infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

soğan kürü bide çörek otu bal tarçın kullandım canım bide folik asit kuulandım oldu
çok sevndim canım senn adına allah bizlerede nasip etsin inşalalh nasıl kullandın peki kürleri biraz bilgi veririsen sevnrm

benim 35 gün oldu hala düşük kanamam devam ediyor düşük kanamam başlayınca soğan kürü yapmıştım ,içim temizlensin diye oyüzden 2 ay kadar soğan kürü yapmıyorum rahim duavarım inceldiği için faydası var soğan kürünn kesinlikle nezaman başladın bu kürlere yani adetinn kaçıncı günü kaç gün yaptn

SELAM KIZLAR DÜN SSK HASTANESİNE GİTTİM 3 AŞILAMA HAKKIM İÇİN ARAŞTIRMAYA SİNİRLERİM BOZULDU RESMEN YA 1 TANE ÇOÇUĞU OLANLAR HİÇ Bİ HAKTTAN YARARLANAMAZLARMIŞ KENDİ DR GÖRÜŞTÜM ÖZELDEN YAPTIRCAZ HERŞEYİ UF BİRSÜRÜ TAHLİL SPERM VE RAHİM FİLMİ YANİ 2.5 00 TL HERŞEY AŞILAMADA EKİMDE HAYIRLISI OLSUN BİZİM İÇİN

canım özelde 1 tl tuttu size pahalı demisler ..
insallah asılaman tutar cnm yada bebisin öncesinde gelir ..

aşırı iştahım açık bu aralar
çok kilo aldımm offffffffffffff

gozdegull ****** :) ***** 27 ağustos beklemede
azap_cicegi ****** :)******* 28 ağustos beklemede
1111naz2011****** :) ******* 29 ağustos beklemede
sernes2011 ****** :) ********* 30 ağustos beklemede
mltmhmz *********** :) ************** 6 eylül beklemede
hayallergercekolsa ****** :) ****** 7 eylül beklemede
bitirim *********** :) ************** 8 eylül beklemede

naptınız kızlar batlar geçti

canım özelde 1 tl tuttu size pahalı demisler ..
insallah asılaman tutar cnm yada bebisin öncesinde gelir ..
İLAÇLAR -ANESTEZİLİ RAHİM FİLMİ -AŞILAMA DR ÜÇRETİ-VE TAHLİLER HERSİ ASAĞI YUKARI 2 EN FAZLA 2.5 TUTAR DEDİ ÇOKMU KIZLAR SİZCE HEPSİ TAM ÖZEL DR UN MUAYNANESİNDE

İLAÇLAR -ANESTEZİLİ RAHİM FİLMİ -AŞILAMA DR ÜÇRETİ-VE TAHLİLER HERSİ ASAĞI YUKARI 2 EN FAZLA 2.5 TUTAR DEDİ ÇOKMU KIZLAR SİZCE HEPSİ TAM ÖZEL DR UN MUAYNANESİNDE

sperm testi 100 tl
hormon testi 100 tl
asılama 250 tl
normal muayene 50 tl
hsg(anestessiz ) 250 tl
baskent üniversitesi hastanesi

1 milyar tuttu ortalama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…