infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

su ve sut buharini denedinz mi onu yapicam bide ayrica bebe asprini kulancam baklim olur insallah tevekkulumuxu yapalim gersisini Rabbim verir insallah bnde 23 yasindayim 15 aydir istiyorz olmadi nasip...

oy mini mini seni şimdiki aklım olsa erkenden evlenirdim ya yok okuldu yok iş kariyer derken şimdi diplomalı ev hanımıyım:)

saol canım ..
ben üniversiteyi kazandığım gün sözüm vardı ..
aöf okuyorum .. hersey nasip kısmet ya hayırlısı ..

su ve sut buharini denedinz mi onu yapicam bide ayrica bebe asprini kulancam baklim olur insallah tevekkulumuxu yapalim gersisini Rabbim verir insallah bnde 23 yasindayim 15 aydir istiyorz olmadi nasip...

denemedim hic o tarz seyler cnm ..

[QUOTEnerdensin ="eses07, post: 37332415, member: 532750"]denemedim hic o tarz seyler cnm .. [/QUOTE]
nerdensin ne zamandr bebis istiyonuz çnm tdavi gordunuz mu ?

eşime keçiboynuzu,arı sütü falan alalım aktardan diyorum şimdi ..
ovulasyonda gelsin .. haydi hayırlısı ile hafizim .. ya nasippppp ..
kesinlikle arisutu polen bal ve eczanedn keci boynuzu ozunu tavsiye edetim.hsg sonucund nasil esin test yaaptrdimi tatlm ? nick namede eses yazinca eskisehirdenmisin acaba dedim

kesinlikle arisutu polen bal ve eczanedn keci boynuzu ozunu tavsiye edetim.hsg sonucund nasil esin test yaaptrdimi tatlm ? nick namede eses yazinca eskisehirdenmisin acaba dedim

hayır antalya cnm ..

eşimin sperm sayısı 116 milyondu ileri hız 12..

hsg ve hormonlar normal .. adetlerim düzenli ..

senin sorunlar nedir ? tedaviler = ?

Reactions: nea
hormonlarimda bi problem yok 2ay yumurta takibi yaildi klomrn vs.kullandim esimin 15 gun sonra spermiyogram testi yapilcak duruma gore hsg cekilcek 1 kimyasal gebelik gecrdim 7 ay once onfan oturu umutluydum ama olmadi bi daha
hayır antalya cnm ..

eşimin sperm sayısı 116 milyondu ileri hız 12..

hsg ve hormonlar normal .. adetlerim düzenli ..

senin sorunlar nedir ? tedaviler = ?

hormonlarimda bi problem yok 2ay yumurta takibi yaildi klomrn vs.kullandim esimin 15 gun sonra spermiyogram testi yapilcak duruma gore hsg cekilcek 1 kimyasal gebelik gecrdim 7 ay once onfan oturu umutluydum ama olmadi bi daha

evet anladım cnm ..

benimde eşimin sperm değerleri testini yenilememiz gerek ..

ovulasyon sipariş ettim şimdi , bakalım 50 adet .. kısmet ins. olur ..

Reactions: nea
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…