infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Gecen ayda kullandim onceki gun basladim bu ayda serephone bu ilac klomenle ayni sanrm cuma dr randevum ovi gunlerimizi ve ilaclarini verick bklm Rabbim hepimizin gonlune gore hayirlisini versin

haydi bismilllah saol tatlım :KK60:
cok tsk ediorm bilgilendirdigin icinnn :KK47:

esescimm testlerin gelmiş gözün aydın tatlım..inşallah hamişsindirde hiç yapmaya fırsat olmaz...

tatlım yumurtlamamın nezaman oldugunu bılmedıgım ıcın öncelikle adetim bittiktenn 1 gün sonra başladım sende öyle başla ilk ay .. testi yapma zamanııda en erken sabah 10 dan akşam 8 e kadar doğru sonuç verıyormuş..

ben sabah namazına kalktıgım için ilk idrarımı sabah 6 da yapıordum ondan sonra 10.30 11 gibi uyanıp 2. idrarımla testi yapıordum..bildigim kadarıyla sende namaz kılıorsun sende benım gıbı yapabılırsın hadı hayırlısı olsun inşallah tatlımmm :KK68::KK60:

selam kızlar nasılsınızz..

bende bu sabah ovulasyon testını denıyım dedım hemen çift çizgi çıktı ..acaba yumurtluomuyum yoksa hamıılelık degerlerim sıfırlanmadımı..kafam karıştı kanamam yenı bitti :KK51:

Slm kizlar bugün adetimin 3. Günü ozel hastaneye gittim. Doktor tahlil yapti geçmiş tahlillerime bakti. Gebelige engel bir durumun yok dedi rahim filmi dedim erken dedi. Once adetin bitince vajinal yoldan bakalim dedi. Ben baktiramiyorum dedim. Korkma dedi cesaretli ol. Sen gel bu korkunu beraber yenecez dedi. Öyle iste durumlar.

Kimseler yokmu yaaaa ben neden bugün yalnızımmmm

sende iyiki varsın esesim... :KK70:

Sağol kısçem :)
♡♥♡♥♡♥♡♥

Kızlarrr bugün 20 si ve ben adet olmadım umutlanmak istemiyorum bu ay düşük den dolayı koruma vermişti doktor ve bu düşük den sonra ilk adet gelcek :KK51: sizce dusuk nedeniyle korunurkende tutar mı veya böyle hamile olan varmıdır offf offf kafam iyice karıştı :KK42:

Off inşallah evlatlarımız gelir hemen ..
Benim belim kopuyor ..

Canim 15 kasim yazmistim. Gormedin galiba.

Olabilir kıscem k.bakma :)))
Benimde belim ağrıyor gelcek :KK66:

5. Günden sonra başla cnm adetın bitince yani :)

Tmm çok sağol :))

canm benim bugün bat ama her ay üç gün ileri gidiyo o yüzden bekliyorum :)

İnşallah inşallah :)

inşallah ovulsyn testlerine gerek klmadan nişan heyecanıyla beraber hamiş olduğunu öğrenirsin canım inşallah bu ay hamişş olursun..ve adetim gelmedi inşallah bndee,bütün arkadaşlardaaaa....:KK71::KK71::KK71::KK71: nişan telaşı güzeldir ne tatlı heyecan bnm kızkardeşimn nişanını yapmıştık geçen yıl maalesef sonra ayrıldılar ama hayuırlısı.. kardeşine de hayırlı olsunn kuzum ..... çoook mutlu olur inşaallah :KK71:

İnşallah :)

selam kızlar nasılsınız.klomen kullanıyorum kasıklarım ağrıyor.Allhım elimizi boş çevirmesinnn

Amin amin :))))

Allah nasip etsin ♡♥♡♥♡♥

sende iyiki varsın esesim... :KK70:

♡♥♡♥♡♥♡♥

olmazsn inş cnm :) belirti var mı :rolleyes:

Belim ağrıyor adet geldi geliyor :)

esescimm testlerin gelmiş gözün aydın tatlım..inşallah hamişsindirde hiç yapmaya fırsat olmaz...

tatlım yumurtlamamın nezaman oldugunu bılmedıgım ıcın öncelikle adetim bittiktenn 1 gün sonra başladım sende öyle başla ilk ay .. testi yapma zamanııda en erken sabah 10 dan akşam 8 e kadar doğru sonuç verıyormuş..

ben sabah namazına kalktıgım için ilk idrarımı sabah 6 da yapıordum ondan sonra 10.30 11 gibi uyanıp 2. idrarımla testi yapıordum..bildigim kadarıyla sende namaz kılıorsun sende benım gıbı yapabılırsın hadı hayırlısı olsun inşallah tatlımmm :KK68::KK60:
Sağol birsenimmm :)
Belim kopuyor geldi geliyor :KK43:(

selam kızlar nasılsınızz..

bende bu sabah ovulasyon testını denıyım dedım hemen çift çizgi çıktı ..acaba yumurtluomuyum yoksa hamıılelık degerlerim sıfırlanmadımı..kafam karıştı kanamam yenı bitti :KK51:

İnşallah düzelmişssindir ♡♥♡♥♡♥

X