infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

napıyosunuz canlar netim yoktu kaç günden beri sinir oldum özledim sizleri üst komşudan alıyoruz adam kaç aydan beri ödememiş parayı vermemize rağmen 3 gündür eşim arıyo tamm halletcem diye diye bugün çok şükür hallettik

napıyosunuz canlar netim yoktu kaç günden beri sinir oldum özledim sizleri üst komşudan alıyoruz adam kaç aydan beri ödememiş parayı vermemize rağmen 3 gündür eşim arıyo tamm halletcem diye diye bugün çok şükür hallettik
Hoşgeldin tatlım :KK54: oyle sorumsuz insanlara sinir olurum :KK67: napysn bakalım senin bat ne zamandi:KK47:

Kizlarr hava baya baya sogudu kombiyi yaktik..ama canim soba hatta kuzine istiyor..ustunde kestane yada findik yapicaksin icine patates koyucaksin birde cayin demlenicek sicacik bi ortam vere en onemli bir unsur kalanalik olucaksin sevdiklerinle...ayyy istedim ki cok:KK19::KK50::kk77::KK69::KK75::KK5:

Kizlarr hava baya baya sogudu kombiyi yaktik..ama canim soba hatta kuzine istiyor..ustunde kestane yada findik yapicaksin icine patates koyucaksin birde cayin demlenicek sicacik bi ortam vere en onemli bir unsur kalanalik olucaksin sevdiklerinle...ayyy istedim ki cok:KK19::KK50::kk77::KK69::KK75::KK5:
Sen nerde oturuyodun tatlım :KK49: burasida çok soğuk ama kombiyi yakacak kadar deil :KK47: :KK56: bugün benimde aklımdan geçti bende çok severim o ortamları ama artık çok zor galiba eskidendi o günler :KK51:

Hoşgeldin tatlım :KK54: oyle sorumsuz insanlara sinir olurum :KK67: napysn bakalım senin bat ne zamandi:KK47:
hoşbuldum tatlum benim bat dündü maşallah geldi sabah namaza kalktığımda:KK51:
oyyyy bende isterim ama bizim ev sıcacık alltta pastane var oranın sıcağındayım soba çok severim üstünde sıcacık çay ohhh miss bende şimdi fırında kestane yapıcam
Ya cnm emin ol günü gününe adet olman çok güzel en azından geçtiği zaman hamileyim diye düşünebilirsin Bnde oda yok olmadım ama zaten duzensizim deyip ümit lenemiyorum bile :cry::KK34:
çokk haklısın canım benim hamdolsun çok şükrediyorum Allahıma oda bi nimet geçen ayda 4 gün geçti bebiş olmadığını anlayınca olmak için çabaladım malesef:KK43:

hosgeldin cnm aramıza :KK54: cok umutsuz gördüm seni :KK43: bizde sennle aynı durumdayız sıkma canını meyve bile zamanından önce olgunlaşmazmış zamanı var demekki sabredip beklemek lazım :KK43: :KK5: nerden cnm yas kac ? :KK51:
hoşbuldum cnm teşekkür ederim evet dediğin gibi umutsuz bir anımda yazdım mesajı bugün ovulasyon testi de gebeliği tespit edebilir diye elimde kalan tek testi yapıp da negatifi görünce duygu patlaması yaşadım biraz:KK61:dediğin gibi herşeyin zamanı var Rabbim en hayırlı en yakın zamanda nasip eylesin inşallah:KK68:
selam cnm hıc korkma korkulacak bişey yok..eşinle ilişkiye girdiğinden hiç farkı yok hatta jel surduklerı ıcın kayıp gırıyor hıc bısey anlamıorsun..rahım fılmınıde ıhmal etme bence cok onemlı ve ılk başta yapılması gereken o ..tüplerde sorun varsa boşuna tedavı olmuş olursun

aynen cnm öyle..her regl bıtımınde bende hıc bısey olmamıs gıbı yıne heycanla bklemeye başlıorum..ewt cnm allah buyuk o ol desin yeterki hiç kimse engel olamaz..

