infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kuzummm hosgeldin nerlerdeydin sen ev almissin hayırlı olsun Güle güle otur evin en kisa zamanda bebis aglamasiyla dolsun insallah

tarihlerimiz uyuşmuyor kiii ben bu hafta sonu adet olcam (inşallah olmam).surelab diye bir marka bilmem nasılsır

Kuzummm hosgeldin nerlerdeydin sen ev almissin hayırlı olsun Güle güle otur evin en kisa zamanda bebis aglamasiyla dolsun insallah
hoşbuldum canım benimm saol Rabbim herkese nasip etsinnn
sen nasılsın bitanemmm neler yapıyorsunn
inşallah hepimize tatlımm hiç konuşamıyoruz nete de girmiyorsunn

hoşbuldum canım benimm saol Rabbim herkese nasip etsinnn
sen nasılsın bitanemmm neler yapıyorsunn
inşallah hepimize tatlımm hiç konuşamıyoruz nete de girmiyorsunn
Amin kuzum inşallah napim kuzum eşim gece mesaisine gidiyo bu hafta annemgile geldim bende balkon keyfi yapiyoz :) bayadır girmiyordun sen yawrum evi yerleştirdinmi

Amin kuzum inşallah napim kuzum eşim gece mesaisine gidiyo bu hafta annemgile geldim bende balkon keyfi yapiyoz :) bayadır girmiyordun sen yawrum evi yerleştirdinmi
evet canımmm tedavi düşünürken ev sahibi çıkın dedi evler çok pahalı ramazan lık gün şaştık kaldıkkk
1aydır zor zamanlar geçirdim bizde ev aalalım dedik 2günde ev buldukk kredi çektikk
keçiörene taşındımm bir hafta oldu daha yerleşeli benim eşimde yok geç geliyorr
çok borç oldu artık sürekli çalışacakkk
iyi yapmışsın ben gene uzağım annemlere malesefff
hava da çok sıcaktı tam balkon vaktiiii

Bende
Hayirlisi boyleymis demekki datlim ev sahibi olmuş oldun ..bende önümüzdeki ay ankaraya ya özele yada üniversite hastanesine gelcez eşimle tedaviye başlamak için kendi kendine olacağı yok

Bende

Hayirlisi boyleymis demekki datlim ev sahibi olmuş oldun ..bende önümüzdeki ay ankaraya ya özele yada üniversite hastanesine gelcez eşimle tedaviye başlamak için kendi kendine olacağı yok
evet canımmm hayırlısı böyleymişş
canım üniversite hastnesine hatta bence hacettepede muane ol
aslında telaş için erkende en azından muane olursun sorun yoksa bile bunu bilir daha rahat bebişini beklersinnn
ben hacettepede gürkan bozdağa gidiyordum
en basit şey yumurta takibi yapar kalırsın hamile zaten sen

Ya burda yapsalar doktor mu doktor işte hiç bişiden anlamıyolar doktor diyor ki sende bişi yok esindede sorun yoksa olur allah bilir lafa bak ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…