infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

balım .. bat senin geldi mi ? benim 25 ekim ..
ayy gelmesinler artık yaa .. insallah olur ..
umutsuzluk yok .. umudun olmalı en azından hamis kalabiliosun bitanem ..
cogu bitti denilir ..yarın gelir ov. ayakkabı alcam sadece bende .. ohh miss döktürelim stresleri ..

Kızlar ya off içim daralıyor. Biz ne zaman anne olacaz. Bende de esimdede sorun yok ama niye olmuyor hala ya. Simdide rahim filmimi cektirsem erken mi yada daha. Napayim ya ben vajinal muayene bile yaptirmadim hic. Yani yaptiramiyorum ki.
Niye yaptramysn cnm ? Ay bide soruyo musun kuzum hemen cektir hemde hiç beklemeden bu adetinde git biter bitmezde çekerler ins

Kızlar ya off içim daralıyor. Biz ne zaman anne olacaz. Bende de esimdede sorun yok ama niye olmuyor hala ya. Simdide rahim filmimi cektirsem erken mi yada daha. Napayim ya ben vajinal muayene bile yaptirmadim hic. Yani yaptiramiyorum ki.

bende fobi haline geldi ama bende iyi bi doktora git .. muayene etsin , hsg cekil cnm ..

Ayy bak beterin beteri varmış ..o kadinida karşına RABBİM çıkarmıştır belki hanı bak kadina şükret die .. Bu ay umut dolu ol inş bol bol dua et

Niye yaptramysn cnm ? Ay bide soruyo musun kuzum hemen cektir hemde hiç beklemeden bu adetinde git biter bitmezde çekerler ins

Bilmiyorum canim yaptiramiyorum ya. Pazartesi yada sali adetimin 3. Gunu oluyor bu defa ozel hastaneye gitcem orda hsg cekin diyecem. Sen cektirdinmi nasil oluyor. Ucreti ne kadar ozelde biliyormusun.

Bilmiyorum canim yaptiramiyorum ya. Pazartesi yada sali adetimin 3. Gunu oluyor bu defa ozel hastaneye gitcem orda hsg cekin diyecem. Sen cektirdinmi nasil oluyor. Ucreti ne kadar ozelde biliyormusun.

250 tl baskentte cektirdim cnm ..
anestesisiz yaptırdım ben ,narkozlu ol derim ..

merhaba cnm rahım fılmını ıhmal etme ılk once onu cektırmen gerekıordu..tüpler çok önemli ve fılmden sonra hamıle kalan çok var

bende fobi haline geldi ama bende iyi bi doktora git .. muayene etsin , hsg cekil cnm ..

Adetimin 3. Gunu ozel hastaneye gideyim diyorum hep devlete gittim. Hsg cekin diycem bakalim ne olcak. Sen cekildinmi nasil oluyor. Ozelde ucretler nasil acaba.

قُل لَّن يُصِيبَنَا إِلاَّ مَا كَتَبَ اللّهُ لَنَا هُوَ مَوْلاَنَا وَعَلَى اللّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ

Ya biz çalışmalara yine devam ettik kuzum ama beceremedikce sinir oluyodum bende bıraktım .. rabbim bi imtihan verdi mi sabrinida veriyo cidden ne mutlu sanaki bu imtihanı kazananlardan oldun

ıyı yaptın cnm gun aşırı devam et tabı..neyını beceremedın kız becerılmıycek bısey yoktu.. orasını allah bılır cnm kazandımmı kaybettımmı

yavrum bı haftadır kanaama oluorum bılıorsun 1 hafta daha surucek dedı doktor bu adet olarakmı saılıor hıc bılmıorum..inşallah gelmez senınkılerde testlerle ugrasmak zorunda kalmazsın..
döktürelim kuzum iyi dolduk

hayırlısı ile birsenim ..
zamana bırak bakalım ..
ovulasyonları kullanalım..
atalım stresi bitanem ..

Acim cok bi yemek yiim :)
Ayy bak beterin beteri varmış ..o kadinida karşına RABBİM çıkarmıştır belki hanı bak kadina şükret die .. Bu ay umut dolu ol inş bol bol dua et
Aynrn kuzucugum yaa ama panik atak varmis bide 15 yil once sekeri cikmis iste asilama yaptirmamis korkuyormus simdi asilamayi konuscaz dedi banada senin cocugun olucak icime oyle dogdu dedi baskasinada bole soledim hamile kaldi dedi..hyrlisi artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…