infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ağzına yüreğine sağlık arkadaşım inan okadar etkilendimki bu duandan rabbim herkese bu duada geçen herşeyi eksiksiz evlat nasip etsin içindede bana ama çok zor

bugün bana doktorum dedi menepoza giriyomuşum ve tüp bebeksiz olmazmış onada çok az vaktim kalmış ve yaptırcak maddi durumum yok allahım banada bi kapı aç ne olurrr
Menepoza mi cnm yasin kacki senin .. uzulme nolur ya Can cikmadikca umit kesilmezmis.. Rabimin ne mucizeleri var sende bi mucize olursun inslh bir dr la aslaaa yetinme birde bn eski dr uma gitsrm coktan asilama yapmisti cok karamsardi bu hic oyle degil bunun odasindan cikinca enerjim oluo poztf..bu arada fiytlat hakkinds ne asilama ne tup bebek bilmiyorum.. inslh Allahim sana kapilar acar hayrli ve hayrlisi ile tez zamanda kucagina alirsin bebisini cnm uzulme nolur

sağol canım Allah razı olsun yaşım 33 ve çok üzüldüm bugün doktorumun dedikleine doktor araştırıyorum başka doktora gidcem bu çok kesin konuştu çok üzüldüm

dün yazdım eses07 adet oldum dün nasip allahtan hayırlısını diliyorum

gunaydn umutlu hamis adaylari :) vigroso ve eses07 sanirm batlarimizz ayni ve insallah bekledgmz bati gormeyz bebislerimz gelir

Offf Oda cook zor cnm aslinda herseyime sukretmem lazm bak senin icin bu daha buyuk siknti bunun duzeni icin tedavi yok mu
kesnlkle sükret cnmm .. bazen acaba menopoza mı giriyorum die düsünüyorum psiklojimi düşün ya varda biz bebek istediğimzden ugrasmadık onunla hic keske ugrassaydm een azndan adetm düzene binerdi smdi ne bebek var nede adet

eşime keçiboynuzu,arı sütü falan alalım aktardan diyorum şimdi ..
ovulasyonda gelsin .. haydi hayırlısı ile hafizim .. ya nasippppp ..
arı sütü nün ne faydası varmıs ki ? bizde tekraren vericez bu hafta inş ama vereblrsek esim yne umursamıyoda

selam kızlarrrr. ben bu ay soğan kürü uyguladım 15 gün. 1 hafta sonra acayip bir bel ağrısı ve kahverengi leke geldi. ikinci haftanın sonunda da kahverengi lekeler ama daha az geldi. akıntm oldu o hafta. geçen hafta da kasıkarımdan bacağıma doğru ( sağ kasığımda ) yürürken beni durduracak kadar sancım oldu bi kaç kez. ondan beridir de ara ara sızlıo sağ kasığım. en son adetimi 15 eylülde oldum. pko luyum adetllerim çokkkk düzensiz. en son hormon testinde hormonlarım da pek iyi değildi. sizce soğandan dolayı olur mu bunlar yaaa. 25 ine kadar adet olmazsam test yaptırayım diyorum sizce? ne zaman yaptırayım şu kan testini !

slm cnm aslında belirtilerin benziyo ama yinede 10 gün bekle cnkü degerler düsük cıkabiliyo bu sefer insan tereddütte kalıyo o dahada zor .. ama agır kaldırma kendini yorma .. inş bebişin seninledir ..

slm cnm aslında belirtilerin benziyo ama yinede 10 gün bekle cnkü degerler düsük cıkabiliyo bu sefer insan tereddütte kalıyo o dahada zor .. ama agır kaldırma kendini yorma .. inş bebişin seninledir ..
evet canım ya o değerin yükselmesini beklemek geldi bi kere başıma. o bi hafta resmen işkenceydi. kimyasal gebelik mi neyse ondanmış. 25 ine kadar olmazsam o zaman yaptırayım. aslında hiç umudum yok ama bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…