodu. sonra başka dr gittim. o da lh yüksekti prolaktin sınırdaydı önceki ay düşmüştü çok aslında. yumurtalıkların çok zayıf dedi. aşılama dedim. bu durumda hiçbir bebek tedavisi yapılmaz 3 ay doğum kontorl hapı kullan gel dedi. bi de tavırlı bi şeydi gıcık oldum bi ay kullandım gitmedim. 3-4 ay gitmeyeem dr moktor dedim. hepsi ayrı telden çalıo. fsh 7,11. sanki onu da pek beğenmedi atar yaptı hatun bana resmenv ): ilki iyi bir hastaneydi özel. ama randevu bile alamıodum kendi dr umdan öyle yoğundu

canım prolaktin yüksekti dostinex kullandım klomen kullandım kimyasal gebelik oldu. sonra dr değiştirdim :KK43: hiç bi şey yapmayacam sadece yum takibi 3 ay dedi. hiçbir açıklama yapmıyordu 2-3 güne bi çağrıodu. sonra başka dr gittim. o da lh yüksekti prolaktin sınırdaydı önceki ay düşmüştü çok aslında. yumurtalıkların çok zayıf dedi. aşılama dedim. bu durumda hiçbir bebek tedavisi yapılmaz 3 ay doğum kontorl hapı kullan gel dedi. bi de tavırlı bi şeydi gıcık oldum bi ay kullandım gitmedim. 3-4 ay gitmeyeem dr moktor dedim. hepsi ayrı telden çalıo. fsh 7,11. sanki onu da pek beğenmedi atar yaptı hatun bana resmenv ): ilki iyi bir hastaneydi özel. ama randevu bile alamıodum kendi dr umdan öyle yoğundu

insallah hicbirseye gerek kalmadan gelir bebislerimiz off offffffffff :KK1:

Tatlim bnde 87 liyim 3 yillk evliyim 29 aydir olmuor bebis..hic dogum kontrl hapi fln kullanmadim..ama olmuyor iste..hayirlisi.. Rabbim isteyen herkese versin

Kızlarrr bugün 20 si ve ben adet olmadım umutlanmak istemiyorum bu ay düşük den dolayı koruma vermişti doktor ve bu düşük den sonra ilk adet gelcek :KK51: sizce dusuk nedeniyle korunurkende tutar mı veya böyle hamile olan varmıdır offf offf kafam iyice karıştı :KK42:

gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede:KK68:
rose3507 ********* :)******** 2 ekim beklemede :KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 ekim beklemede :KK68:
papatyaptr ******** :) *******12 ekim beklemede :KK68:
hsnks ************ :)********** 12 ekim beklemede :KK68:
beyazzambak94 ****** :) ****** 18 ekim beklemede:KK68:
kurdalecik ********* :)******* 19 ekim beklemede:KK68:
kanaryamm *********:) ******** 19 ekim beklemede :KK36:
mrtly ********* :) ********* 20 ekim beklemede:KK68:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK batı geçen kısceler naptınız ?? :KK31::KK31:

Canim 15 kasim yazmistim. Gormedin galiba.

gkc35 ********** :) ******** 1 ekim beklemede:KK68:
rose3507 ********* :)******** 2 ekim beklemede :KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 ekim beklemede :KK68:
papatyaptr ******** :) *******12 ekim beklemede :KK68:
hsnks ************ :)********** 12 ekim beklemede :KK68:
beyazzambak94 ****** :) ****** 18 ekim beklemede:KK68:
kurdalecik ********* :)******* 19 ekim beklemede:KK68:
kanaryamm *********:) ******** 19 ekim beklemede :KK36:
mrtly ********* :) ********* 20 ekim beklemede:KK68:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK batı geçen kısceler naptınız ?? :KK31::KK31:
canm benim bugün bat ama her ay üç gün ileri gidiyo o yüzden bekliyorum :)

ovülasyon testi aldım 50 tane koskoca kutu geldi ..
ama adet belirtim basladı .. artık bitince baslayayım ..
hayırlısı kuzum .. asılama hic olmadın demi ?
inşallah ovulsyn testlerine gerek klmadan nişan heyecanıyla beraber hamiş olduğunu öğrenirsin canım inşallah bu ay hamişş olursun..ve adetim gelmedi inşallah bndee,bütün arkadaşlardaaaa....:KK71::KK71::KK71::KK71: nişan telaşı güzeldir ne tatlı heyecan bnm kızkardeşimn nişanını yapmıştık geçen yıl maalesef sonra ayrıldılar ama hayuırlısı.. kardeşine de hayırlı olsunn kuzum ..... çoook mutlu olur inşaallah :KK71:

X