infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Fakulteden alcktin canim aradim bugun 28 ocaga kadar dolu dedi.saka gibi 4ay sonra aricamda ohooo.o zamana kadar menepoza girmezsem iyidir.
canım benim de fsh düzensiz ama ben bi çok doktorla görüştüm fikir al bence allahım tez zamanda hepimize nasip etsini nş.

yazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz esesiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hamileyimmmmmmmmmm
ççok sevindim allahım hepimize nasip etsin inşallahh bizim içinde dua et canım hamişlerin duası kabul olurmuş rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

hikayem şu 3 yıldır dr dr gezdim hiç bişeyin yok deyip gönderiyolardı adetim düzenliydi çatlatm iğnesi klomen 6 ay kullandım baktım olmadı bıraktım adetlerim bozuldu eşim askere gitti geldi dr lara yine başladım yine bişey yok dediler temmuz 23 te adet oldum 23 ağustosta gittim dr test yaptı gebelik yok dedi eve geldim geçen cuma yine gittim ultrasonla baktı yine yok dedi normal gecikme dedi git 10 gün sonra gel dedi dün evde test vardı yaptım silik koştum hastaneye kan verdim ama hiç umudum yoktu çünkü hep düzensizdi az önce aradılar gebelik var dediler testimii aldım ve hamileymişim adet olacağım hafta yumurta çatlamış ve oluşmuş bu gün 15 gündür adetim geçiyor ve yeni öğrendim
okurken içim bi tuhaf oldu canım benimm :)bayağı süpriz olmuş sanada allahın hikmetinden sual olunmuyo işte hayırlsıyla kucağına alırsın inşallah canım

aaaa ne güzel bir haber.hayırlı olsun.insan kendisiyle aynı durumda olanların hamile kaldığını öğrenince çok mutlu oluyor :KK70:
evet gerçekten nasıl üzülüyordum hatırlıyon mu meğerse hamileymişim ben ama belirti yok kız

ççok sevindim allahım hepimize nasip etsin inşallahh bizim içinde dua et canım hamişlerin duası kabul olurmuş rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.
evet canım bende çok yalvardım allahıma bak verdi iş te sabredin olur inşallah

hikayem şu 3 yıldır dr dr gezdim hiç bişeyin yok deyip gönderiyolardı adetim düzenliydi çatlatm iğnesi klomen 6 ay kullandım baktım olmadı bıraktım adetlerim bozuldu eşim askere gitti geldi dr lara yine başladım yine bişey yok dediler temmuz 23 te adet oldum 23 ağustosta gittim dr test yaptı gebelik yok dedi eve geldim geçen cuma yine gittim ultrasonla baktı yine yok dedi normal gecikme dedi git 10 gün sonra gel dedi dün evde test vardı yaptım silik koştum hastaneye kan verdim ama hiç umudum yoktu çünkü hep düzensizdi az önce aradılar gebelik var dediler testimii aldım ve hamileymişim adet olacağım hafta yumurta çatlamış ve oluşmuş bu gün 15 gündür adetim geçiyor ve yeni öğrendim

gözünaydın cnm Rabbim kucağına almayıda nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X