infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aşılama hiç ağrısı bişey canım benim doktorum biraz gevezeydi :) sadece ilk Aparatı takarken kadın doğum muayenesinde gibi canım rahat ol nasıl bitti anlamıyosun
Tamam canımcım hsg çektirdikten sonra bir dahaki ay aşılama yaptıracağım. Bakalım nasıl olacak.

Pazartesi rahim filmi beni bekler. Dua edin çok korkuyorum.
anastezilimi olcak canım:KK25:ben 4 sene önce cektirdim tam anestezili çik bişey anlamadım bi uyutular uyanınca eşim yanımda elimi tutuyordu :KK68: yine çektircem de adeti bekliyorum

anastezilimi olcak canım:KK25:ben 4 sene önce cektirdim tam anestezili çik bişey anlamadım bi uyutular uyanınca eşim yanımda elimi tutuyordu :KK68: yine çektircem de adeti bekliyorum
Anestezili olacak. Çok korktuğumdan emin olamadım ve biraz pahalı olsa da buna karar verdim sonunda. Sen neden tekrar çektiriyorsun?

Anestezili olacak. Çok korktuğumdan emin olamadım ve biraz pahalı olsa da buna karar verdim sonunda. Sen neden tekrar çektiriyorsun?
4 yıl önceki geçerli değilmiş :KK24:benim 3 yaşında kızım var biz kardeş için tekrar tedaviye başladık buay hormon testleri sperm testleri ve rahim filmi yaptırcaz adetimi bekliyorum ekimde adetede tedaviye canım:KK68:bu arada kızım aşılama ile oldu :KK24:

4 yıl önceki geçerli değilmiş :KK24:benim 3 yaşında kızım var biz kardeş için tekrar tedaviye başladık buay hormon testleri sperm testleri ve rahim filmi yaptırcaz adetimi bekliyorum ekimde adetede tedaviye canım:KK68:bu arada kızım aşılama ile oldu :KK24:
Yaa sorununuz neydi o zaman?

Aşılamadan korkuyorum açıkçası ama bir ümit. Bir evladın varmış senin en azından.
korkmana gerek yok hiç bişey anlamıtorsun :KK24:ben ikikere oldum ikiside tutu ama ilk aşılamamdaki bebişlerimi 25 haftalık erken doğumda kaybettim 6 ay aradan sonrada kızıma ikinçi aşılamamı olsum şükür rabbime kızımı bana bağışladı

korkmana gerek yok hiç bişey anlamıtorsun :KK24:ben ikikere oldum ikiside tutu ama ilk aşılamamdaki bebişlerimi 25 haftalık erken doğumda kaybettim 6 ay aradan sonrada kızıma ikinçi aşılamamı olsum şükür rabbime kızımı bana bağışladı
Çok geçmiş olsun ya hamile kalabilmek bile bir ümit oluyor, inşaallah yine olursun anne:KK66:

canım bizim bir sorunumuz yok yani herşey temiz çıktı . biz kendimiz istedik çünkü günü hesaplamak denk getirmek bazen mümkün olmuyor bilirsin. Rabbim isterse olur inşallah. bu arada aşılamaya bir hafta kala eşim keçi boynuzu özü içti sabah akşam çok faydasını dördük canım aklında bulunsun. sorun olmasına gerek yok

X