infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Rabbim ne verirse hayırlı versin inşallah hayırlı zamanda versin. dün bir arkadaşımın 5 yaşında meleği lösemiye yenik düştü. lütfen arkadaşlar dualarınızda unutmayın Esma'mızı...ve ne olur olmadı diye üzülmeyin her zaman hayırlı zamanda hayırlısını istemeyi de unutmayın. biliyorum hepimiz zaten bunu yapıyoruz ama içim yandı paylaşmak istedim. Rabbime hamd olsun...

Eses07 Eses07 günaydın canım yaz beni kara listeye bat 11 kasım biraz önce az da olsa pembe kanı gördüm 3 gün geçikmeli oldum

Ben zaten sIk sIk wc giderdim simdide stres heycan gecede kalkiyorum .. :KK37::KK37:

Bunlar tamamen gebelik belirtileri ben ilk bir hafta kala yasamistim insaallah insaallah hamilesin tatlım bu ay olmasa bile geciktiginr gore bir sonraki ay insaallah olacak çünkü çoğunlukla oyle oluyor sakin agir bisey kaldirma bir kilo iki kiloluk birseyi bile kaldirma surekli dinlen o kadarda heyecan yapma dermisim bende cok heyecanlandim ya:-)

Rabbim ne verirse hayırlı versin inşallah hayırlı zamanda versin. dün bir arkadaşımın 5 yaşında meleği lösemiye yenik düştü. lütfen arkadaşlar dualarınızda unutmayın Esma'mızı...ve ne olur olmadı diye üzülmeyin her zaman hayırlı zamanda hayırlısını istemeyi de unutmayın. biliyorum hepimiz zaten bunu yapıyoruz ama içim yandı paylaşmak istedim. Rabbime hamd olsun...

Cook üzüldüm kimbilir annesi ne durumdadır Rabbim onun kalbine ferahlik versin insaallah

Cook üzüldüm kimbilir annesi ne durumdadır Rabbim onun kalbine ferahlik versin insaallah
amin canım inşallah Rabbim hepinizin evlatlarını önce sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. anne çok ilginç ama bizden daha iyi çok tevekkül sahibi bir insan aralık ayından beri mücadele içinde inancı ayakta tutuyor onu dua ile...

Yaaa cok seviyorum sizi beni anladiginiz icinde cok tesekkurler biraz bunaltiyorum belki bugun boleyim suan soleyim die ama affiniza siginiyorum:confused:Herkes dio takma etmede artik benim bu saaten sonra zor..:KK45: AglAma kuzum sakin gecen ay regl oldugumda biran bi bagira bagira aglama istegi geldi bogure bogure agladim:KK61::KK61: Dag basinda olsam istedim bole icim daglandi ya.. ara ara oluyodu gecen ay koyuydu.. Allahim hepimizin yuzunu guldursun insalh:KK68:
inşallah canımm bu günlerimzn mükaafatını hayırlısıyla alalım :KK68:

Bunlar tamamen gebelik belirtileri ben ilk bir hafta kala yasamistim insaallah insaallah hamilesin tatlım bu ay olmasa bile geciktiginr gore bir sonraki ay insaallah olacak çünkü çoğunlukla oyle oluyor sakin agir bisey kaldirma bir kilo iki kiloluk birseyi bile kaldirma surekli dinlen o kadarda heyecan yapma dermisim bende cok heyecanlandim ya:-)
ayyy hadi inşalllah vigoroso için bnde çok heycanlandım yaa :KK71::KK71: içim kıpır kıpır inşallah boşa çıkmaz bu ümitler hayırlısıylaaaaaaa:KK68:

Merhaba kızlar...ben 4,5 aylık evli 6 haftalık da hamileyim:nazar::nazar::nazar:konrtol için doktora gittiğimde sol tarafta 5,5cm çikolata kisti olduğunu öğrendim. Doktor bile şaşırdı bu kistle hamile kalmak çok zordur kısırlık sebebi die. Ama işte Rabbim nasip etti. Umutsuzluğa kapılmayın Allah nasip ederse olur bol bol dua edin. İnş Rabbim isteyen herkese versin:emir_bebek::KK68::KK68:

Merhaba kızlar...ben 4,5 aylık evli 6 haftalık da hamileyim:nazar::nazar::nazar:konrtol için doktora gittiğimde sol tarafta 5,5cm çikolata kisti olduğunu öğrendim. Doktor bile şaşırdı bu kistle hamile kalmak çok zordur kısırlık sebebi die. Ama işte Rabbim nasip etti. Umutsuzluğa kapılmayın Allah nasip ederse olur bol bol dua edin. İnş Rabbim isteyen herkese versin:emir_bebek::KK68::KK68:

Allah kucagina almayida nasip etsin insaallah benimde cok şükür 8 haftalik oldum benimde 3 tane kistim var gerci doktor doguma kadar kaybolur dedi insaallah gider Allah a hic birsey zor degil ol der olur Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu guzel duyugu insaallah :KK68:

amin canım inşallah Rabbim hepinizin evlatlarını önce sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. anne çok ilginç ama bizden daha iyi çok tevekkül sahibi bir insan aralık ayından beri mücadele içinde inancı ayakta tutuyor onu dua ile...

