infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kurdalecik ******* :)****** 19 ekim beklemede

mrtly ********* :) ********* 20 ekim beklemede

kızlar bat yaklasıyor belirti varmı ?

Adet belirtisi basladi canim. Her zaman adetten once gelen akintim basladi. Bir iki gune kadar adetim baslar kesin.

Gittin mi doktora bugün kuzum ?
Yeni geldim diyebilirim cnn gittim.. tahlil istedi muayne etmisti fsh e2 normal cikti sikinti yok yine sukur serephone verdi yine fazla yumurta atiyim diye folbiol ciraspin devam 24 unde cagirdi munasebt gunlerini vericek sanrm oyle.. bi kadin vardi bekleyen 42 yasinda 20 yildir cocuklari olmuyor

keşke devam etseydın yapmaya hemen pes etmişsin tatlım..inşallah tutturmussunuzdur sağol cnm üst üste o kadar acılar yaşadımki rabbim sabrını verdi çok şükür

saol kuzum bugun gelir mi ki ?
2.gün oldu vereli siparis bugünle ..
yok yavrum , eşim orda harbiyede yapmıs askerlik ?

geldimi yavrum ben ctesı vermıstım sipariş salı geldi..

insallah cnm cok sevindim senin adına ..
hersey güzel olacak insallah inanıorum :)

sağol yavrum inşallah..bitemedı gitti kanamam bır an önce calısmalara başlamak ıstıyordum

Birsenim nasılsın kıscem hosgeldin kuzum

hoşbuldum kuzum

eşim yarın gelir diyor .. cnmm insallahhh ..
bu ayy yeniden umut insallahh birsenimm..
sen nasılsın bitanem .. eşim grip .. salı nişan ..

eşim yarın gelir diyor .. cnmm insallahhh ..
bu ayy yeniden umut insallahh birsenimm..
sen nasılsın bitanem .. eşim grip .. salı nişan ..

ewt cnm 1-2 gune gelir..senın adet tarıhın nezaman yavrum
inşallah cnm bıdaha kalamıycakmısım gıbı gelıyor rabbım nasıp eder ınsallah en yakın zamanda hepimize..iyiyim kuzum geçmiş olsun eşine dikkat et sanada geçmesin..
az kalmış nişana hazırlıklar bittimi..
bizimde ctesı düğün var eşime ciciler aldık bu sefer ben bişey almadım

Ya biz çalışmalara yine devam ettik kuzum ama beceremedikce sinir oluyodum bende bıraktım .. rabbim bi imtihan verdi mi sabrinida veriyo cidden ne mutlu sanaki bu imtihanı kazananlardan oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…