infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

anladım tatlım kaç gun gectı yumurtanın catladıgı gunden bu yana..14 gun sonra adet olunuor yumurta çatladıktan sonra..canım bu arada söyledıgın belırtıler hamılelık belırtılerı gıbı bende o sekılde olmustum adet olmayı beklerken hamıle oldugumu ogrendım..içimden bi ses seninde hamıle oldugunu soyluor..inşallah yanılmam..

iyiyimm kuzum starda kaderımın yazıldıgı gun dıye bı dızı başlamış ay cok tuhaf oldum ağladım :KK43: yarın doktora gıdıcektım perşemmbeye aldı doktor randevumu amelıatları varmış..bu arada bugun ovulasyon testlerımde geldı..sen naptın kuzum yapıormusun
ay o diziyi bende izledim aynen canım bende bir tuhaf oldum yaaaa.

teşekkürler edes, İki yıl, ayın yedisinde bitti, ben de birçok kadın gibi ilk günden bebek isteme rağmen eşim dgn borçlarınin bitmesini bekleyelim dedi bir yıli geçkin istiyoruz ama daha olmadı yeni ev aldık hayırlısıyla iki ay sonra taşınma vs. İçimde bir burukluk. Bugün yine yeni bir hamis daha gördüm kiskandim. düşünmeyince oluyor diyorlar. Allah im isteyen herkese hayırlisi ile versin. Sen hamile misin es es?

teşekkürler edes, İki yıl, ayın yedisinde bitti, ben de birçok kadın gibi ilk günden bebek isteme rağmen eşim dgn borçlarınin bitmesini bekleyelim dedi bir yıli geçkin istiyoruz ama daha olmadı yeni ev aldık hayırlısıyla iki ay sonra taşınma vs. İçimde bir burukluk. Bugün yine yeni bir hamis daha gördüm kiskandim. düşünmeyince oluyor diyorlar. Allah im isteyen herkese hayırlisi ile versin. Sen hamile misin es es?

hayır tatlım nerde :KK1:
2 yıldır istiyoruz olmadı bizimde o_O

Nurbanu nasılsın tatlım ..:KK24:
hamislik nasıl gidiyor ??:KK47:
kac aylık oldu miniğin ??:KK75:

• Beğen
Reactions: nea
X