Amin amin insaallah

Allah kucagina almayida nasip etsin insaallah benimde cok şükür 8 haftalik oldum benimde 3 tane kistim var gerci doktor doguma kadar kaybolur dedi insaallah gider Allah a hic birsey zor degil ol der olur Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu guzel duyugu insaallah :KK68:
Amiin canım çok sağol. İnş sende sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın yavrunu. Aynen Rabbim ne derse o.

Kizlar hepiniz hakkinizi helal edin.. wc den geliorum yine husran ... :KK43: dedim ya bn en fazla bu gun 2 gun 3 gun hic gecikmedim cok uzgunumm .. dr regl olursan 2. Gunu gel demisti yrn dr gitmem gerek ama suan hic bise istemiyorum.. insnlar bebislerini kaybedio biliyorum ve bn o aciyi tahmin bile edemiyorum..Allahim kimseyi evladi ile sinama yarabbim..

aramıza hosgeldin cnm ..
insallah güzel haberlerimizi de paylasırız birgün ..
kac yasındasın nerden ?
aramıza hosgeldin cnm ..
insallah güzel haberlerimizi de paylasırız birgün ..
kac yasındasın nerden ?
Hoşbulduk canım.. Boludanım cnm 30 yaşındayım.
2 aydır denemedeyim geçen ay hüsran bu ay 27. günümdeyim göğüsler hala hassas acılı direniyorum :KK70:
Allah hepimize Nasip etsin arkadaşım.
Sen nerden, yaş kaç?

Kizlar hepiniz hakkinizi helal edin.. wc den geliorum yine husran ... :KK43: dedim ya bn en fazla bu gun 2 gun 3 gun hic gecikmedim cok uzgunumm .. dr regl olursan 2. Gunu gel demisti yrn dr gitmem gerek ama suan hic bise istemiyorum.. insnlar bebislerini kaybedio biliyorum ve bn o aciyi tahmin bile edemiyorum..Allahim kimseyi evladi ile sinama yarabbim..
canım eminmisin adet oldugundan yerlesme kanaması olabilir.bi takip et 2. günde mutlaka git bence.

kafama o kadar takiyorum ki ne duyduysam yaptim.belki stres yapiyorum ondan olmuyo bu ay tedaviye basladik ama daha esimin spermiyogram testine ayin sonuna gun verdiler 10gun sonrada sonucunu alcaz cok uzun geliyo bi an once bi sorun varmi yok mu bilsek.Rabbime siginiyorumMeryem otunu kullandim 2ay hem suresini okuyorum tesbihleri yapiyorum Allahim vercek olan sensin bizi annelik duygusundan mahrum etmesin .
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn bende yaptım bunların ayısını daha neler neler Rabbim yardımcımız olsun inşallah.O kadar ii anlıyorum ki ama inanki sorun olup olmamasıyla degilde Rabbimin ol demesiyle.eşimde ve bende hiç sorun cıkmadı ama çocukta olmuyor 5. senemize girecez etrafımda kadınsal bir dünya rahatsızlığı olan arkadaslarım akrabalarım var ama bir duyuyorum hamile bende sasırıp kalıyorum

Yokya ne kusuru bnmde burda oyle oluyor kimin yazdigni unutuyorum birazda nick olayindan mi isimde pek kalmaz aklimda..neyse bnm 9 ekimde 3 bitti evliyim ilk 8 ay esim doal korundu olmadi bi dr dogal yolla kalmn biraz zor dedi simdi gittigim dr bu ay hamile kalma ssnsin yuksek dedi bklm inslh bugunde gelmez :)
saol cnm yalnız deilmişim demekki :KK48: RABBİM daha fazla bekletmesin inş kuzum :emir_bebek: :KK19: bir doktorada takılı kalmamak lazım işte ii yapmıssn cnm .. RABBİM ol dedikten sonra olur senn hiicc kafaya takma :KK36:

X