tatlım gebelık testı yaptım oda çift çizgi çıktı sanırım hala degerlerım sıfırlanmamış..bu ay cok saglıklı sonuc vermıycek bence ovulasyon testı

selam cnm hoşgeldın aramıza :KK68:
teşekkür ederim cnm

kızlar ben hala olmadımmmm offf iyi işarettir umarım ya ! 5 gün gecikti. 2 gün daha olmazsam test yapacam geçmio iki gün :KK43: hahaha bi de sabah ne yaptım idrara karbonat koyuyomuşsun kabarırsa hamilelik varmış. inandırıcı değil ama yaptım tabii kabarmadı :KK43:

hoşbuldum tatlum benim bat dündü maşallah geldi sabah namaza kalktığımda:KK51:

oyyyy bende isterim ama bizim ev sıcacık alltta pastane var oranın sıcağındayım soba çok severim üstünde sıcacık çay ohhh miss bende şimdi fırında kestane yapıcam
çokk haklısın canım benim hamdolsun çok şükrediyorum Allahıma oda bi nimet geçen ayda 4 gün geçti bebiş olmadığını anlayınca olmak için çabaladım malesef:KK43:
Iste ben o çabayı her ay veriyorum :KK43: daha adetim gelmeden doğal yolla adet olmanın yollarını arıyorum hatta :cry: hayırlısı olsun be kuzum umarım bebis in daha fazla bekletmez :emir_bebek: :KK49: sizin sorun neydi peki ? :)

Sen nerde oturuyodun tatlım :KK49: burasida çok soğuk ama kombiyi yakacak kadar deil :KK47: :KK56: bugün benimde aklımdan geçti bende çok severim o ortamları ama artık çok zor galiba eskidendi o günler :KK51:
Kocaeli de oturuyorum cnm..aynen eskide kaldi biz 4 kardesiz bn en kucuk 6 kisilik bir aileydik ilkokuldayken bn kuzinemiz vardi :KK51:

Iste ben o çabayı her ay veriyorum :KK43: daha adetim gelmeden doğal yolla adet olmanın yollarını arıyorum hatta :cry: hayırlısı olsun be kuzum umarım bebis in daha fazla bekletmez :emir_bebek: :KK49: sizin sorun neydi peki ? :)
inşallah rabbim daha fazla bekletmez hepimize nasip eder hayırlı sağlıklı evlatlar...bende sorun yok eşimde varikosel vardı ameliyat oldu değerleride normaldi ama olmuyo:KK43: incir kürünü denedin mi

Kizlar ya ben hic bir kuru denemedim incir havuc.. sikinti benden kaynaklanmadigi icin esime keciboynuzu ozu ve macun baharat karisimli pekmezli.. ( bal yemiyor ) findik. Kabak cekirdegi.. nar faydali bir meyve diye aliyorum bi etkisi olur mu bilmem.. ovulsyon testide almadim hic atesimide vuct isimi kontrol etmedim.. sizlerin verdigi ugrasa bakinca acaba diyorum bn bu kdr istemiyomuyum ki o_O Yada 29 aydr artik icten ice umudumumu kesmisim.. kasimdada regl olursam biraksam mi dr diyorum:KK51:

hoşbuldum cnm teşekkür ederim evet dediğin gibi umutsuz bir anımda yazdım mesajı bugün ovulasyon testi de gebeliği tespit edebilir diye elimde kalan tek testi yapıp da negatifi görünce duygu patlaması yaşadım biraz:KK61:dediğin gibi herşeyin zamanı var Rabbim en hayırlı en yakın zamanda nasip eylesin inşallah:KK68:

teşekkür ederim cnm
Ah cnm ya ovülasyon a bakıp can mi sıkılır .. o kişiden kişiye degisir ah biz kadınlar çok taktigimzdan böyle oluyo hep :KK43: belirtin var mı peki ? Geçti mi günün ?

teşekkür ederim cnm
Ah cnm ya ovülasyon a bakıp can mi sıkılır .. o kişiden kişiye degisir ah biz kadınlar çok taktigimzdan böyle oluyo hep :KK43: belirtin var mı peki ? Geçti mi günün ?

Kocaeli de oturuyorum cnm..aynen eskide kaldi biz 4 kardesiz bn en kucuk 6 kisilik bir aileydik ilkokuldayken bn kuzinemiz vardi :KK51:
Bizde 9 kardeşiz :rolleyes: o kış aksamlarinin sabahları nin tadını hiç bişi vermiyor :cry: hos ama calistgm için kaloriferli ev hoşuma gitmiyo deil her ne kadar çok isitmasada idare ediyoruz :110: :eek:

X