infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hafizim daha yasımız bari kücük , olur insallah olacak ...:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
rabbim künfeyekün diyecek ve nasip olacak hayırlı ise insallah üzülmek yok .. :KK60:
sabır , dua ve selam ile .. :KK68::KK68::KK68::KK68:
:KK36::KK36::KK36:
Allah razı olsun esesimm orası öylede erken yaşta anne olmak en büyük hayalimdi :KK43: umarım yaşım daha fazla geçmeden annelik duygusunu tadabilirim .. tadabiliriz .. bnde artık ona siginiyorum zaten kuzum ne yapsak boş ilahi emir gelmedik ce karnimizda kucagimizda boş kalacak :cry::KK42:

Allah razı olsun esesimm orası öylede erken yaşta anne olmak en büyük hayalimdi :KK43: umarım yaşım daha fazla geçmeden annelik duygusunu tadabilirim .. tadabiliriz .. bnde artık ona siginiyorum zaten kuzum ne yapsak boş ilahi emir gelmedik ce karnimizda kucagimizda boş kalacak :cry::KK42:
:KK37::KK37::KK37:

insallah nasip olacak inanıyorum :)

yas 22 benm bi tüpüm tıkalı :KK43: esiminde hızlı hareketli sperm sayısı az :KK43:
canım ya daha yaşın genç senin sıkma canını benim şubatta 30 yaşım bitcem 85 doğumluyum hakkımızdan hayırlısı siz kursta çocuklara 500 Yasini şerif toplatın okutun onların duası kabul olur inşallah 500 yasin çok duydum okutup duası kabul olan:KK68:

Arkadaslardan 41 Ayetel kursi istedim özellikle hamislerden saolsun hepsinden 143 tane fln okunmus Rabbim herkesin duasini kabul etsin

Arkadaslardan 41 Ayetel kursi istedim özellikle hamislerden saolsun hepsinden 143 tane fln okunmus Rabbim herkesin duasini kabul etsin

Allah kabul etsin cnm ..
41 yasin okuyorduk topikte ..
katılan olursa yine okuyalım ..

ya hayyy ..
ya kayyum ..

bolbol okuyalım insallah kabul olur ..

X