infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ewt cnm 1-2 gune gelir..senın adet tarıhın nezaman yavrum
inşallah cnm bıdaha kalamıycakmısım gıbı gelıyor rabbım nasıp eder ınsallah en yakın zamanda hepimize..iyiyim kuzum geçmiş olsun eşine dikkat et sanada geçmesin..
az kalmış nişana hazırlıklar bittimi..
bizimde ctesı düğün var eşime ciciler aldık bu sefer ben bişey almadım :KK70:

balım .. bat senin geldi mi ? benim 25 ekim .. :KK47:
ayy gelmesinler artık yaa .. insallah olur ..:KK5::KK5:
umutsuzluk yok .. umudun olmalı en azından hamis kalabiliosun bitanem .. :KK5:
cogu bitti denilir ..yarın gelir ov. ayakkabı alcam sadece bende .. ohh miss döktürelim stresleri ..
:KK71::KK4::KK75:

Kızlar ya off içim daralıyor. Biz ne zaman anne olacaz. Bende de esimdede sorun yok ama niye olmuyor hala ya. Simdide rahim filmimi cektirsem erken mi yada daha. Napayim ya ben vajinal muayene bile yaptirmadim hic. Yani yaptiramiyorum ki.
Niye yaptramysn cnm ? Ay bide soruyo musun kuzum hemen cektir hemde hiç beklemeden bu adetinde git biter bitmezde çekerler ins

Kızlar ya off içim daralıyor. Biz ne zaman anne olacaz. Bende de esimdede sorun yok ama niye olmuyor hala ya. Simdide rahim filmimi cektirsem erken mi yada daha. Napayim ya ben vajinal muayene bile yaptirmadim hic. Yani yaptiramiyorum ki.

bende fobi haline geldi ama bende iyi bi doktora git .. muayene etsin , hsg cekil cnm .. :KK51:

ewt cnm 1-2 gune gelir..senın adet tarıhın nezaman yavrum
inşallah cnm bıdaha kalamıycakmısım gıbı gelıyor rabbım nasıp eder ınsallah en yakın zamanda hepimize..iyiyim kuzum geçmiş olsun eşine dikkat et sanada geçmesin..
az kalmış nişana hazırlıklar bittimi..
bizimde ctesı düğün var eşime ciciler aldık bu sefer ben bişey almadım :KK70:
:KK19::KK50::KK60::KK74::KK4::KK5:

Yeni geldim diyebilirim cnn gittim.. tahlil istedi muayne etmisti fsh e2 normal cikti sikinti yok yine sukur serephone verdi yine fazla yumurta atiyim diye folbiol ciraspin devam 24 unde cagirdi munasebt gunlerini vericek sanrm oyle.. bi kadin vardi bekleyen 42 yasinda 20 yildir cocuklari olmuyor :KK43:
Ayy :KK43: bak beterin beteri varmış ..o kadinida karşına RABBİM çıkarmıştır belki hanı bak kadina şükret die .. Bu ay umut dolu ol inş bol bol dua et :KK19:

Niye yaptramysn cnm ? Ay bide soruyo musun kuzum hemen cektir hemde hiç beklemeden bu adetinde git biter bitmezde çekerler ins

Bilmiyorum canim yaptiramiyorum ya. Pazartesi yada sali adetimin 3. Gunu oluyor bu defa ozel hastaneye gitcem orda hsg cekin diyecem. Sen cektirdinmi nasil oluyor. Ucreti ne kadar ozelde biliyormusun.

Bilmiyorum canim yaptiramiyorum ya. Pazartesi yada sali adetimin 3. Gunu oluyor bu defa ozel hastaneye gitcem orda hsg cekin diyecem. Sen cektirdinmi nasil oluyor. Ucreti ne kadar ozelde biliyormusun.

250 tl baskentte cektirdim cnm ..
anestesisiz yaptırdım ben ,narkozlu ol derim ..

merhaba cnm rahım fılmını ıhmal etme ılk once onu cektırmen gerekıordu..tüpler çok önemli ve fılmden sonra hamıle kalan çok var

قُل لَّن يُصِيبَنَا إِلاَّ مَا كَتَبَ اللّهُ لَنَا هُوَ مَوْلاَنَا وَعَلَى اللّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ

Ya biz çalışmalara yine devam ettik kuzum :oops: ama beceremedikce sinir oluyodum bende bıraktım .. rabbim bi imtihan verdi mi sabrinida veriyo cidden ne mutlu sanaki bu imtihanı kazananlardan oldun :KK66::KK5::KK9:

ıyı yaptın cnm gun aşırı devam et tabı..neyını beceremedın kız becerılmıycek bısey yoktu.. orasını allah bılır cnm kazandımmı kaybettımmı :KK66:

balım .. bat senin geldi mi ? benim 25 ekim .. :KK47:
ayy gelmesinler artık yaa .. insallah olur ..:KK5::KK5:
umutsuzluk yok .. umudun olmalı en azından hamis kalabiliosun bitanem .. :KK5:
cogu bitti denilir ..yarın gelir ov. ayakkabı alcam sadece bende .. ohh miss döktürelim stresleri ..
:KK71::KK4::KK75:

yavrum bı haftadır kanaama oluorum bılıorsun 1 hafta daha surucek dedı doktor bu adet olarakmı saılıor hıc bılmıorum..inşallah gelmez senınkılerde testlerle ugrasmak zorunda kalmazsın..
döktürelim kuzum iyi dolduk :KK43:

ıyı yaptın cnm gun aşırı devam et tabı..neyını beceremedın kız becerılmıycek bısey yoktu.. orasını allah bılır cnm kazandımmı kaybettımmı :KK66:

yavrum bı haftadır kanaama oluorum bılıorsun 1 hafta daha surucek dedı doktor bu adet olarakmı saılıor hıc bılmıorum..inşallah gelmez senınkılerde testlerle ugrasmak zorunda kalmazsın..
döktürelim kuzum iyi dolduk :KK43:

hayırlısı ile birsenim ..
zamana bırak bakalım ..
ovulasyonları kullanalım..
atalım stresi bitanem ..

:KK31::KK60:

Acim cok bi yemek yiim :)
Ayy :KK43: bak beterin beteri varmış ..o kadinida karşına RABBİM çıkarmıştır belki hanı bak kadina şükret die .. Bu ay umut dolu ol inş bol bol dua et :KK19:
Aynrn kuzucugum yaa ama panik atak varmis bide 15 yil once sekeri cikmis iste asilama yaptirmamis korkuyormus simdi asilamayi konuscaz dedi banada senin cocugun olucak icime oyle dogdu dedi baskasinada bole soledim hamile kaldi dedi..hyrlisi artik

X