infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Slm kizlar. Tum yazdiklarinizi okuyorum ama cok sık msj yazamiyorum. Telden girdigim icin biraz zor oluyor.

aminn canımmmmm haklısın ..

hayırlısı insallah hamilesindir kuzum :)

İns. Canim hepimiz en kisa zamanda hamiş oluruz. Bu ay ne klomen ne igne ne incir ne ilac hic bisey kullanmadim ki ama yine de Rabbim den umut kesilmez. Ol demesini bekliyorum.

İns. Canim hepimiz en kisa zamanda hamiş oluruz. Bu ay ne klomen ne igne ne incir ne ilac hic bisey kullanmadim ki ama yine de Rabbim den umut kesilmez. Ol demesini bekliyorum.
insallah kuzum cok yoruldum bugun dualarım seninle yarın görüsrüz

Stres yapmayın hal oluyor, benim abimin karısı stresi azalttı bebeği oldu :)

sükür tatlım
komsum öldü cok üzüldüm sen nasılsın
başınız sağ olsun canım Allah sevdiklerini sana bağışlasın.iyiyim bende.haftaya izne çıkıyoruz.benim bir sorum olacaktı bu sperm tahlili 15 gün içinde 3-4 kez tekrarlansa bir sorun olur mu acaba.iznimiz az ya gitmişken bi kaç yerde baktıralım diyoruz

yazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz esesiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hamileyimmmmmmmmmm

Canim gozunaydin cok sevindim. Darisi bize ins. Hikayeni anlatirmisin. Ne kadardir istiyodun. Bu surecte nler yaptin. Umut ol bize. Cok mutlu oldum ya 24. Hamisimiz hos geldin

Canim gozunaydin cok sevindim. Darisi bize ins. Hikayeni anlatirmisin. Ne kadardir istiyodun. Bu surecte nler yaptin. Umut ol bize. Cok mutlu oldum ya 24. Hamisimiz hos geldin
hikayem şu 3 yıldır dr dr gezdim hiç bişeyin yok deyip gönderiyolardı adetim düzenliydi çatlatm iğnesi klomen 6 ay kullandım baktım olmadı bıraktım adetlerim bozuldu eşim askere gitti geldi dr lara yine başladım yine bişey yok dediler temmuz 23 te adet oldum 23 ağustosta gittim dr test yaptı gebelik yok dedi eve geldim geçen cuma yine gittim ultrasonla baktı yine yok dedi normal gecikme dedi git 10 gün sonra gel dedi dün evde test vardı yaptım silik koştum hastaneye kan verdim ama hiç umudum yoktu çünkü hep düzensizdi az önce aradılar gebelik var dediler testimii aldım ve hamileymişim adet olacağım hafta yumurta çatlamış ve oluşmuş bu gün 15 gündür adetim geçiyor ve yeni öğrendim

Canim ne guzel sonunda kavustun bebegine. Rabbim kucagina almayida nasip etsin. Bizler icinde dua et olur mu. Allah ol dedikten sonra ilacsiz da oluyor bak. Gec dollenme ile bebegin sana supriz yapmis. Umudunu kesmisken ben burdayim diyor sana.

Canim ne guzel sonunda kavustun bebegine. Rabbim kucagina almayida nasip etsin. Bizler icinde dua et olur mu. Allah ol dedikten sonra ilacsiz da oluyor bak. Gec dollenme ile bebegin sana supriz yapmis. Umudunu kesmisken ben burdayim diyor sana.
aynen adetim geçti diye dr test yaptı 2 hafta önce negatifti eşimi aradım negatif deyince çok kötü oldu meğerse bebğim yeni yeni geliyormuş arıcam şimdi bakalım nasıl olacak müşterilere bedava yemek dağıtır herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…