infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

evet canım ya o değerin yükselmesini beklemek geldi bi kere başıma. o bi hafta resmen işkenceydi. kimyasal gebelik mi neyse ondanmış. 25 ine kadar olmazsam o zaman yaptırayım. aslında hiç umudum yok ama bakalım.
yaa ondan diyorum işte zaten bekle diye ben yasamadımda yasayanları biliorum umudun olmadıgı zamanlarda gelir zaten hep mucizeler baska belirtin yok mu cnm bas dönmesi mide bulantısı felan ?

beklemek ne zor Allahım 4 senedir her ay gün hesaplamak hüsrana uğramak doktor doktor gezmez kendi başına türlü yok soğan kürü yok başka kürler denemek. insanların daha cocuk yokmu sorularına ne cvp verecegini bilememek eşine mutlu haber verememek.Beklemek zor YA SABIR ALLAHIM

benmde 1 bucuk yıl oldu ama o beklemeleri biliyorum cok zor sanki hic anne olamayacakmıs gbi geliyo insana bütün dünya o duyguyu tadacak ama sen tadamayacaksın gibi geliyo RABBİM seni bizi bizleri daha fazla bekletmesin inş 4 yıl beklemesemde sizeri cok ii anlıyorum cidden

sağol canım benim.. Biliyorum ama randevu alınmıyoki çok uğraştım ama olmuyo özelde 4 milyar vallaha ne yapcağımı şaşırdm bebeğim olmadığınamı erken yaşta menepoza girceğimemi üzüleyim ne zor kadın olmak ya

anladım cnm Allah yardımcımız olsun dua dua dua baska caremiz yok

Allah büyük deyip bekelmeye devam ediyoruz

canım rabbime inancım sonsuz..o verdi o geri aldı ağlayıp üzülmekle hiç bişey kazanamam daha cok ımanımı zedelerim..Rabbimin vardır elbet bıldıgı bı sey basımıza gelen hıc bısey sebebsız degıl..o yuzden ne gelırse razıyım..
nasıl beceremedın tatlım yaa bende de ılk silik çıktı ogunnu degerlendırdım sonra 2. gun daha nettı ogunude degerlendırdım 3. gun yıne sılık olmustu yıne deerlendırdık..sonrada hep tek çizgi çıktı taa kı adetıme bı ıkı gun kalana kadar..hayırlısı bakalım kuzum

ovülasyon siparis ettim haydi hayırlısı ..
2 ay onla denicez insallah bebisimiz gelir ..

ohh hadıı hayırlı olsun kuzum geldımı testlerın benımkıler salı gunu geldı

canım çok üzüldüm..hepimiz geçtik bu yollardan lütfen kendını toparlamaya çalış ve hıc umudunu yitirme..ben 3 sene boyunca doktor doktor gezdım..amelıyat masasına bıle yattım en sonunda 3 sene sonra hamıle kaldım dunyalar benım oldu ama bebegım düştü...yine yılmadım yıne yıkılmadım..ve hıc bı zaman ısyan etmedım hep şükrettim...sende rabbıme ınanarak dua et ınsallah olucak..için daralıorsa inşirah suresını oku o sana ferahlıh verır ınsallah..

FairyTale61 kıscem istanbula gelmeyi düşünüyoruz
eşim yıllık izin alacak, kalabileceğimiz güzel bi otel varmı ?

aa süper yavrumm nezaman gelmeyı dusunuorsunuz..yokmu burda hıc akrabanız..

selam kızlarr
bugun doktora gıttım muayene oldum..kanaaama hala devam edıormuş..bı hafta daha surer dedı bı problem yok korunmanada gerek yok dedı..3 hafta sonra tekrar gıdıcem rahmın durumuna bakıcak.

Ne bileyim ben kuzum ya beceremedim işte çift çizgi gördüm çok defa ama koyusunu görmedim bnde akintiyi gördükten sonra bıraktım zaten yapmayı .. Ins tutmuştur maşallah buarada herkes yapamaz senin bu yaptgni tebrik ediyorum walla

ohh hadıı hayırlı olsun kuzum geldımı testlerın benımkıler salı gunu geldı

aa süper yavrumm nezaman gelmeyı dusunuorsunuz..yokmu burda hıc akrabanız..

saol kuzum bugun gelir mi ki ?
2.gün oldu vereli siparis bugünle ..
yok yavrum , eşim orda harbiyede yapmıs askerlik ?

selam kızlarr
bugun doktora gıttım muayene oldum..kanaaama hala devam edıormuş..bı hafta daha surer dedı bı problem yok korunmanada gerek yok dedı..3 hafta sonra tekrar gıdıcem rahmın durumuna bakıcak.

insallah cnm cok sevindim senin adına ..
hersey güzel olacak insallah inanıorum :)

arı sütü nün ne faydası varmıs ki ? bizde tekraren vericez bu hafta inş ama vereblrsek esim yne umursamıyoda

bilmiyorum internette sperm artttırıcı arastırdım ..
ovülasyon & keciboynuzu pekmezi & arısütü alıcam kasım ayı nasip .. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…