infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kesinlikle Arkadaş a katiliyorum soğan kürü cok faydali ama bende bulanti ve karinagrisi yaptigi icin 3 gunden fazla kullanamadim bir bayan arkadaş hangi doktora gitse kistin taslasmis allaha kalmis olur yada olmaz o da sogan kurunu uyguladi iki ay boyunca simdi 5 haftalik hamile ah birde ben icebilsem

ama insan dayanamıyor inan

Bende dayanamiyorum artik kim gorse daha bisey yokmu tedavi oldunuzmu eşinde gorundumu sunu denedinmi tuzlari kuru öyle akillarinca yardim ama sadece laf baskada bisey degil. Benim icin en buyuk sorun esimin tek erkek cocuk olmasi

aynen benim eşim de tek erkek çocuk 4 tane de görümcem var tabi.ilk başlarda kayınvalidem hep annane oldum babannem olayım artık diyordu.bir de benim eşim en küçük.sonra eşim konuştu da artık birşey demiyorlar

saol kuzum amin insallahh :)
doktorunuza danısın cnm tekrar yapın olmazsa :)

Bende dayanamiyorum artik kim gorse daha bisey yokmu tedavi oldunuzmu eşinde gorundumu sunu denedinmi tuzlari kuru öyle akillarinca yardim ama sadece laf baskada bisey degil. Benim icin en buyuk sorun esimin tek erkek cocuk olmasi

ooff bende bıktımmmmmmmm cocuk olmuyor mu sorusundan

Yok canim benimkiler bana bisey demiyorlar iki bekar gorumcem var eşim hepsinden kucuk cok üzülüyor bana belli etmemeye calisiyor ama başkalarının cocuklarini severken benim icim yaniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…